תחזית המאיה

זמן לפרוש את כנפי הנשר ולעוף:
 
אנו חיים כאן בגוף פיזי מוצק וזמני ואשליית המוצקות מקשה עלינו לתפוס את מהות ההווה המתמשך הנצחי. התפיסה המוחית הלינארית מחלקת את הזמן לשלבים של התחלה, אמצע וסוף וגורמת לאשליה של תנועה והתקדמות במסלול של זמן קווי. ידע המאיה מנתב אותנו בהדרגה לתפיסה מחזורית ספיראלית ועמה לתובנה שאין באמת דבר כזה 'סוף' אלא שישנו רק הווה נצחי ובו תנועה בלתי פוסקת מעניין אחד לאחר. ידע המאיה עם הסמלים ולוחות הזמן מיועד לעזור בעיגון תדר ההוויה על פני האדמה שמתאפשר כשכל החלקים שלנו נוכחים- הגוף, הרגש, המחשבה והרוח. אנחנו לומדים פשוט להיות כאן ועכשיו בסיטואציות השונות, בלי התנודות האוטומטיות אל החוץ, המטרות, הסובבים והעולם. ידע הזמן מלמד לחיות בסנטר, במרכוז פנימי שמחבר בין העין השלישית האינטואיציה היודעת אל הלב הפתוח לעצמנו ולעולם ועמם לשורש היצר והיצירה. התרגול היומי של מיקוד בהווה גורם להבנה שהמשמעות היחידה היא ב'עכשיו', ברגע היחידי שישנו וב'כאן', במרחב היחידי שקיים. אז לזמן השעון אין שום משמעות.
גל הנשר מחבר לפרספקטיבת הנשמה בנוגע לאירועי החיים. הלמידה היא להישען על הפנים במקום על החוץ, להאיר מתוך מקור האהבה  שתמיד זורח בליבנו. אור זוהר פנימי נוצר אצל אדם שהתמודד עם קשיים, כאבים ודפוסים בתוכו. בהדרגה אנו חווים כיצד אירועי החיים ועמם הכאב, הצער, הקושי, החולי והמצוקה הם התנסויות שמיועדות להגדיל את מודעותינו לנושאי הנשמה שלנו. לאורך השנים הנושאים חוזרים על עצמם ואנחנו לומדים לרפא את הכאבים לעומקם ולהתעצם. החיבור לחזון הנשר של הלב הרחב והמכיל מאפשר להתבונן מתוך זווית ראייה נטולת ביקורת ושיפוט. גל הנשר ולאחריו גל הכוכב מסיימים את 'שנת' הצ'ולקין הנוכחית. בסיום של לוח ותחילת החדש, ההאצה בזמן מתגברת ועמה גם שיעורי החיים שעלינו ללמוד. אנרגיה חדשה מוזרמת עכשיו אל כדור הארץ בדרך של צבעים, צלילים, צורות, רעיונות, ציורים, טקסטים ומרקמים אנרגטיים מעודנים. כמות המידע שעוברת בנו הולכת וגדלה וקצב החיים נעשה מהיר יותר ועמו תדר מעודן הופך להיות זמין עבור כולנו וזה תלוי רק בנו עד כמה אנחנו מאפשרים לרטט החדש להיכנס אל חיינו. אנחנו מתעדנים מפנים ומדייקים את טוהר הכוונה והמחשבה ומתחברים לידע הנשמה בגוף הזה. גל הנשר הוא זמן מצוין להתבונן בשנת הצ'ולקין המסתיימת, לראות אילו מעגלים גדולים נסגרו, איזה קפיצות דרך נעשו ולהיפתח לאפשרויות חדשות ומרחיקות לכת. כולנו חווים עכשיו סיטואציות עם עומקים ומשמעויות מרובות. אנחנו מוזמנים לבקש להגדיל את החיבור לקול הפנימי ולזמן פנימי שנוכחים בהווה הנצחי ולהתכונן לקראת מחזור חדש שמח, מעצים וזורם בקלות! אמן!

 
ב-17/6: מתחיל גל חדש, גל הנשר: הנשר מסמל חזון נרחב ומאפשר ללימוד שיעורי הנשמה בגוף ולגיבוש תוכנית פעולה להגשמת חלומותינו במחזור החדש. סוף מחזור של צ'ולקין הוא זמן לערוך חשבון נפש פנימי עמוק. עם הנשר אנו מגביהים את מעוף הציפור ומזהים את כל היש הריאלי שיצרנו במחזור הנוכחי ואת מגוון צבעי הקשת וההישגים שכבר קיימים בחיינו ובנו. פרופורציות הנשר מרחיבות את זווית הראייה להבנה שכל מה שקורה לנו הוא חלק משיעורי הנשמה בגוף הזה. אנו לא מוותרים על רצונותינו, אלא על זווית הראייה של האין. במקום להתרוקן מפרטים ספציפיים שלא זורמים במציאותנו, הנשר ממלא בתקווה לנוכח מגוון האפשרויות שתמיד קיים עבורנו. במקום להתייאש ממה שאין, אנחנו מתמקדים בעשייה פרקטית ובמה שניתן לעשות כדי לפתור, להקל ולשפר. לאורך הגל אנחנו מופתעים לראות כיצד כל פיסות חיינו מתחברות לפאזל שלם והרמוני ושכל מה שקורה הוא מדויק ולטובתנו. אנו מתבוננים בכנות על התהליכים השונים שעברנו, על מערכות היחסים הקרובות והרחוקות, על עשייתנו ועל זמני הפנאי והמנוחה, מגלים היכן קיימת שליליות שדורשת ריפוי ומדייקים את רצונותינו ללוח החדש. ההיגיון והפרספקטיבה מאפשרים ללמידת נושאי הנשמה ועמם לזכות הבחירה. הנשר מלמד לוותר על מלחמות אנרגטיות של קורבן ואשם, על פרשנויות סובייקטיביות ועל התנועה מברירות המחדל המוטבעות בנו ולבחור מהרצון האותנטי. באנרגיית הנשר קיימת יכולת לממש בחכמה פרויקטים גדולים עם שיתופי פעולה מפרים ולשלב בנועם בין עשייה אינטנסיבית למנוחה מטעינה. אנו לומדים להקדיש זמן איכותי גם להרפיה ולחוויות שממלאות אותנו באופטימיות וברוגע. כולנו חיים על קרקע מוצקה וכשאנו משתרשים בתוך הגוף והחיים, הענפים שבנו צומחים גבוה לנשמתנו האדירה. אנחנו מוזמנים לנשום נשר לתאי הגוף ולהתחבר לפרספקטיבת הנשמה. אז נתמלא בתקווה ובחזונות יצירתיים ונקבל את הדרך המהירה, המדויקת והאלגנטית לרקוד ולשיר את חלומותינו כאן על פני האדמה. אמן!
ה-18/6: ביום השני מופיע אתגר הגל באנרגיית הלוחם: הלוחם האמיץ והאותנטי מאתגר להתחבר ליושרה פנימית ולבטא את האמת האישית שלנו ללא תלות בדעות הסביבה או בנורמות הקולקטיביות ה"מקובלות". אנו "מפטרים" קולות של אנשים, נורמות וחוקים מהחוץ ומתחברים לקול הפנימי. בתוכנו מתחוללת מלחמה בלתי פוסקת בין החיבור ללב ולקול הילד האותנטי עם הרצון הפנימי שרץ עם אפשרויות מתחדשות לבין קול הביקורת, המניפולציות והשיפוטים עם הצורך החיצוני הצר והמוגבל. גל הנשר מעצים את הקונפליקט בין היכולת לראות דברים ממקום נשרי רחב ובהיר לבין חשכה ועיוורון מצומצמים הנובעים מהפחד להרגיש כאב ומתקיימים בנושאי הנשמה שלנו. בכל רגע יש איזו מחשבה מטרידה, תחושה מכאיבה ומישהו שקשה לנו אתו. הלוחם מאפשר להחליט ל'הילחם' בכנות ובאומץ בספקות שיצרו הרגלים של תלות בחומר, בתארים, בחיזוקים, בהתמכרויות ובסובבים. הלוחם שואל מה נכון לו, מנסה להבין את מה שלא מסתדר ודרך חקירה חסרת פשרות מגיע לאמת הפנימית. לאחר ניסיונות שונים אנחנו מתמלאים בעצמאות ובאומץ ולקראת סוף הגל מסוגלים לבטא בנחישות ואלגנטיות את שנכון לנו ולחוות פריצת דרך. היום ננשום לוחם לתאי הגוף, נרגיש השתרשות עמוק אל תוך האדמה ואת הסליל בעין השלישית נפתח ומחבר לידיעה פנימית. נזרום עם האינטואיציה שבגוף ולא מתוך הכתבות של חוקים חיצוניים. הקול הפנימי הינו צינור של אור המקשר ביננו לנשמתנו האדירה ופותח עבורנו אפשרויות מבורכות.
 
ה-19/6: טון 3, הטון של הזרימה באנרגיית האדמה: חכמת הקודים מלמדת שהצעד הראשון למימוש חלומותינו האותנטיים הוא להתחבר לאלמנט האדמה ולהשתרש בגוף ובמציאות. גל הנשר נותן "פוש" לעשייה נרחבת דרך הלוחם הנחוש שבנו והאדמה היום מלמדת שרצון שווה עשייה ודוחפת להתקרקע ופשוט לעשות את שלנו. הדרך היחידה להגשים את חזון הנשר היא בלהפוך לאנשים פרקטיים ולממש את הצעדים הנדרשים לשם הגשמתם. כל עוד אנו רוצים משהו אך לא עושים דבר למען מימושו, הרצון הופך לצורך מעיק. האדמה מאפשרת להפסקת הדיונים הפנימיים האינסופיים ואת הנטייה לרחף ולהתנתק מהגוף ומהמציאות. אנו מקבלים רעיונות יצירתיים מנשמתנו על מנת שנבטאם. האינטואיציה מדריכה אותנו ליישם את מחשבותינו ולהשמיע את הצליל הייחודי לנו מבלי לנסות לשכנע את האחרים בצדקת דרכינו. ביום הזרימה אנחנו מוזמנים לנשום את אנרגיית האדמה ולחוות התייצבות בתוך עצמנו. ננשום ונשלח אנרגיה של שלום וריפוי לכל יושבי כד"וא. אז ניצור תוכנית פעולה מפורטת שתקדם אותנו אל הגשמת חלומות הנשר. נכונותנו לעשות את הצעדים המעשיים למען מימוש חזוננו האישי, יכולה למלא את חיינו בשינויים מבורכים ואף להשפיע על האנושות כולה. אמן!
ה-20/6: היום הרביעי של זריעת אפשרויות מנטליות לפתרון אתגר הלוחם באנרגיית המראה: חזון הנשר הרחב מתאפשר כשמפתחים ראייה אובייקטיבית לבבית. האנשים המקיפים הם מראות חיות ונושמות של מחשבות, רגשות ורצונות שקיימים בתוכנו. כדי לגלות את חזון הנשר, המראה דוחפת ללמוד על ואת עצמנו בעזרת ודרך ההשתקפויות שמלוות אותנו. היא מבקשת שנפגש עם אנשים שונים במהלך הגל ונלמד מחברים, משפחה, מכרים ובכלל מכל אלה שנקרים בדרכינו. בעולם הגדול והרבגוני יש אינסוף של מראות אינדיבידואליות וכל אחד ודרכו. השוני והגיוון במקיפים הופך את העולם האשלייתי והנפרד למרתק ומאפשר לקבלת צדדים שונים שקיימים בנו. המראה מלמדת לנוע ממראה למראה, ללא שיפוט וקטלוג סובייקטיביים ואוטומטיים. לזרום מסיטואציה אחת לאחרת וללמוד ולשקף לסובבים את עצמם, בלי להתערבב באופן אישי, לתרגם, לצפות או לבקר את האחר. כשאנחנו נוכחים ביש ברגע ללא שיפוטים והשלכות סובייקטיביים, אנחנו יותר ויותר רואים "מבעד למראה" ולאשליית המציאות המוצקה. היום ננשום מראה לתאי הגוף, נדמיין פירמידת זהב מקיפה אותנו ובתוכה נתבונן מבעד לאשליית המציאות והמראות.
 
לפי החכמה הסינית האנרגיה שמלווה אותנו בימים הראשונים של הגל קרויה:'"התחלות קשות"' (הקסגרמה 3) ומלמדת על כאבי הגדילה שאנו חווים בזמן גיבוש היסודות שלנו (לוחם 2) ועל חיבור היסודות הללו (נשר 1) לצורה מוגדרת במציאות חיינו (אדמה 4).
 
ה-21/6: טון 5 של חיבור למרכז הלב ביום שער של סערה: השער של הסערה הקוואנטית מנקה חסימות מחשבתיות, רגשיות ופיזיות וממלא בחיוביות ובמידע מחודש. ביום המוטיבציה לביטוי האמת האותנטית, אנרגיית הסערה מאפשרת לרפא כאב שחוסם אותנו מלהיות אנחנו עצמנו. כאב זה יוצר מחשבות שליליות שמוקרנות לעולם ומהוות כל פעם מחדש מעין "גול עצמי". כדי לחזק את הקול שבפנים נדרש לטפל בגוף עד לרמת התאים, להטעין את עצמנו באנרגיה חיובית ובכך להגדיל את היכולת לפעול במציאות ולהגשים פרויקטים. ריפוי הכאב מאפשר לזיכוך ולעידון שמייצרים את טוהר המחשבה במוחנו והוא זה שמרומם אותנו לחיבור ישיר לנשמתנו ולחזון הנשר. הסערה היום גם מחזקת את הביטחון העצמי שלנו ביכולות ובכישורים הקיימים בנו. כשאנחנו באמת מעריכים את עצמנו ואת היכולות הטמונות בנו, אנו מתמלאים בעוצמה פנימית ומסוגלים לקפוץ בשמחה ובסקרנות אל מימי החיים המרגשים. היום ננשום סערה לכל תא ותא, נגיד- 'אני מרפא את עצמי', נרגיש חלחול של אור מרפא בגוף ונאפשר לריפוי עמוק להתרחש.
היום הוא גם יום השיוויון הקייצי: מזה עידנים ימי השוויון מהווים נקודות יחס בין החושך לאור עפ"יהם ניתן לקבוע את עונות השנה. התרבויות העתיקות במצרים, במקסיקו, בסין ועוד, התייחסו לימי השיוויון כאל נקודות מפנה בזמן בהן ניתן להתרפא, להשתנות ולהיטען באנרגיה מתחדשת מהמחזור החדש. ה-21/6 הוא יום השוויון הקיצי ומסמל באופן פורמאלי את תחילת הקיץ. ממנו הימים מתחילים להתקצר במסלולה של השמש דרומה, עד שהיא מגיעה לנקודה הכי דרומית, ב- 21/12. תחילת הקיץ עם אנרגיית הסערה מעידה על קיץ שבו נהפוך לעוגן יציב וחזק של עצמנו. הסערה תעזור לנו להיטהר עוד ועוד ולהשיל מאתנו שכבות דחוסות. בקיץ הקרוב נחזק את הביטחון בעצמנו, נתעדן ונשנה את התדר. אנו מסכימים לרפא את כל העיוורון האישיותי המצומצם וקופצים בהתרגשות לים החיים המרתקים. אמן!
ה-22/6: טון 6 של האיזון והאירגון, באנרגיית השמש: השמש החייכנית והזורחת מאירה ומחממת היום את ליבנו עם ידע מחודש. ביום שבו אנו מתחילים לזרום עם תחושות חיוביות, השמש הקצבית עוזרת להגיע לבהירות ולדיוק בנוגע לפרטים ספציפיים בהיבטים שונים של עשייתנו. כדי לארגן את כמות הדברים שהולכת וגדלה לאורך גל הנשר, השמש מפיחה בנו את האש הפנימית ומניעה אותנו עם להט ועוצמה אל עבר הגשמה עצמית. ביום השישי אנו זורמים בעליזות שמשית נעימה ונוקטים בפעולות הנדרשות לשם יצירת חלומותינו. תחושת החמימות הפנימית מאפשרת לרגיעה ולהפוגה לקראת שיא הגל ולנדיבות ולרוחב לב כלפי עצמנו והסובבים. היום ננשום שמש לתאי הגוף, נתמלא באור זהב מטעין ונתחבר לאש הפנימית. זהו אור של מידע חדש, של אהבה, של רטט מעודן שמאפשר למצוא פתרונות ברורים לכל מה שמעכב אותנו.
ה-23/6: תחילת הטור האחרון בצ'ולקין, טון 7, יום שער באנרגיית הדרקון: בתהליך ההתרוממות והרחבת זווית הראייה עם הנשר, אנו לומדים להתחבר לאהבת הנשמה שתמיד קיימת בנו. הקושי בהגשמת חלומותינו נעוץ בשפיטה עצמית בלתי פוסקת. הביקורת גורמת לכך שנשים דגש על כל מה שלא עשינו, לא הספקנו, לא הצלחנו ובכלל על כל מה שאין בנו ובחיינו. מוחנו מלא בתנאים שהוא מציב לעצמו ורק אם התנאים הללו מתקיימים אנחנו מסוגלים לאהוב. הבעיה היא שהתנאים המרובים למעשה לא יכולים להתקיים אף פעם ומכאן המאבק הפנימי הבלתי פוסק. בעזרת הדרקונית אנו לומדים להתמקד במה שיש ולקבל את עצמנו על כל מה שקיים בנו: את הסגנון, הקצב, ההעדפות, המראה, הבחירות- את כל ה'סחורה' על כל החלקים שלנו. בשיא הגל האנרגיה הנשית של האם האוהבת, הרכה והמזינה מאפשרת לקבלת היש הקיים ברגע זה ממש ומדגישה כי הגיע העת לפרגן ולתמוך בנו. כשאנו מדגישים את היש, אנחנו מתמלאים באנרגיה שמאפשרת לעוד ועוד יש ממשי ועמו גם לבריאת חלומות הנשר במציאות. בשער היום ננשום דרקון ונתמלא בתחושות חיוביות וברכות לעצמנו ולסובבים. נאפשר לדרקונית להזין את מוחנו במידע חיובי, את גופנו במזון חיוני ואת ליבנו בחום אימהי.
ה-24/6: טון 8 של חיבור ליושרה הפנימית באנרגיית הרוח: בגל הנשר אנו מודרכים להיוולד למשחק חיים מתחדש שבו אנו מבטאים את קולנו האותנטי בנועם. בעזרת החדות, הבהירות והדיוק שבאנרגיית הרוח אנו עורכים היום בדק בית פנימי מעמיק. כדי שנוכל להגיע לאמת של הלוחם שבנו, הרוח מזמינה אותנו לשאול: "עד כמה אני נהנה/ת ממה שאני עושה בחיי"?, "עד כמה קל לי לבטא את הרעיונות והאמונות שלי"?, "האם אני מצליח/ה לדבר בשפות ובסגנונות השונים של המקיפים אותי"?, "עד כמה אני מאפשר/ת להשראה למלא את נפשי"?, "עד כמה אני זורם/ת בקלילות ובכיף במציאות חיי"? דרך החקירה האישית שאנו עושים היום, הרוח מבהירה לנו להיכן נעלמה שמחתנו על עצם הקיום בעולם הרבגוני והצבעוני שקיים כאן בכדו"א המרהיב. מימוש של חזון דורש להיות ברורים ומדויקים בסוגי התקשורת השונים ולכן הרוח היום מאפשרת ליכולת ביטוי ב'כל השפות' של כל האנשים כולם. היום ננשום רוח לגוף ונתמלא ביכולות ביטוי גבוהות, בהשראה, בעליזות ובקלילות. ננשום עוד ועוד ודרך הנשימה נחווה חיבור לנשמה ולהדרכה בהירה בנוגע לדרך המדויקת ביותר עבורנו עכשיו לביטוי אותנטי.
ה-25/6: טון 9 של פענוח הדרך לפתרון האתגר באנרגיית הלילה: הקושי במימוש חזון הנשר הוא תוצאה של "גולים עצמיים" שאנחנו יוצרים בעצמנו לעצמנו עקב שליליות מחשבתית לא מודעת הנובעת מטראומות עבר. נושאי הנשמה מגיעים בתחפושות שונות עד לרגע של ריפוי האמונה השגויה שמשחררת את מנגנוני ההגנה ומחברת לאינטואיציה שהיא הקול האותנטי. ביום של מציאת ה'נוסחה' לפתרון אנחנו מבינים שהשדים שעוצרים אותנו נובעים מכאב עמוק שמכוסה בשליליות ששוב ושוב חוזרת. הלילה מזמין אותנו להיכנס עמוק פנימה ולרפא כאבים ופחדים שמלווים אותנו "נאמנה" לאורך שנים ארוכות. אנרגיית הלילה משולה לרחם ולמערה. כשיושבים זמן מה במערה חשוכה, באיזה שהוא רגע מתחיל להפציע האור. ברגע שאנחנו מסכימים להסתכל לכאב ב'עיניים', ניתן לגלות את המקור שיצר את האמונה הפנימית השגויה שמנהלת אותנו. לאורך הגל נשהה בהיכל הלילה הפנימי ובו נרפה משליליות מחשבתית, נרחיב זוויות ראייה עד שנרגיש בנח עם עצמנו, גופינו, ביתנו ומיקומנו בעולם. הלילה מסמל תחושה של בית ומאפשר להגיע לנינוחות פנימית ולנתינת אמון בעצמנו ובעולם, בכל מצב, זמן ומקום. כדי שנוכל להרחיק לכת עם חלומות הנשר, הלילה מכוון לכך שהגוף הוא הבית. בגופנו קיים שפע אינסופי של ידע הנשמה. היום ננשום לילה לתאי הגוף ונאיר במידע חדש מועקות וחוסר נוחות. נרגיש שאנו מתנקים מאוטומטים דפוסיים ומתחברים לעוצמת נשמתנו.
 
לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "הזנה" (הקסגרמה 27), עפ"יה אנו לומדים להזין את עצמנו באנרגיה בונה (דרקון 7). הסינים מוסיפים שככל שאנו בונים את עצמנו מבפנים (לילה 9) נוכל ליצור את חלומותינו בחיים הללו ( נשר 1) ולהוות השראה לסובבים (רוח 8).
ה-26/6: טון 10 של דיוק תהליך הגל, באנרגיית הזרע: עלינו להחליט כיצד אנו מעוניינים לחיות את החיים. האם מהמקום המצומצם, המוכר וה'בטוח' או ממקום פתוח לאפשריות מחודשות ולהתפתחויות. המעקב אחר הקודים בגל הנשר וסגירת המעגלים לקראת סוף הלוח יוצרים תנועה חדשה בחיינו. משהו במציאותינו משתנה. הזרע מסמל שינוי מכל סוג וביום העשירי דוחף אותנו להסכים לשינוי שהוא למעשה הדבר היחידי שקבוע ביקום. ברגע שאנו שומרים בכח על הרגלינו האוטומטים, אנחנו למעשה כולאים את עצמנו באפשרויות מצומצמות. הזרע נותן לנו מתנה שבמהותה ההבנה שכל שינוי הוא מדויק ולטובה. ביום של ה"פינישים" הוא מאפשר לשחרור נוסף של מחשבות ודרכי התנהלות אוטומטיים שלא רלוונטיים יותר לזמן העכשווי בחיינו. אז הוא מניע אותנו הלאה, לשלב הבא (כביכול, כי אין באמת 'שלבים'). כשהידיעה הפנימית מנחה אותנו ורצונותינו ברורים לנו, הזרע מצמיח אותנו עם עוד ועוד אפשרויות. ביום העשירי אנחנו כבר מחוברים לאמת  אותנטית שעד היום פחדנו לבטא ואנחנו מוזמנים להגשימה באלגנטיות ובאומץ. היום ננשום זרע לתאי הגוף, נגיד: 'אני מסכים/ה להשתנות' ונתמלא באומץ הנדרש ליצירת שינויים. ננשום ונזרע תבניות מחשבה חדשות ומדויקות לרצונותינו לצ'ולקין החדש.
ה-27/6: טון 11 של השחרור באנרגיית הנחש: ביום ההמסה של מה שעדיין חסום בתוכנו, הנחש האותנטי, הכריזמטי והאינדיבידואל מלמד שחלומותינו חייבים להיות מנוטרלים מדעות הקולקטיב ומהשפעות הנורמה הסובבת. בדרך להגשמה אותנטית נשאר לנו 'לפטר' עוד כמה קולות שקשורים בפחד מדחייה חברתית ויוצרים את האחיזה בהרגלים ישנים של הרס עצמי. כל אחד מאתנו הוא עולם ומלואו, יחיד ומיוחד ואין טעם לבזבז אנרגיה על החוץ ועל "מה יגידו". האנרגיה הספיראלית של הנחש מחברת לרצון האינדיבידואלי ומאפשרת לביטוי מקורי וססגוני של האמת הייחודית לנו. בגל הנשר אנו לומדים לאזן בין עשייה רצינית לבין מנוחה והנאה והנחש שמסמל שמחת החיים ואת היכולת להתענג על הדברים הקטנים והפשוטים אחראי על החלק של ההנאה. ביום השחרור הוא מלמד שיש עוד כמה התמכרויות, הרגלים אוטומטים ומשביתי חיות שהגיע הזמן לנטרל מחיינו. ניטשה אמר כי 'המעט הוא המחולל את מיטב האושר' והנחש מאפשר לשחרר קולות של עוד ועוד שגם הם נובעים מהתניות חברתיות. היום ננשום ננחש לכל הגוף, נתמלא באנרגיית חיים ונגיד: 'אני רוצה לחיות'. נחווה את רוח החיים ונתחבר לעוצמה שקיימת בגוף הפיזי שלנו.
ה-28/6: טון 12 של הפתרון באנרגיית מגשר העולמות: אתגר הלוחם החוקר והבודק שחרר תלות בחומר, בבני אדם ובאוטומטים ויצר לידה מחודשת לחיים בהם אנו מגלמים יותר ויותר את האמת האותנטית שלנו. אנו מבינים שהטבע האישיותי המוכר לנו לגבי עצמנו הוא בסה"כ הטבעה של מידע. כשאנו מרפאים את הכאב ומשנים את ההטבעה, את האמונה השגויה, גם הטבע שלנו משתנה. פתרון המגשר מעיד שבגל הנשר עברנו שינוי במודעותנו ושסיימנו פרק משמעותי בחיים או שאנחנו מצויים לקראת סוף קונקרטי והתחלה חדשה. בפתרון אנחנו מחוברים למקום פנימי של שלווה ולזווית ראייה פרופורציונאלית בנוגע לתהליכי החיים. המגשר מסמל 'סוף' ומלמד שסוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר. ניתן לחגוג את הפרידה מהישן, להודות על כל מה שהיה ולשמוח ולברך את החדש. היום אנחנו הרבה יותר מבינים את נושאי הנשמה שלנו בגוף הזה ומסוגלים לנוע בקלות מעניין לעניין כשאנחנו משתפים בחגיגיות את העולם בכישורינו. הריפוי העמוק של הכאב מחבר לידע הנשמה ומוביל ליכולות אחרות ממה שהכרנו בעצמנו עד היום. אנו מממשים את קולנו בתוך הגוף הפיזי. היום ננשום את האור הלבן של המגשר הקריסטלי ונרפא דחיסות. המראה מדריכה אותנו היום לראות בבהירות את כל הצדדים שלנו. מבעד לאשליה ששנים סנוורה את עינינו אנו מגלים פן חדש שמשתקף בנו עכשיו ונולדים אל תוך דמות הלוחם שמבטא את הרצון האותנטי שלו וש'הולך עד הסוף' עם חלומותיו. אמן!
 
לפי הסינים האנרגיה שמלווה אותנו בימים האחרונים של הגל קרויה: "אחדות", "עמידה יחד" (הקסגרמה 8) ובה מדובר על ההזדמנות לפעול יחד וליצור (זרע 10), להיות חלק אינדיבידואלי מהשלם האינסופי שמקיף אותנו (נחש 11) ולממש את החזון שלנו (נשר1- יד 13) כשאנחנו זורמים בקלילות ומחשבותינו נקיות משליליות (מגשר 12).

ה-29/6: טון 13, הטון הקוסמי של הנוכחות באנרגיית היד: היד בסוף הגל מעידה על כך שחקירת הלוחם חיברה אותנו ל(יד)יעה הפנימית. הגל מוביל לאט ובהדרגה לכך שרצון הנשר שבנו הופך למעשה. ידי האלוהים שלנו יודעות היום את רצון הלב ומגשימות אותו במציאות היומיומית. בסוף גל הנשר אנחנו מחוברים למקור אינסופי של השראה, ידע ואנרגיה שאותו אנו מבטאים במקוריות ובקלילות. התהליך בגל מתחיל בנשר מרומם שממלא את ליבנו בחזון ובתקווה ומגיע ליד יצירתית שמגשימה בקלות את חלומותיה במציאות. מנשר שעף אל על ורואה בפרספקטיבה את שיעורי מעבדת החיים ליד פרקטית שמעצבת בפשטות ובאלגנטיות את פרטי החזון המורכבים ביומיום. מנשר שמשלב מימוש יצירתי והרפיה מטעינה אל יד שזורמת בהנאה וברמת מתח נורמטיבית מאפיזודה אחת לאחרת. הלוחם החוקר אפשר להבנת סדרי העדיפויות שלנו ופינה מקום וזמן להתמקד במה שבאמת חשוב לנו עכשיו. החיבור לידיעת הלב מאפשר לזרימה נעימה, פרודוקטיבית ומהנה בחיינו. ביום הקוסמי ננשום את היד לגוף וננוע כמו גל מסיטואציה אחת לאחרת, כשאנו בטוחים בעצמנו, ביכולות שבנו ובאמת הפנימית ונהנים מחיים של עשייה שמחה ומאוזנת. אמן!

גל הנשר מסתיים ואנחנו מתכווננים ומברכים על הגל האחרון במחזור הצ'ולקין הנוכחי הוא גל הכוכב.
 
מאחלת לכולנו,
שנרקוד בשמחה ובמהרה את חלומותינו על פני האדמה : )
באהבה וברכה,
    טליה.

אין תנאי שירות לחנות זו
x

#{title}

#{text}

#{price}