הצוות שלנו

ליאור פנחס שי
מתגורר על אי יפהפה בברזיל

מורה רוחני, מרפא ומלמד את חכמת המאיה .
משנת 1996 עוסק בחקירה עצמית, חקירת הטבע האנושי ומשחק החיים.
במשך השנים מסעותיי לקחו אותי להרפתקאות יוצאות דופן ברחבי העולם, למפגשים עם אנשים מיוחדים, מורים עוצמתיים ומקומות מרתקים שעיצבו את חיי ואת דרכי הרוחנית ובינהם למדתי מטליה את תורת המאיה שאני מלמד בברזיל וברחבי העולם.

טליה טוקר

בשנת 1998 כשרק התחלתי לחוות, ללמוד ולהיזכר בתורת המאיה, לא העליתי בדעתי עד כמה סודות המאיה ישפיעו על חיי.

הדס מאוטנר

אזור ירושלים והמרכז

לומדת ועוסקת בחינוך ולדורף ובשירה עורכת מפות ייעוד אישיות הכוללות ייעוץ והכוונה דרך ידע המאיה

שני שמש

איזור השרון

מעבירה מפות מאיה דרך עולם האמנות והתנועה למקום של ריפוי וגילוי פנימי. אמנית פעילה ועובדת עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים דרך אמנות ואומנות לחימה. המפגשים מתקיימים בהוד השרון.

אבירם יעקב

כללי

מדריך מאיה ומטפל במגע מנוסה (עיסוי משולב), מזמין אתכם ללמוד על עצמכם דרך חכמת הזמן והמרחב של בני שבט המאיה באופנים הבאים : עשיית אומנות המבוססת על ידע המאיה (ציור, רישום). אומנות תנועה מודרכת בסגנון המאיה - מודרות. חובש אישי (חוויתי) אשר מספר סיפורים ושירים בטבע בהתבסס על ידע המאיה ולוח 13 הירחים. משק בית - ניקיון ארגון וסדר וארומותרפייה לפי חלוקת הזמן והמרחב של אדריכלי מרחב בית משפחת האור שלך .

.

נועה פלד

אזור פרדס חנה / תל אביב

מעבירה מפות מאיה אישיות וזוגיות, קורסים ומעגלי מודרות. מוציאה לאור של הספר "יומן המאיה". מנהלת את קבוצת הפייסבוק "חכמת המאיה", ודף פייסבוק באותו שם, בשיתוף עם לאו רפפורטה. זמרת, הוציאה אלבום המשלב מאיה ומוזיקה בשם "20:13".

הדס דרכלי חיות
תלמידה ותיקה, יועצת ומלווה מיזמים המחברים בין רוח לטכנולוגיה. שותפה מייסדת של אפליקציית MAYASCOPE ומחברת ספר הפנטזיה, גאלאפולה, קודקס הזמנים הגדול אשר נכתב תודות למאיה.  

 

x

#{title}

#{text}

#{price}