תחזית המאיה 

image alt

הגל -תחזית המאיה

כאן טליה מעלה במסירות יום יום את הגלים והתחזית היומית עפ"י המאיות
לאורך יותר מעשרים שנים התמקדה טליה בכתיבת גליי המאיה בלבד. מדי שלושה עשר ימים, באופן עקבי, תמידי ואובססיבי, ישבה במשך שעות ארוכות כדי לכתוב את הגל הבא, שיבטא את זרימת ההווה במהלך שלושה עשר הימים הבאים. ואף שהגלים חוזרים על עצמם שוב ושוב והיא יכלה פשוט להעתיק אותם מהמחזור הקודם, היא התעקשה לשבת, לשכתב ולדייק ולהוסיף ולגרוע בהתאם לתובנותיה באותו הזמן. ושוב ושוב כתבה את הגלים כי הם משקפים את הידע כולו, והמעקב אחר הגל העולה והיורד מטמיע אותם בתאי הגוף עד שנוכחים ביש, ברגע.

בדיוק כשם שבאסטרולוגיה המודרנית אנחנו לומדים את מערכי הכוכבים המשפיעים עלינו דרך המזלות והבתים, כך השאירו עבורנו אנשי המאיה אסטרולוגיה רב ממדית, המתייחסת לזמן דרך סמלים גיאומטריים. בזמנים המיוחדים שבהם אנחנו חיים עולה החשיבות של משמעות הזמן. אנשי המאיה הקדמונים השאירו בידנו ידע עצום ומעמיק בנוגע לתפיסת הזמן שלהם, ידע שמאפשר התבוננות מקיפה על כל רגע בחיינו. 

גל הלילה

זמן להרגיש בבית:
לוח המאיה המקודש מורכב מקוד מתמטי של צירוף המספרים 20:13 והמעקב השוטף אחר 20 הסמלים ו13 הטונים יוצר בהדרגה אלכימיה פנימית במודעותנו בנוגע לזמן ועמו גם לבני האדם ולמציאות החיים. באשליית המציאות הקוטבית ראשנו עסוק ללא הרף בלמדוד ולהגדיר כל דבר ועניין ובכך יוצר תנודות על ציר הזמן הלינארי. מוחנו מחלק את הזמן לעבר, הווה ועתיד עם שבועות, ימים ודקות. אך! רגע אחד הוא מסע החיים וגלי המאיה מלמדים כי הזמן הינו סובייקטיבי לחלוטין. כשם שאור הירח הוא השלכה של אור השמש, כך גם העבר הוא זיכרון שמושלך על ההווה והעתיד הינו השלכה מדומיינת מההווה. בפועל הרגע היחידי שבאמת קיים הוא ההווה. לאט ובהדרגה הגלים מאפשרים להפסיק את החשיבה הקווית היחסית שיוצרת את התנודות לבני האדם, המטרות והזמנים ולנוע וליצור מציאות מתוך הפנים. בדיוק לשם כך מיועד גל הלילה שמאפשר לצלילה עמוקה פנימה כדי ללמוד את הנושאים שנשמתנו בחרה ללמוד בגוף הזה. הלילה מאפשר להתבונן בשדים המעיקים שבנו, לראות את תנודות האגו המצומצם ולאחר מכן דוחף לראות את הדברים מפרספקטיבה רחבה ושלמה יותר ולשנות אמונה שגויה. הזרע באתגר מזכיר לנו שהכל מתהווה ומתפרק בכל רגע נתון ולכן אין טעם להגדיר דברים ולהתקבע על הידוע מראש. כך שגל הלילה מלמד אותנו לברוא את השינויים בהם אנחנו חפצים ועם הקוסם בפתרון קיים פוטנציאל לשינוי גדול ולמגנוט של מזל וברכה מרובים.
שיהיה לנו גל לילה בו נרגיש בבית בגוף הזה ובמציאות החיים.
אמן!
 

 
15.6  -  גל הלילה בטון 1:

15.6 - גל הלילה בטון 1:

הלילה מחבר בין ה"ל"- הלמידה ל"יה"- להוויה ומאפשר ללמידת נושאי הנשמה שעלינו ללמוד ולממש בגוף הזה ובחיים הללו. אנחנו עומדים להיכנס למצב של חקירה אישית עמוקה שמלמדת אותנו על תגובותינו הרגשיות ועל דרכי החשיבה שלנו. הלילה מאפשר להתבונן לתוך עומק הדפוסים שמפעילים ומנהלים אותנו באופן אוטומטי ולא מודע וגורמים לכך שאנחנו שוב ושוב חוזרים על אותם השיעורים. סביר להניח שלאורך הגל יצוף כאב עתיק ולכן כדאי לזכור שתמיד מאד חשוך לפני עלות השחר. אנו לומדים לנשום ולהכיל את הכאב ועם חקירת הלילה מגיעים למקור המידע שמעכב את התפתחותנו והוא נושא נשמה. הבנת הנושא יחד עם ריפוי המקור מובילים לשינוי פנימי מהותי בקוטביות חשיבתנו ובנוקשות הפנימית שלבסוף מתבטאת ברוך וגמישות. אנרגיית הלילה קרויה גם בית ומחברת בהדרגה לאינטואיציה חדה ומהירה ולהרגשה נינוחה עם עצמנו ועם היבטיי חיינו. אנחנו לומדים להרגיש בבית בגוף הזה שנושא אותנו נאמנה לאורך השנים, בביתנו הפיזי בו ניתן לנוח וליצור, במציאות שיצרנו לעצמנו ובפלנטה בכלל, שכל אחד מאתנו הוא חלק ייחודי, מיוחד ויפיפה שלה. החקירה האינטנסיבית פנימה מובילה לחוויית עוצמת הנשמה שתמיד נוכחת בנו ולתחושת הבית. לאורך הגל אנחנו מוזמנים לנשום לילה לתאי הגוף ולחוות רגיעה וחיבור פנימי. נדמיין היכל לילה מקודש שמקיף אותנו ונקבל את המתנות הממתינות לנו בתוכנו. ננשום ונזרע שפע של אפשרויות חדשות למציאות חיינו.

16.6- זרע  בטון 2:

16.6- זרע בטון 2:

הזרע מלמד שהשינוי הוא הדבר היחידי שקבוע ביקום ומעיד על פוטנציאל אדיר להשתנות. אנחנו מאותגרים ליצור שינוי משמעותי בנו ובמציאותינו. עכשיו הזמן לשחרר הרגל או סיטואציה ישנים שהם מיחזור אוטומטי של דפוס שמכסה תמיד על כאב ובמקומו לארוג יצירה חדשה אל תוך חיינו. ההתבוננות פנימה עם הלילה והבנת נושא הנשמה מחייבת שינוי ממשי בצורת ההתנהלות שלנו במציאות והשינוי הוא למעשה התוצאה הרצויה של למידת הנושא. החיים הם תנועה בלתי פוסקת והכל משתנה במהלכה של תנועה אינסופית זו. אנשים שלא משנים דברים בחייהם ומעדיפים לשמור על ה'בטוח' והידוע עבורם, בפועל מצויים בנסיגה ביחס לתנועה התמידית של כדו"א. כדי לחיות את עוצמת הנשמה בגוף אנחנו לומדים לנוע מתוך המוכר אל תוך הלא מוכר. כשמתבוננים במחזוריות הטבע ניתן לראות את השינוי התמידי המתרחש בכל רגע קטן. כדור הארץ משנה את זוויתו ביחס לתנועת השמש, העצים והפרחים צומחים או משילים את הישן ובהתאם למחזוריות השמים מתרחשת תנועה בים, במדבר וביערות. רק אנחנו, בני האדם, אוחזים בחוזקה באורח חיים ספציפי ומנסים בכל מחיר לשמור על 'אזורי הנוחות' שלנו. פעמים רבות אנו חוזרים על מצבים מקובעים שכבר מזמן לא זורמים בנועם בחיינו בגלל הפחד מהלא ידוע. אנחנו מעדיפים לשמור על אותה עבודה, מגורים, מערכת זוגית, סוג אימון שאינם נכונים לנו יותר, רק כדי להימנע מחוויות לא מוכרות. הזרע נותן לנו דחיפה להסכים לקפוץ לים החיים הלא ידוע. לאורך הגל ננשום זרע ונגיד: "כל שינוי מביא לחיי שמחה, אושר ואהבה" ו"אני מסכים להשתנות". נבחר תחום מסוים בחיים בו אנחנו מרגישים "תקועים" ונבקש את הדרך הקלה ביותר לשנות זאת.

17.6- נחש בטון 3:

17.6- נחש בטון 3:

היום השלישי של הזרימה האינטואיטיבית באנרגיית הנחש: חכמת הגל מלמדת שכדי להסכים לשנות הרגל או צורת חשיבה שמלווים אותנו 'נאמנה' לאורך שנים ארוכות, עלינו להתחבר לטעם החיים ולשמוח על הזכות לחיות בגוף הפיזי הזה. הנחש הצבעוני והאותנטי מחבר אותנו לפולס החיים ולחיות בתאי גופנו. המוטיבציה הראשונה שמניעה אותנו ביומיום היא הנאה. כדי להתמיר את הרעל המחשבתי שמציף אותנו עם נושאי הלילה הנחש מניע אותנו לעשות את מה שגורם לנו להנאה בכל הרמות- פיזית, רגשית בנתינה לזולת, מחשבתית של יצירה ועוד. במהלך החיים השוטפים והמלאים במחויבויות החכמה היא להיות קשובים לאיתותי הגוף ולדעת מתי להרפות וליהנות מזמן של פנאי איכותי. המנוחה ממרוץ החיים הכרחית לשם היכולת להיות ב-being של השראת הנשמה. כחלק מתהליך השינוי הנחש האינדיבידואל מאפשר להקשיב לרצוננו האותנטי ולבחור בסיטואציות שמתאימות לקצב ולסגנון שלנו וזאת במקום להתנהל בהתאם לנורמות החברתיות המקובלות או לדרישות הסובבים. אז ניתן להתמלא באנרגיית חיים ולנוע כמו גל שמשתנה מרגע לרגע. היום ננשום נחש לכל התאים, נגיד- "אני רוצה לחיות" ונתמלא באנרגיה ובפולסים של חיות.

18.6- מגשר עולמות בטון 4:

18.6- מגשר עולמות בטון 4:

הטון הרביעי באנרגיית מגשר העולמות: המגשר מאפשר לחוות ולדעת בגוף ש-'סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר'. החיים הם המשכיות תמיד תמיד והכל מתהווה מתפרק ואפשרי בכל רגע נתון. תובנה זו משנה את יחסנו לסיומים ולפרידות מאנשים, הרגלים ו'חוקים' ידועים מהראש ומהחוץ. הפחד מסוף הוא הפחד העיקרי שלרב מונע מאתנו להתמודד עם הכאב שמסתתר מתחת לנושא הנשמה. במקום להתייחס ל'סוף' אנו מתמקדים בשינוי עצמו, בתנועה התמידית מעניין לעניין ובשיעור שנלמד בכל פעם. המיקוד ברווח ובצמיחה מאפשרים לזרום עם השינויים המתרחשים. הקושי לשנות מחשבות ומעשים אוטומטיים קשור במנגנוני הגנה שאימצנו לפני שנים ארוכות. המגשר מאפשר לרפא מתאי הגוף דפוס מחשבתי עתיק עם כאב רגשי שמפעילו ומאפשר לשינוי להתרחש. הוא מלמד להיכנע- שורש כ.נ.ע: להביא את ה"כ" – הכוונה, ל"נע" לתנועה, כי שינוי בחיים דורש יכולת לזרום עם כוונה מלאה ברגע, יחד עם להגיד "כן" ל"ע" - לעוצמה הפנימית ולהאמין בעוצמה ובכישורים שלנו. אז ניתן לנוע באומץ מחוויה לחוויה, מרגע לרגע וממשחק למשחק. אנו מסוגלים לשנות בכוחות עצמנו את סדרי העולם, כשאנו מרפאים את עצמנו לקראת השינוי שאותו אנו מבקשים. היום ננשום מגשר, נתמלא באור לבן מרפא מכף רגל ועד ראש ונכניס כוונה לריפוי זיכרונות כואבים.

19.6- יד בטון 5:

19.6- יד בטון 5:

היד מסמלת את יכולת הפעולה ואת האפשרות לממש את רצונותינו מ'שלב' המחשבה אל 'שלב' המעשה. כח הרצון לחולל שינוי נשען על יכולת ההגשמה שלנו. אנחנו מבינים ששינוי כלשהו בחיים חייב להיות מלווה בתנועה ממשית, ולו הקטנה ביותר, במציאות עצמה. אין זה מספיק לרצות שינוי או לשנן מנטרות ולקוות למשהו שיקרה. עלינו לפעול באופן פרקטי, להיות מחוברים לגוף ולמציאות ולבצע את הפעולות הנדרשות להגשמת חלומותינו. רובנו חיים בתוך ראש עמוס וזהיר עם מנגנוני הגנה ש'מגנים' עלינו מעתיד 'מסוכן' ומאסונות שעלולים להגיע. החיים מהראש מצמצמים ומקבעים אותנו לאותם הרגלים, תבניות וחוקים ולא מאפשרים לחיות את שניתן, תוך כדי ההשתנות בהתאם לרגע הממשי היחידי שקיים. אנחנו בכל מקרה לא שולטים בשום דבר ובאף אחד והיד מלמדת להפסיק לתכנן, לארגן ולחשב ופשוט לזרום כמו הים הגדול. היא מחברת לידיעה האינטואיטיבית בגופנו ומשחררת מחשבות בלתי פוסקות של "מה יהיה". בגיבוש המוטיבציה לפתרון, אנו לומדים פשוט לעשות את שלנו בלי לחשוב יותר מדי. לאט ובהדרגה הרצון שלנו הופך לפעולה ללא הספקות, המתחים והדאגות העתידיות. היום ננשום יד, נתחבר לכישורים שלנו ונתמלא באנרגיית עשייה. ננשום וניצור בתוכנו כח פנימי מגובש, מאוזן בארבעת האלמנטים. נבקש לזרום עם מה שקורה בפועל וליהנות ממגוון החיים הצבעוני.

20.6- כוכב בטון 6:

20.6- כוכב בטון 6:

הטון השישי של הגל באנרגיית הכוכב: פלא הרגע הוא בכל רגע והכוכב המסמל את ונוס מאפשר לראות את היופי הטמון בנו ובסיטואציות השונות במציאותנו. וגם אם הן לפעמים קשות וכואבות, אנו מבינים כי מדובר בשיעורים עמוקים ומדויקים של נושאי הנשמת שלנו. ההתבוננות לעומק החשכה הפנימית מגלה שפחדינו 'מגובים' בהמון דימויים שליליים ביקורתיים. ביום הזרימה אנו מבינים שכדי לשנות אספקטים לא רצויים עלינו לשנות את המחשבות שאנו משדרים ליקום. את ה"גולים העצמיים" האוטומטיים שאנו חושבים בלי לשים לב. אנחנו מלאים בתבניות מחשבתיות שיפוטיות עלינו ועל העולם ולומדים להחליף את הביקורתיות במחשבות חיוביות ומפרגנות. הכוכב הידוע כ"חיוביסט" מחזק את הדימויים החיוביים לגבי עצמנו ועשייתנו. הוא מצית מחדש את האהבה שתמיד קיימת בנו ומאפשר לגלות את המקומות שליבנו נפתח וחווה התפעמות מיופי החיים. היכולת לראות את האור ממגנטת שפע של אפשרויות חדשות לכל תחומי החיים. היום ננשום את הכוכב שבלב, נתמלא באהבה ונחווה חיות והתחדשות. ננשום וניצור תבניות מדויקות לבריאת המציאות הרצויה עבורנו. אמן!

21.6- ירח בטון 7:

21.6- ירח בטון 7:

היום השביעי של הגל, יום שער באנרגיית הירח: שיא גל הלילה מוביל אל זרועות הילד הרגיש שסיגל לעצמו מנגנוני ההגנה כדי להצליח לשרוד בעולם הקוטבי הדחוס. הנבירה לעומק פנימיותנו מגיעה לדפוסים ישנים נושנים שהחלו במחוזות הילדות הרחוקה. תבניות מידע אלה יושבות עמוק בתוך הילד הפצוע ואנחנו ממשיכים למחזר אותם שוב ושוב, באופן אוטומטי ולא מודע, לרוב עד יום מותנו. כדי שנוכל להשתנות במהות ולשנות דברים בפועל, עלינו לרפא את הכאב המקורי שיצר את תחפושות ההישרדות שאימצנו כילדים. מנגנוני ההגנה הללו מסתירים תחתם השראה, פשטות ויכולות מרובות. בשער של הירח קיים פוטנציאל לראות בבהירות את נושא הנשמה ודרך ריפוי הכאב להתחבר מחדש לעוצמות הפנימיות שבילד השובב והסקרן ולמעשה הדבר הכי חכם שבנו. בשיא גל הלוחם, הירח בעל חיישני הקליטה המחודדים מבקש שנפקח את עיננו ואוזננו לסימנים ולסמלים שנשמתנו שולחת אלינו ברגע זה ממש. רגישות הקליטה היום בעיצומה ואנו מוזמנים לשים לב לתחושותינו עם אנשים ובסיטואציות השונות. דרך ההתגלגלות בחיים עצמם אנו מקבלים תשובות בנוגע לכל מה שמטריד אותנו. היום ננשום ירח ונחווה חום פנימי ורגיעה. נתבונן במסרים המועברים אלינו דרך מפגשים, ספרים ומילים. ננשום ונתחבר לילד הסקרן והיצירתי ונבטיח לו שמעכשיו נשמור, נגן, נתמוך ונערסל אותו (אותנו).

21.6- כלב בטון 8:

21.6- כלב בטון 8:

הטון השמיני באנרגיית הכלב: כידידו הנאמן של האדם הכלב מלמד להפוך לחברים הכי טובים שלנו. הוא מדגיש שאם אין את ה"כמוך" מ'אהבת לרעך' אז שום אהבה אינה שווה. ביום היושרה הוא מחבר אותנו לחכמת הלב ומלמד להתמקד בצרכינו וברצונותינו ולהכיל ולאזן את הרגשות הסוערים. בבדק הבית הפנימי של תהליך הריפוי העמוק, הכלב מזמין אותנו לשאול: "עד כמה אנו מאוזנים רגשית ולא מזדהים עם דרמות ומצבים קיצוניים"?, "עד כמה אנו מקשיבים למה שטוב ונעים לנו ונאמנים לצרכינו"?, "עד כמה אנו נתונים למצבי רוח"?, "האם אנו משליכים על הסובבים את הקשיים והמצוקות שלנו"?, "האם למדנו לבטא ברוגע והגיון את רצונותינו"?, "עד כמה אנו מרצים את האחר במקום להיות נאמנים לרגש שלנו?" כדי להתמודד עם נושא נשמה ש'יושב' עמוק בפנים אנו מגדילים את מחוות האהבה כלפינו. כל אחד מאתנו הוא מאד מאד חשוב וכדאי ואף הכרחי להתייחס במלוא ה'רצינות' הראויה לצרכינו ולרצונותינו. היום ננשום כלב לתאי הגוף ונמקם אותו בלב. נזרים אהבה וחום לליבנו ונרגיש כיצד הוא נפתח לעצמנו, לסובבים ולעולם כולו.

22.6- קוף טון 9:

22.6- קוף טון 9:

היום התשיעי באנרגיית הקוף: פענוח הדרך ליצירה של שינוי מגיע עם הקוף המבריק, האנרגטי והמשועשע שממלא אותנו בקלילות והשראה מתחדשת. הוא מדגיש כי החיים אינם רצינים באמת. נהפוך הוא. הם מסתורין מרתק שהוא מגרש משחקים ענק מלא בהפתעות משמחות. גישה קלילה מאפשרת לזרום עם ההשתנות המתמדת של הקיום. ההתבוננות עם הלילה לעומק הכאב יכולה להוביל לרצינות יתר ולכבדות ושמירה על זווית ראייה 'קופיפית' אופטימית והומוריסטית עוזרת מאד לזרום עם שינויים פנימיים וחיצוניים. בחברה המערבית חונכנו לחשוב שאדם בוגר אחראי שולט במציאות חייו ושומר לעצמו את רגשותיו וחלומותיו. תהליך הגל מקבל תפנית חיובית כשאנו מוציאים החוצה את רצונותינו ומפסיקים לכלוא אותם בחשכה הפנימית של מוחנו. הצופן הפנימי בגל מלמד לבטא את קולנו האותנטי בחופשיות, בלי לשפוט את המחשבות, הרגשות והמצבים השונים, וכך ליצור מרחב פנימי שמאפשר להתרחשות השינוי. היום ננשום קוף לכל תאי הגוף ונתמלא בהשראה, הומור, רעיונות מתחדשים ופתרונות מקוריים. ננשום ונתחבר להלך שובבי וקליל ועמו נזרום בנועם בפעילויות החיים השוטפות.

23.6- אדם טון 10:

23.6- אדם טון 10:

היום העשירי ושוב באנרגיית שער, באנרגיית האדם: לעתים אנחנו מגבילים מראש הזדמנויות חדשות בגלל שנדמה לנו שרצונותינו לא יכולים להתממש במציאות הקיימת. האדם היום עוזר לשחרר ספקות ומניפולציות שכליות בנוגע לעולם, למציאות ולדרך שאנחנו "אמורים" ללכת בה. כולנו ספגנו "אמורים" כאלה ואחרים שלא מאפשרים לנו להקשיב לעצמנו. השער של האדם מאפשר להקפיד לפעול בהתאם להדרכה הפנימית. ההסכמה לשינוי גדלה כשאנו קשובים לרצון הרץ בחופשיות עם הרפתקאות החיים וממגנט שפע לחיינו ולא לצורך הצר והמוגבל במידע ובאפשרויות שבו. אנחנו מאמינים שכדי לעמוד במחויבויות ובאחריות שיש לנו, יש רק דרך אחת ללכת בה והיא דרך הראש (דרך הלב איננה אפשרית) לכן אנו נעים בהילוך אוטומטי של הכתבות חיצוניות במקום לחיות את העצמי האותנטי. האדם מלמד לשחרר "לופים" שכליים של הראש הקודח שלא מאפשר לחיות את רצוננו. ביום של השלמת תהליך השינוי הוא גם עוזר להתבונן בגובה הלב על הסובבים אותנו, בלי ביקורת מחשבתית והשלכות אוטומטיות. אנו משחררים את ה"אמור" מעצמנו וגם מפסיקים שיפוטיות בנוגע לסביבה ומכבדים את "האדם באשר הוא אדם". כל אחד והדרך שהוא בוחר לעצמו ואין לכך שום קשר אלינו. היום נדמיין אדם בתאי הגוף ונתחבר לקול הלב. נקשיב לו, נשחרר "אמור" אחד או שניים, נבקש פתרונות לכל הקשיים ונצעד בשמחה ובהתרגשות בדרך בחיים.

24.6 הלך שמים טון 11:

24.6 הלך שמים טון 11:

היום ה-11 באנרגיה של הלך שמים: ההתבוננות לעומק הלילה מראה לנו את הגבולות הפרוצים שלנו. כדי להשתנות ולנוע עם אפשרויות חדשות הלך שמים מלמד לשמור על החלק הפגיע שבנו ולהגן עלינו עם גבולות ברורים לאחר ולעולם. ביום השחרור של מה שעדיין עוצר את השינוי, הלך שמים מבהיר שפשוט מותר ואף רצוי שנשים לב למה שאנו צריכים ומרגישים. זה לא שהאחר פחות חשוב, אלא שפשוט גם אנחנו מאד חשובים. לעתים קורה שאנו מתישים את עצמנו בדינמיקות עם אנרגיות שמרוקנות אותנו עד למצב שאין לנו אנרגיה לעשות את מה שאנחנו באמת רוצים. הלך שמים ממלא אותנו באסרטיביות באהבה, מגביר את מודעותנו לגבולות הרצון שלנו ומשחרר בנחישות מצבים בהם אנו לא קשובים לרצון הזה. אנחנו לומדים לשים גבולות לכל סוג של ביקורת פנימית וחיצונית ולתובענות הסובבים והנורמה. הגבולות מאפשרים ליצירת מרחב משלנו בו אנו לומדים וחוקרים, מתחברים לרצונותינו ונרגעים. כולנו מוזמנים לשבת היום בהיכל ביתי מוגן, להקיף את עצמנו בספרה עגולה של הלך שמים ולהעמיק בנושא שמבקש להילמד בגל. הלך שמים מרחיב את נקודת המבט ומגדיל את ערנותנו לפרטים ספציפיים. לאחר החקירה הפרטית הוא מזמין אותנו לנוע בהחלטיות ועם לב מלא בחמלה למימוש אלגנטי ומבריק של השינויים בהם אנו מעוניינים.

25.6 קוסם טון 12:

25.6 קוסם טון 12:

היום ה- 12 של פתרון אתגר הזרע עם הקוסם: תהליך ההתבוננות בשדים הפנימיים מוביל לידיעה פנימית של קוסם. עם הכוהנת בפתרון אנו יודעים שמחשבותינו הפנימיות המוקרנות החוצה יוצרות את מציאותינו. נס הוא תוצאה של חיבור לנשמה והקוסם מלמד שהחיבור לקול הפנימי מאפשר להרחיק לכת עם דברים חדשים בחיינו. כשאנו מאשרים את עצמנו, מקבלים את חלקינו השונים ומאמינים ביכולות שלנו, אנו יוצרים שינויים. כשאנו נעים מעבר לאזורים 'בטוחים' ומרשים לעצמנו להתנסות במצבים שונים, אנחנו הופכים לקוסם הקריסטלי ואין גבול לעוצמה שיכולה להתגלם דרכינו. הזרע באתגר הציף בתחושת סכנה שאם נזרום עם אפשרויות חדשות, נאבד שליטה על עצמנו ועל חיינו. בכולנו קיים פחד מהלא יודע שמקבע אותנו על המוכר ועל מבנים קבועים מראש. הרבה דברים צצו בגל הלילה וכשהקוסם שבנו מחובר לעוצמת הידיעה הפנימית, אנחנו משחררים שליטה ויודעים בדיוק כיצד לנוע בתוך מכלול אפשרויות החיים. העבודה על שינוי הרגלים אוטומטים אפשרה לשחרור מצבים 'תקועים' ו'קפואים' מחיינו. בפתרון גל הלילה אנו סומכים על עצמנו ולא זקוקים לאישורים וחיזוקים מהחוץ. אנחנו מוזמנים לנשום קוסם ולחוות כנות פנימית, פשטות וידיעה עצמית. ננשום ונסכים לשינוי שבעבר היה מחוץ לטווח האפשריות להתחולל עכשיו. ננשום עוד וניצור הפתעות צבעוניות ומשמחות במגרש המשחקים של חיינו. אמן.

26.6 נשר טון 13:

26.6 נשר טון 13:

היום ה- 13 באנרגיית הנשר: בסוף הגל אנו פורשים את כנפי הנשר המלכותיות שלנו, מתבוננים מנקודת מבט אוביקטיבית על הנוף המתפרש וזורמים בחופשיות ובהשראה במציאות החיים המרתקת. גל הלילה הופך אותנו לנשר קוסמי עם לב רחב, אמונה חזקה וכוחות פנימיים להמשך הדרך. אנחנו מתרוממים מזחילה איטית במערות מוחנו ורגשותינו החשוכים עם הלילה לתעופה חופשית של אינסוף אפשרויות עם הנשר. מהתבוננות אמיצה בפחדים עתיקים לזווית ראייה רחבה ופתוחה מאד על החיים. תהליך החקירה פנימה מוביל להבנת שיעור נשמה שהסתתר מתחת לכאב שחווינו. הנשר בסוף הגל בוחר בהנאה ברגעים השונים בחייו, משנה בחכמה מצבים בהם לא נעים לו ונע באופן מעורר השראה באפיזודות השונות. אתגר הזרע הכניס שינויים מבורכים לחיינו והפך אותנו לבוראים פעילים ביצירת המציאות שלנו. הנשר המרומם שהפכנו להיות רואה בחדות את פיסות החיים ויודע בדיוק כיצד ללדת כל רעיון ולהפכו ליצירה ממשית. מסר נוסף של הנשר המלא בתקווה היום הוא הכוונה לאחדות, לשיתוף פעולה ולרצון הדדי. הנשר הגדול בסוף הגל מעיד על אכפתיות מהאחר ועל שינוי הגישה מיחידים שכל עניינם הוא לקבל לעצמם לאנושות מאוחדת שדואגת לזולתה. התחלנו בלילה כשהסכמנו להתבונן באומץ בחשכה הפנימית עם הפער המייאש בין הרצוי האידיאלי למצוי הקשה והבעייתי ואנו מסיימים עם חזון משותף של הנשר הגדול. היום ננשום נשר לכל תאי הגוף ונקפוץ בהתרגשות לזרימת החיים תוך כדי ביטוי אותנטי ואלגנטי של רצונותינו המגוונים. אמן! גל הלילה מסתיים ואנחנו מברכים באהבה על גל הלוחם הנכנס. מאחלת שהלילה יאיר באור ובמידע חדש את חיינו, ושכל שינוי יביא עמו שמחה, בריאות ואושר. בברכה ואהבה, טליה.

אז מה היום הולדת מאיה הגלקטי שלך ? ומה הוא אומר ?

ואיזה הדרכה פרטית השאירו המאיות עבורך ?

רוצה להבין יותר ? לפתיחת מפת ייעוד אישית צרו קשר

טקסט הסברn

רוצה לדעת עוד ? ולצלול למעמקי עולם המאיות המופלא ?

לשם כך כתבה , חקרה , והביאה לעברית את הכתבים הקוסמים , הקודים הטמועים בידע המאיות העתיק , בספר זה - 20 מפתחות הזמן של גלי המאיה והמדריך המעשי לכלים יוםמיומיים תוכלו לצלול לעלומם המופלא של המאיות , להבין את משמעות הזמן ,ולקבל כלים מעשים איך כל אחד ואחת מאיתנו יכול להיות קוסם הזמן בעולמו האישי והמופלא.

בדרך משחקית וקלילה הספר מעביר אותנו את מסע לוח הזמן והמעבר בין הגלים מרחיב את התודעה ומעביר אותנו טרנספורמציה אישית.
הלוח הוא שרביט קסמים שמוביל להתפייסות עם עצמנו, והופך אותנו להיות כמו אליס, הגיבורה האלמותית של לואיס קרול,
הפותחת דלת ועוד אחת,והן אינן מובילות אלא לעולם הקסמים של הכאן והעכשיו
.

הספר 'עשרים מפתחות הזמן של גלי המאיה

אחרי עשרים שנות מחקר הבנתי כי גלי הלוח מכילים בתוכם מידע שמאפשר להרחבת המודעות, לריפוי ולשינוי מבני בד.נ.א. ועל כן כתבתי את הספר עשרים מפתחות הזמן. בספר אני משלבת בין הידע הטמון במהויות הסמלים בשילוב של סיפוריי האישיים.

הספר 'המדריך המעשי להתפתחות התודעה': 

המדריך נותן כלים פרקטיים להרחבת  ההכרה המודעת, מלמד לגלוש על גבי הגלים ולהתחבר לשעון הפנימי. עשרים המפתחות הם קודים שפועלים ישירות על תת המודע ובעזרת הכלים במדריך כל אחד יכול להפוך למטפל של עצמו.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}