תחזית המאיה

בוקר ראשון למות! ולגשר בנועם בין כל החלקים כולם-:)
מאד נרגשת מכל המיילים בעקבות הכרזתי על הפסקה בכתיבת הגלים. חשוב לי להדגיש כי ׳טליהמאיה׳ אנוכי ותמיד ׳עושה מאיה׳. אחריי שנתיים של כתיבת דקי הדקויות של הספרים, יוצאת קצת לחופשה ממלאכת הכתיבה ואעדכן לכשאשוב. לבינתיים בספרונים הללו שהם כמו אחים, קיים המון ידע על גלי הלוח וכלים רבים לחיבור למפתחות הזמן.
להרגשתי 'עשיתי את שלי' עם הספרים ולא יכולתי לומר זאת עד לכתיבתם. לכן כנראה אחרי כל השנים הללו, ׳מורשית׳ קצת להפסיק מתוך אמונה שקריאה יומיומית בספרים מחברת ישירות לשעון הפנימי.
כך שמכל הלב מוזמנים💜
לרכישה ולקריאה נוספת בלינק: https://20timekeys.co.il/

מחיר שניהם הינו 155 וזאת משום שעלה לי הון להפיקם. מי שהסכום בלתי אפשרי עבורו, מוזמן לשלוח אלי מייל.
בחמישי שיגרתי מיילים דרך הרב מסר. אם מישהו נרשם ולא קיבל, שישלח שוב מייל ל- taliatoker@gmail.com -:)
תודה!

ה- 23/2: טון 5 של גיבוש כח רצון חזק לפתור את אתגר הלילה, באנרגיית מגשר העולמות: בכל רגע ניתן להיוולד מחדש למחול החיים הנצחי כשמסכימים לקחת אחריות על הדפוסים המצומצמים שלנו. המגשר מסמל ניקיון, שחרור, סליחה וטרנספורמציה ומחזק את ההבנה שהנטל שאנו סוחבים הוא מידע כואב שהפנמנו בשלב כזה או אחר בחיינו ומאז משפיע אוטומטית על התנהלות שלנו. העוגן בגל נשען על היכולת למות לשליליות שדורי דורות שוב ושוב, חוזרת. המודעות למיחזור המידע מקלה ומעלה את המוטיבציה לחפש דרכים אחרות לתנועה ולהתייחסות בחיינו. ביום של הסנטר ריפוי המגשר משחרר מועקות ואמונות שגויות שעד להיום ניהלו אותנו. הריפוי נמשך עד ליכולת להנמס לחוויות החיים מתוך נקודת מוצא שאם נדרש לכך נוכל לשמור על עצמנו. הריפוי לעומק הכאב מאפשר לזרימת הרוח הספונטניות ולתחושת ה'בית' בגוף ובמציאות. היום ננשום מגשר לכל תאי הגוף ונתמלא באור לבן מרפא מכף רגל ועד ראש. ננשום, נבקש עזרה בריפוי הכאב וניוולד מחדש עם לב מלא בחמלה לעצמנו ולעולם כולו. אמן!


 


לקוראי התחזית שלום וברכה:
 
אחרי עשרים שנות מחקר בהם אני סופרת סת״ם של גלי לוח המאיה, הגיע רגע בו הגעתי לנקודה וקיבלתי את הזכות לסלול את דרך עשרים מפתחות הזמן. שנים על גבי שנים של מחקר סוגיית הזמן הובילו לידיעה שמתקיימת נוסחה לנוכחות בקודים של לוח המאיה המקודש. לאחר 'תקופה' של יותר מעשרים שנה בהם נבעה ממני כתיבת הגלים, הצלחתי לממש את חזוני וליצור תשתית לשפת הלב של גלי הלוח. עכשיו הגיע לו רגע שמעולם לא העלתי בדעתי, אפילו לא כאופציה ב- Maya way שלי. אני בוחרת להפסיק להתבטא בכתב לזמן מה, ובכלל זה התחזיתבשני מחזורי הזמן שחלפו עם תשעת ירחי הלידה של הצ׳ולקינים, לשמחתי הרבה נולדו להם שני ספרים שמתווים את דרך עשרים מפתחות הזמן. עכשיו, לקראת סוף הלוח הנוכחי, זה הזמן עבורי להמשיך בדרך אומנות הזמן שלי : ))

בשעות הקרובות אשלח מייל בסוגייה לרשימת תפוצה שיש לי, במידה והנכם מעוניינים להצטרף לעדכונים ממני,
מוזמנים לשלוח אלי מייל ל taliatoker@gmail.com ובשמחה אעדכן בהתחדשויות.

מאחלת לכולנו גלישה נעימה עם גלי הזמן,
והמון רגעי נחת קטנטנים-:)
בברכה ואהבה, 
טליה.

 
  
זמן להתאחד עם רוח הנשמה:
גל הרוח מאפשר להתאחד עם רוח נשמתנו העצומה שאינה כבולה לזמן ולמרחב. הלילה באתגר מכוון לעבודה פנימית על ניקיון המחשבות, המילים והמעשים כדי שנוכל להאיר בתוכנו רבדים עמוקים שטרם נחשפנו אליהם. הגל מאפשר לשינוי מהותי בצורת הביטוי שלנו בעולם ומוביל צעד אחר צעד לקוסם שמשוחרר מהתניות האגו ועם יושרה פנימית קשוב להדרכת נשמתו.

 מתוך ספרי - 'עשרים מפתחות הזמן של גלי המאיה':
המילה "נשמה" מעוררת התנגדות ברבים, הסוברים כי מדובר במושג אמורפי מדי, נטול כל ביסוס מדעי, בבל"ת רוחני שקל להסביר באמצעותו מיני רעיונות מופרכים. מכיוון שאני מעוניינת שגם הם ייאותו, לכל הפחות, להטות אוזן לדבריי, תכננתי לכתוב לפחות חלק מהספר בלי להזכיר את ענייני הנשמה. אך חיש קל הבנתי שמשימה זו אינה מועילה, כי הלוא מה מזרז את יצירת המציאות ומה מאפשר ריפוי מרחוק? מה בתוך האדם מחבר אותו לשדה האפשרויות השלם ומה הופך את הרצון שלנו לאפשרות מעשית? אולי, למרות הכל, זוהי הנשמה?
אכן. כי אם הגעתם עד כאן בוודאי הבחנתם שעבורי הנשמה היא הבסיס והמהות של הכול, ואני יודעת שבגוף הזה שלי קיימת אחת כזאת. אדירה, כמו כל אחיותיה. למעשה, זהו הדבר היחידי שאני חשה לגבי קיומו ביטחון גמור. אני יודעת שאלו ביניכם, החילוניים, הריאליסטיים והסקפטיים מתקשים לבלוע את הביטוי השב ומגיח כמו שד מבין דפי הספר. ובכל זאת, אני מניחה שאתם כן מאמינים ביושרה, בטוב לב, בנדיבות ובנתינה, בהשראה וברוח היצירה – זו המפעילה אומנים ויוצרים הזוכים ללא הסתייגות באמונכם. אתם מאמינים גם באותם רגעי חסד של מתיקות הלב, הצצים להם בתוך שגרת היומיום של כולנו כשאנחנו בחברת הילד, הפרטנרית, הידיד, הטבע או קרובת המשפחה. אני סבורה שמקורם בנשמה, ועל כן אוכל להציע שבכל פעם שהמושג עולה, תחליפו אותו באחת מאותן הסגולות.


 
לקריאה נוספת ולהזמנה:
בדף שנבנה עבור הספרים: https://20timekeys.co.il/
באתר ב-  mayastory
 
מאחלת לכולנו גל רוח של חיבור לרוח הנשמה בגוף הזה.
אמן!
 
 

 
 
 
 
 

 
  
 
 

 


  

 
   

   

 

  
 
גל הרוח מסתיים ואנו מברכים על גל הנשר הנכנס: )
 
מאחלת לכולנו
גל רוח של השראת הנשמה
באהבה ובברכה,
טליה.


 
x

#{title}

#{text}

#{price}