תחזית המאיה

שבע שנים אחרי ה - 21/12/2012 ולסוף העולם כפי שהכרתי אותו, ובסוף השנה הלינארית הנוכחית שהיא אף סופו של עשור, נרגשת!!! עד מאד, להתחיל דרך ולשתף בספרי;
״עשרים מפתחות הזמן של גלי המאיה״. ️️️ אחרי עשרים שנות מחקר בהם אני סת״ם סופרת הגלים, היה רגע בו הגעתי לנקודה! וקיבלתי את הזכות לכתוב ספר של ממש ובו מציגה את מחקרי אודות הזמן שמלווה בסיפורי האישיים השזורים בגלי הלוח.
לא רק זאת!! הזכות האדירה בכתיבתו חידדה עבורי את הנקודה שהתגלמה במתנה אדירה של סלילת דרך עשרים מפתחות הזמן ונרעשת לבשרה לעולם, במעקב מודע אחר גלי הלוח ניתן להבין את אופן פעולת ההכרה ועימה לחוות את השקט הרך שבלב. ועל כן, מיד עם סיומו, כתבתי ספר נוסף; ״המדריך המעשי להתפתחות התודעה״ ובו אני משלבת בין מחקר מעבדת הטיפולים לבין גלי הלוח ומנגישה את שיטת עשרים מפתחות הזמן לרמה פרקטית של תרגול.
הספר עשרים מפתחות הזמן של גלי המאיה 

גלי הלוח מכילים בתוכם מידע שמאפשר להרחבת המודעות, לריפוי וצמיחה ולשינוי מבני בד.נ.א. ועל כן כתבתי את הספר עשרים מפתחות הזמן. בספר אני משלבת בין הידע הטמון במהויות הסמלים בשילוב של סיפורי. 

המדריך המעשי להתפתחות התודעה 
במדריך תקבלו כלים פרקטיים להרחיב את ההכרה המודעת. תוכלו ללמוד איך לגלוש על גבי הגלים ולהתחבר לשעון הפנימי. עשרים המפתחות הם קודים שפועלים ישירות על תת המודע שלנו וכל אחד יכול להפוך למטפל של עצמו בעזרת הכלים המצויים במדריך של עשרים המפתחות. 

להזמנה
נא ללחוץ על הקישור הבא: https://20timekeys.co.il/?fbclid=IwAR1C59inMZuqU4pH50niYYOgpoCXktx_GynQN4haRF4houd0QF94SZkndQc
 מייחלת שמסע הזמן על גבי ספריי יפתח את לבכם.

ברוכים הבאים לגל הלילה ובו הזמן להרגיש בבית
לוח המאיה המקודש מורכב מהקוד המתמטי של צירוף המספרים 20:13 והמעקב השוטף אחר 20 הסמלים ו13 הטונים יוצר בהדרגה אלכימיה פנימית במודעות שלנו בנוגע לזמן ועמו גם לבני האדם ולמציאות החיים. באשליית המציאות הקוטבית ראשנו עסוק ללא הרף בלהגדיר ולמדוד כל דבר ועניין ובכך אנו יוצרים תנודות על ציר הזמן הלינארי. מוחנו מחלק את הזמן לעבר, הווה ועתיד עם שבועות, ימים ודקות. אך! גלי המאיה מלמדים כי רגע אחד הוא מסע החיים והזמן הינו סובייקטיבי לחלוטין. כשם שאור הירח הינו השלכה של אור השמש, כך גם העבר הוא זיכרון שמושלך על ההווה והעתיד הינו השלכה מדומיינת מההווה. בפועל הרגע היחידי שבאמת ישנו הוא ההווה. לאט ובהדרגה הגלים מאפשרים להפסקת החשיבה הקווית היחסית שיוצרת את התנודות לבני האדם, המטרות והזמנים וליצירת מציאות מתוך הפנים. בדיוק לשם כך מיועד גל הלילה שמאפשר לצלילה עמוקה פנימה כדי ללמוד את הנושאים שנשמתנו בחרה ללמוד בגוף הזה. הלילה מאפשר להתבונן בשדים המעיקים שבנו, לראות את תנודות האגו המצומצם ולאחר מכן דוחף ולשנות אמונה שגויה ולראות את הדברים מפרספקטיבה רחבה ושלמה יותר. הזרע באתגר מזכיר לנו שהכל מתהווה ומתפרק בכל רגע נתון ולכן אין טעם להגדיר דברים ולהתקבע על הידוע מראש. גל הלילה מלמד אותנו לברוא את השינויים בהם אנחנו חפצים ועם הקוסם בפתרון קיים פוטנציאל לשינוי גדול ולמגנוט של מזל וברכה מרובים.
שיהיה לנו גל לילה שבו נרגיש בבית בגוף הזה ובמציאות החיים.
אמן! 

 
ב- 11/1, מתחיל גל הלילה: הלילה מחבר בין ה"ל"- הלמידה ל"יה"- להוויה ומאפשר ללמידת נושאי הנשמה שעלינו ללמוד ולממש בגוף הזה ובחיים הללו. אנחנו עומדים להיכנס למצב של חקירה אישית עמוקה שמלמדת אותנו על תגובותינו הרגשיות ועל דרכי החשיבה שלנו. הלילה מאפשר להתבונן אל תוך עומק הדפוסים שמפעילים ומנהלים אותנו באופן אוטומטי ולא מודע וגורמים לכך שאנו שוב ושוב חוזרים על אותם השיעורים. כדאי לזכור שתמיד מאד חשוך לפני עלות השחר משום שסביר להניח שלאורך הגל יצוף כאב עתיק. עם חקירת הלילה אנו לומדים לנשום ולהכיל את הכאב ומגיעים למקור המידע שמעכב את התפתחותנו והוא נושא נשמה. הבנת הנושא יחד עם ריפוי המקור מובילים לשינוי פנימי מהותי בקוטביות חשיבתנו ובנוקשות הפנימית שלבסוף מתבטאת ברוך וגמישות. אנרגיית הלילה קרויה גם בית ובהדרגה מחברת לאינטואיציה חדה ומהירה ולהרגשה נינוחה עם עצמנו ועם היבטיי חיינו. אנחנו לומדים להרגיש בבית בגוף הזה שנושא אותנו נאמנה לאורך השנים, בביתנו הפיזי בו ניתן לנוח וליצור, במציאות שיצרנו לעצמנו ובפלנטה בכלל, שכל אחד מאתנו הוא חלק ייחודי, מיוחד ויפיפה שלה. החקירה האינטנסיבית פנימה מובילה לחוויית עוצמת הנשמה שתמיד נוכחת בנו ולתחושת הבית. לאורך הגל אנחנו מוזמנים לנשום לילה לתאי הגוף ולחוות רגיעה וחיבור פנימי. נדמיין היכל לילה מקודש שמקיף אותנו ונקבל את המתנות הממתינות לנו בתוכנו. ננשום ונזרע שפע של אפשרויות חדשות למציאות חיינו.
 
כדי להבהיר את האנרגיות הקיימות מזווית ראייה קצת אחרת, נתבונן גם בחכמה הסינית: על פיה האנרגיה שמלווה אותנו עכשיו קרויה- "מכשולים" (הקסגרמה 39 ) לפי הסינים זה זמן של מכשולים בחיים והדרך להתמודד עימם היא בחיקוי דרך הזרימה של המים. נתיב המים מלמד לזרום בקלילות כשניתן ולעצור, לנוח ולאסוף כוחות כשנדרש (ראה זרע 2). הסינים מוסיפים כי המכשולים מקורם בפנימיותנו (לילה 1) ושככל שנתמיד בחשיבה בונה וחיובית נוכל להתפתח ולהתחזק (כוכב 6).
 


 

 
ב- 12/1, מופיע אתגר הגל ביום שער באנרגיית הזרע: הזרע מלמד שהשינוי הוא הדבר היחידי שקבוע ביקום ומעיד על פוטנציאל אדיר להשתנות. אנחנו מאותגרים ליצור שינוי משמעותי בנו ובמציאותינו. עכשיו הזמן לשחרר הרגל או סיטואציה ישנים שהם מיחזור אוטומטי של דפוס שתמיד מכסה על כאב ובמקומו לארוג יצירה חדשה אל תוך חיינו. ההתבוננות פנימה עם הלילה והבנת נושא הנשמה מחייבת שינוי ממשי בצורת ההתנהלות שלנו במציאות והשינוי הוא למעשה התוצאה הרצויה של למידת הנושא. החיים הם תנועה בלתי פוסקת והכל משתנה במהלכה של תנועה אינסופית זו. אנשים שלא משנים דברים בחייהם ומעדיפים לשמור על ה'בטוח' והידוע עבורם, בפועל מצויים בנסיגה ביחס לתנועה התמידית של כדו"א. כדי לחיות את עוצמת הנשמה בגוף כשמתבוננים במחזוריות הטבע ניתן לראות את השינוי התמידי המתרחש בכל רגע קטן. כדור הארץ משנה את זוויתו ביחס לתנועת השמש, העצים והפרחים צומחים או משילים את הישן ובהתאם למחזוריות השמים מתרחשת תנועה בים, במדבר וביערות. רק אנחנו, בני האדם, אוחזים בחוזקה באורח חיים ספציפי ומנסים בכל מחיר לשמור על 'אזורי הנוחות' שלנו. פעמים רבות אנו חוזרים על מצבים מקובעים שכבר מזמן לא זורמים בנועם בחיינו בגלל הפחד מהלא ידוע. אנחנו מעדיפים לשמור על אותה עבודה, מגורים, מערכת זוגית, סוג אימון שאינם נכונים לנו יותר, רק כדי להימנע מחוויות לא מוכרות. הזרע מלמד לנוע מתוך המוכר אל תוך הלא מוכר ונותן לנו דחיפה להסכים לקפוץ לים החיים הלא ידוע. לאורך הגל ננשום זרע ונגיד: "כל שינוי מביא לחיי שמחה, אושר ואהבה" ו"אני מסכים להשתנות". נבחר תחום מסוים בחיים בו אנחנו מרגישים "תקועים" ונבקש את הדרך הקלה ביותר לשנות זאת.

 


ה- 13/1: היום השלישי של הזרימה האינטואיטיבית באנרגיית הנחש: חכמת הגל מלמדת שכדי להסכים לשנות הרגל או צורת חשיבה שמלווים אותנו 'נאמנה' לאורך שנים ארוכות, עלינו להתחבר לטעם החיים ולשמוח על הזכות לחיות בגוף הפיזי הזה. הנחש הצבעוני והאותנטי מחבר אותנו לפולס החיים ולחיות בתאי גופנו. המוטיבציה הראשונה שמניעה אותנו ביומיום היא הנאה. כדי להתמיר את הרעל המחשבתי שמציף אותנו עם נושאי הלילה הנחש מניע אותנו לעשות את מה שגורם לנו להנאה בכל הרמות- פיזית, רגשית בנתינה לזולת, מחשבתית של יצירה ועוד. במהלך החיים השוטפים והמלאים במחויבויות החכמה היא להיות קשובים לאיתותי הגוף ולדעת מתי להרפות וליהנות מזמן של פנאי איכותי. המנוחה ממרוץ החיים הכרחית לשם היכולת להיות בbeing של השראת הנשמה. כחלק מהשינוי הנחש האינדיבידואל מאפשר לבחור בסיטואציות שמתאימות לקצב ולסגנון מתוך הקשבה לרצוננו האותנטי וזאת במקום להתנהל בהתאם לנורמות החברתיות המקובלות או לדרישות הסובבים. אז ניתן להתמלא באנרגיית חיים ולנוע כמו גל שמשתנה מרגע לרגע. היום ננשום נחש לכל התאים, נגיד- "אני רוצה לחיות" ונתמלא באנרגיה ובפולסים של חיות.
 
לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלו קרויה- "ביקורת" (הקסגרמה 36) ועפ"יה אנחנו חווים עכשיו עימות חזיתי עם כוחות שאינם עולים בקנה אחד עם רצונותינו וצרכינו (נחש 3). אין טעם להתעלם או להתכחש לשליליות שעולה שרק מתחזקת כשמתנגדים אליה (מגשר עולמות 4). אנחנו לומדים לקבל את הרגע הזה ואת כל מה שקיים בו (זרע 2) הקבלה של מה שיש היא הדרך היחידה לשחרור הישן ולשינוי (כוכב 6).
 
 
 
ה- 14/1, הטון הרביעי באנרגיית מגשר העולמות: המגשר מאפשר לחוות ולדעת בגוף ש-'סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר'. החיים הם המשכיות תמיד תמיד והכל מתהווה, מתפרק ואפשרי בכל רגע. תובנה זו משנה את יחסנו לסיומים ולפרידות מאנשים, הרגלים ו'חוקים' ידועים מהראש ומהחוץ. הפחד מסוף הוא הפחד העיקרי שלרב מונע מאתנו להתמודד עם הכאב שמסתתר מתחת לנושא הנשמה. במקום להתייחס ל'סוף' אנו מתמקדים בשינוי עצמו, בתנועה התמידית מעניין לעניין ובשיעור הנלמד בכל פעם. המיקוד ברווח ובצמיחה מאפשרים לזרום עם השינויים המתרחשים. הקושי לשנות מחשבות ומעשים אוטומטיים קשור במנגנוני הגנה שאימצנו לפני שנים ארוכות. המגשר מאפשר לרפא מתאי הגוף דפוס מחשבתי עתיק עם הכאב הרגשי שמפעילו ומאפשר לשינוי להתרחש. הוא מלמד להיכנע- שורש כ.נ.ע: להביא את ה"כ" - הכוונה, ל"נע" לתנועה, כי שינוי בחיים דורש יכולת לזרום עם כוונה מלאה ברגע, יחד עם להגיד "כן" ל"ע"- לעוצמה הפנימית ולהאמין בעוצמה ובכישורים שלנו. אז ניתן לנוע באומץ מחוויה לחוויה, מרגע לרגע וממשחק למשחק. אנו מסוגלים לשנות בכוחות עצמנו את סדרי העולם, כשאנו מרפאים אותנו לקראת השינוי שאנו מבקשים. היום ננשום מגשר, נתמלא באור לבן מרפא מכף רגל ועד ראש ונכניס כוונה לריפוי זיכרונות כואבים.

 
ה- 15/1: הטון החמישי באנרגיית היד: היד מסמלת את יכולת הפעולה ואת האפשרות לממש את רצונותינו מ'שלב' המחשבה אל 'שלב' המעשה. כח הרצון לחולל שינוי נשען על יכולת ההגשמה שלנו. אנחנו מבינים ששינוי כלשהו בחיים חייב להיות מלווה בתנועה ממשית, ולו הקטנה ביותר, במציאות עצמה. אין זה מספיק לרצות שינוי או לשנן מנטרות ולקוות למשהו שיקרה. עלינו לפעול באופן פרקטי, להיות מחוברים לגוף ולמציאות ולבצע את הפעולות הנדרשות להגשמת חלומותינו. רובנו חיים בתוך ראש עמוס וזהיר עם מנגנוני הגנה ש'מגנים' עלינו מעתיד 'מסוכן' ומאסונות שעלולים להגיע. החיים מהראש מצמצמים ומקבעים אותנו לאותם הרגלים, תבניות וחוקים ולא מאפשרים לחיות את מה שניתן בהתאם לרגע הממשי היחידי שקיים. אנחנו בכל מקרה לא שולטים בשום דבר ובאף אחד והיד מלמדת להפסיק לתכנן, לארגן ולחשב ופשוט לזרום כמו הים הגדול. היא מחברת אותנו לידיעה האינטואיטיבית בגוף ומשחררת מחשבות בלתי פוסקות של ה"מה יהיה". בגיבוש המוטיבציה לפתרון, אנו לומדים פשוט לעשות את שלנו בלי לחשוב יותר מדי. לאט ובהדרגה הרצון שלנו הופך לפעולה ללא הספקות, המתחים והדאגות העתידיות. היום ננשום יד, נתחבר לכישורינו ונתמלא באנרגיית עשייה. ננשום וניצור בתוכנו כח פנימי מגובש, מאוזן בארבעת האלמנטים. נבקש לזרום עם מה שקורה בפועל בחיינו וליהנות מהמגוון הצבעוני.


 

 
ה- 16/1, הטון השישי של הגל באנרגיית הכוכב: פלא הרגע הוא בכל רגע והכוכב שמסמל את ונוס מאפשר לראות את היופי הטמון בנו ובסיטואציות השונות במציאותנו. וגם אם הן לפעמים קשות וכואבות, אנו מבינים כי מדובר בשיעורים עמוקים ומדויקים של נושאי הנשמה שלנו. ההתבוננות לעומק החשכה הפנימית מגלה שפחדינו 'מגובים' בהמון דימויים שליליים ביקורתיים. ביום הזרימה אנו מבינים שכדי לשנות אספקטים לא רצויים עלינו לשנות את המחשבות שאנו משדרים ליקום. את ה"גולים העצמיים" האוטומטיים שאנו חושבים בלי לשים לב. אנחנו מלאים בתבניות מחשבתיות שיפוטיות עלינו ועל העולם ולומדים להחליף את הביקורתיות במחשבות חיוביות ומפרגנות. הכוכב הידוע כ"חיוביסט" מחזק את הדימויים החיוביים לגבי עצמנו ועשייתנו. הוא מצית מחדש את האהבה שתמיד קיימת בנו ומאפשר לגלות את המקומות בהם ליבנו נפתח וחווה התפעמות מיופי החיים. היכולת לייפות ולראות את האור ממגנטת שפע של אפשרויות חדשות לכל תחומי החיים. היום ננשום את הכוכב שבלב, נתמלא באהבה ונחווה חיות והתחדשות. ננשום וניצור תבניות מדויקות לבריאת המציאות הרצויה עבורנו. אמן!

  
ה- 17/1, היום השביעי של הגל, יום שער באנרגיית הירח: שיא גל הלילה מוביל  אל זרועות הילד הרגיש שסיגל לעצמו מנגנוני ההגנה כדי להצליח לשרוד בעולם הקוטבי הדחוס. הנבירה לעומק פנימיותנו מגיעה לדפוסים ישנים נושנים שהחלו במחוזות הילדות הרחוקה. תבניות מידע אלה יושבות עמוק בתוך הילד הפצוע ואנו ממשיכים למחזר אותם שוב ושוב, באופן אוטומטי ולא מודע, לרוב עד יום מותנו. כדי שנוכל להשתנות במהות ולשנות דברים בפועל, עלינו לרפא את הכאב המקורי שיצר את תחפושות ההישרדות שאימצנו כילדים. מנגנוני ההגנה הללו מסתירים תחתם השראה, פשטות ויכולות מרובות. בשער של הירח קיים פוטנציאל לראות בבהירות את נושא הנשמה ודרך ריפוי הכאב להתחבר מחדש לעוצמות הפנימיות שבילד השובב והסקרן ולמעשה הדבר הכי חכם שבנו. בשיא גל הלוחם, הירח בעל חיישני הקליטה המחודדים מבקש שנפקח את עיננו ואוזננו לסימנים ולסמלים שנשמתנו שולחת אלינו ברגע זה ממש. רגישות הקליטה שלנו היום בעיצומה ואנו מוזמנים לשים לב לתחושותינו עם אנשים ובסיטואציות השונות. דרך התגלגלות בחיים עצמם אנו מקבלים תשובות לגבי כל מה שמטריד אותנו. היום ננשום ירח ונחווה חום פנימי ורגיעה. נתבונן במסרים המועברים אלינו דרך מפגשים, ספרים ומילים. ננשום ונתחבר לילד הסקרן והיצירתי ונבטיח לו שמעכשיו נשמור, נגן, נתמוך ונערסל אותו (אותנו).

 

ה- 18/1, הטון השמיני באנרגיית הכלב: כידידו הנאמן של האדם הכלב מלמד להפוך לחברים הכי טובים שלנו. הוא מדגיש שאם אין את ה"כמוך" מ'אהבת לרעך' אז שום אהבה אינה שווה. ביום היושרה הוא מחבר אותנו לחכמת הלב ומלמד להתמקד בצרכינו וברצונותינו ולהכיל ולאזן את הרגשות הסוערים. בבדק הבית הפנימי של תהליך הריפוי העמוק, הכלב מזמין אותנו לשאול: "עד כמה אנו מאוזנים רגשית ולא מזדהים עם דרמות ומצבים קיצוניים"?, "עד כמה אנו מקשיבים למה שטוב ונעים לנו ונאמנים לצרכינו"?, "עד כמה אנו נתונים למצבי רוח"?, "האם אנו משליכים על הסובבים את הקשיים והמצוקות שלנו"?, "האם למדנו לבטא ברוגע והגיון את רצונותינו"?, "עד כמה אנו מרצים את האחר במקום להיות נאמנים לרגש שלנו?" כדי להתמודד עם נושא נשמה ש'יושב' עמוק בפנים אנו מגדילים את מחוות האהבה כלפינו. כל אחד מאתנו הוא מאד מאד חשוב וכדאי ואף הכרחי להתייחס במלוא ה'רצינות' הראויה לצרכינו ולרצונותינו. היום ננשום כלב לתאי הגוף ונמקם אותו בלב. נזרים אהבה וחום לליבנו ונרגיש כיצד הוא נפתח לעצמנו, לסובבים ולעולם כולו.
 
עפ"י החכמה הסינית האנרגיה שמלווה אותנו בימים הללו קרויה- "הר", "מדיטציה", "הרהור", "דממה" (הקסגרמה 52). אנחנו מכוונים להתמקד בנקודת המבט הפנימית ובחיבור למרכז שלנו (כלב 8). המיקוד בסנטר הפנימי מאפשר לדעת מתי לזרום, מתי לפעול ומתי לנוח (יד 6). רק החיבור לידיעה שבנו מאפשר לדעת מה נכון לנו (אדם 10). הסינים מוסיפים שכדאי ליצור עכשיו מצבים של דממה פנימית ושל מיקוד בהווה שמאפשרים להתגבר על קשיים שמקורם באגו (הלך שמים 11).
 
 
ה- 19/1, היום התשיעי באנרגיית הקוף: פענוח הדרך ליצירה של שינוי מגיע עם הקוף המבריק, האנרגטי והמשועשע שממלא אותנו בקלילות והשראה מתחדשת. הוא מדגיש כי החיים אינם רצינים באמת. נהפוך הוא. הם מסתורין מרתק בצורת מגרש משחקים ענק מלא בהפתעות משמחות. גישה קלילה שכזאת מאפשרת לזרום עם ההשתנות המתמדת של הקיום. ההתבוננות עם הלילה לעומק הכאב יכולה להוביל לרצינות יתר ולכבדות ושמירה על זווית ראייה 'קופיפית' אופטימית והומוריסטית עוזרת מאד לזרום עם שינויים פנימיים וחיצוניים. בחברה המערבית חונכנו לחשוב שאדם בוגר אחראי שולט במציאות חייו ושומר לעצמו את רגשותיו וחלומותיו. תהליך הגל מקבל תפנית חיובית כשאנו מוציאים החוצה את רצונותינו ומפסיקים לכלוא אותם בחשכה הפנימית של מוחנו. הצופן הפנימי בגל מלמד לבטא את קולנו האותנטי בחופשיות, בלי לשפוט את המחשבות, הרגשות והמצבים השונים, וכך ליצור מרחב פנימי שמאפשר להתרחשות השינוי. היום ננשום קוף לכל תאי הגוף ונתמלא בהשראה, הומור, רעיונות מתחדשים ופתרונות מקוריים. ננשום ונתחבר להלך שובבי וקליל ועמו נזרום בנועם בפעילויות החיים השוטפות.
 


 

 ה- 20/1, היום העשירי ושוב באנרגיית שער, באנרגיית האדם: לעתים אנחנו מגבילים מראש הזדמנויות חדשות בגלל שנדמה לנו שרצונותינו לא יכולים להתממש במציאות הקיימת. האדם היום עוזר לשחרר ספקות ומניפולציות שכליות בנוגע לעולם, למציאות ולדרך שאנחנו "אמורים" ללכת בה. כולנו ספגנו "אמורים" כאלה ואחרים שלא מאפשרים לנו להקשיב לעצמנו. השער של האדם מאפשר להקפיד לפעול בהתאם להדרכה הפנימית. ההסכמה לשינוי גדלה כשאנו קשובים לרצון הרץ בחופשיות עם הרפתקאות החיים וממגנט שפע ולא לצורך הצר והמוגבל במידע ובאפשרויות שבו. אנחנו מאמינים שכדי לעמוד במחויבויות ובאחריות שיש לנו, יש רק דרך אחת ללכת בה והיא דרך הראש. דרך הלב איננה אפשרית ולכן אנו נעים בהילוך אוטומטי של הכתבות חיצוניות במקום לחיות את העצמי האותנטי. האדם מלמד לשחרר "לופים" שכליים של הראש הקודח שלא מאפשר להקשיב לרצון הלב. ביום של השלמת תהליך השינוי האדם גם עוזר להתבונן בגובה הלב על הסובבים אותנו, בלי ביקורת מחשבתית והשלכות אוטומטיות. אנו משחררים את ה"אמור" מעצמנו וגם מהסביבה ומכבדים את "האדם באשר הוא אדם". כל אחד והדרך שהוא בוחר לעצמו ואין לכך שום קשר אלינו. היום נדמיין אדם בתאי הגוף ונתחבר לקול הלב. נקשיב לו, נשחרר "אמור" אחד או שניים, נבקש פתרונות לכל הקשיים ונצעד בשמחה ובהתרגשות בדרך בחיים.
 
 

ה- 21/1, היום ה-11 באנרגיה של הלך שמים: ההתבוננות לעומק הלילה מראה  לנו את הגבולות הפרוצים שלנו. כדי להשתנות ולנוע עם אפשרויות חדשות הלך שמים מלמד לשמור על החלק הפגיע שבנו ולהגן על ליבנו עם גבולות ברורים לאחר ולעולם. ביום השחרור של מה שעדיין עוצר את השינוי, הלך שמים מבהיר שפשוט מותר ואף רצוי שנשים לב למה שאנו צריכים ומרגישים. זה לא שהאחר פחות חשוב, אלא שפשוט גם אנחנו מאד חשובים. לעתים קורה שאנו מתישים את עצמנו בדינמיקות עם אנרגיות שמרוקנות אותנו עד למצב שאין לנו אנרגיה לעשות את מה שאנחנו באמת רוצים. הלך שמים ממלא אותנו באסרטיביות באהבה, מגביר את מודעותנו לגבולות הרצון שלנו ומשחרר בנחישות מצבים בהם אנו לא קשובים לרצון הזה. אנחנו לומדים לשים גבולות לכל סוג של ביקורת פנימית וחיצונית ולתובענות הסובבים והנורמה. הגבולות מאפשרים ליצירת מרחב משלנו בו אנו לומדים וחוקרים, מתחברים לרצונותינו ונרגעים. כולנו מוזמנים לשבת היום בהיכל ביתי מוגן, להקיף את עצמנו בספרה עגולה של הלך שמים ולהעמיק בנושא שמבקש להילמד בגל. הלך שמים מרחיב את נקודת המבט ומגדיל את ערנותנו לפרטים ספציפיים. לאחר החקירה הפרטית הוא מזמין אותנו לנוע בהחלטיות ועם לב מלא בחמלה  למימוש אלגנטי ומבריק של השינויים בהם אנו מעוניינים.
 
 

 
ה- 22/1, היום ה- 12 של פתרון אתגר הזרע עם הקוסם: תהליך ההתבוננות בשדים הפנימיים מוביל לידיעה פנימית של קוסם. עם הכוהנת בפתרון אנו יודעים שמחשבותינו הפנימיות המוקרנות החוצה יוצרות את מציאותינו. נס הוא תוצאה של חיבור לנשמה והקוסם מלמד שהחיבור לקול הפנימי מאפשר להרחיק לכת עם דברים חדשים בחיינו. כשאנו מאשרים את עצמנו, מקבלים את חלקינו השונים ומאמינים ביכולות שלנו, אנו יוצרים שינויים. כשאנו נעים מעבר לאזורים 'בטוחים' ומרשים לעצמנו להתנסות במצבים שונים, אנחנו הופכים לקוסם הקריסטלי ואין גבול לעוצמה שיכולה להתגלם דרכינו. הזרע באתגר הציף בתחושת סכנה שאם נזרום עם אפשרויות חדשות, נאבד שליטה על עצמנו ועל חיינו. בכולנו קיים פחד מהלא יודע שמקבע אותנו על המוכר ועל מבנים ידועים מראש. הרבה דברים צצו בגל הלילה וכשהקוסם שבנו מחובר לעוצמת הידיעה הפנימית, אנחנו משחררים שליטה ויודעים לנוע במדיוק בתוך מכלול אפשרויות החיים. העבודה על שינוי הרגלים אוטומטים אפשרה לשחרור מצבים 'תקועים' ו'קפואים' מחיינו. בפתרון גל הלילה אנו סומכים על עצמנו ולא זקוקים לאישורים וחיזוקים מהחוץ. אנחנו מוזמנים לנשום קוסם ולחוות כנות פנימית, פשטות וידיעה עצמית. ננשום ונסכים לשינוי שבעבר היה מחוץ לטווח האפשריות להתחולל עכשיו. ננשום עוד וניצור הפתעות צבעוניות ומשמחות במגרש המשחקים של חיינו. אמן.
 
לפי החכמה הסינית הימים הללו מאופיינים באנרגיה שקרויה "תמימות" (הקסגרמה 25). לפיה זה הזמן לזרום בספונטנית עם כל מה שקורה (קוף 9) תוך  שמירה על הרווחה והבריאות שלנו (הלך שמים 11). עלינו לפעול גם למען הזולת ולשים לב למידע בעל ערך שמופיע עכשיו (קוסם 12). אז מחכות לנו הזדמנויות מפתיעות ורעיונות חדשים (נשר 13).
 


 

 
ה- 23/1, היום ה- 13 באנרגיית הנשר: בסוף הגל אנו פורשים את כנפי הנשר המלכותיות שלנו, מתבוננים מנקודת מבט אוביקטיבית על הנוף המתפרש וזורמים בחופשיות ובהשראה במציאות החיים המרתקת. גל הלילה הופך אותנו לנשר קוסמי עם לב רחב, אמונה חזקה וכוחות פנימיים להמשך הדרך. אנחנו מתרוממים מהזחילה האיטית במערות מוחנו ורגשותינו החשוכים עם הלילה לתעופה חופשית של אינסוף אפשרויות עם הנשר. מהתבוננות אמיצה בפחדים עתיקים לזווית ראייה רחבה ופתוחה מאד על החיים. תהליך החקירה פנימה מוביל להבנת שיעור נשמה שהסתתר מתחת לכאב שחווינו. הנשר בסוף הגל בוחר בהנאה ברגעים השונים בחייו, משנה בחכמה מצבים בהם לא נעים לו ונע באופן מעורר השראה באפיזודות השונות. אתגר הזרע הכניס שינויים מבורכים לתוך חיינו והפך אותנו לבוראים פעילים ביצירת המציאות שלנו. הנשר המרומם שהפכנו להיות רואה בחדות את פיסות החיים כולן ויודע בדיוק כיצד ללדת כל רעיון ולהפכו ליצירה ממשית. מסר נוסף של הנשר המלא בתקווה היום הוא הכוונה לאחדות, לשיתוף פעולה ולרצון הדדי. הנשר הגדול בסוף הגל מעיד על אכפתיות מהאחר ועל שינוי הגישה מיחידים שכל עניינם הוא לקבל לעצמם לאנושות מאוחדת שדואגת לזולתה. התחלנו בלילה כשהסכמנו להתבונן באומץ בחשכה הפנימית עם הפער המייאש בין הרצוי האידיאלי למצוי הקשה והבעייתי ואנו מסיימים עם חזון משותף של הנשר הגדול. היום ננשום נשר לכל תאי הגוף ונקפוץ בהתרגשות לזרימת החיים תוך כדי ביטוי אותנטי ואלגנטי של רצונותינו המגוונים. אמן!
  

 

  
 
גל הלילה מסתיים ואנחנו מברכים באהבה על גל הלוחם הנכנס.
 
מאחלת שהלילה יאיר באור ובמידע חדש את חיינו,
ושכל שינוי יביא עמו שמחה, בריאות ואושר.
בברכה ואהבה,
טליה.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}