.
.

שנת הקוסם המגנטי

ב- 26/7/2019 התחיל מחזור חדש של 13 ירחים והפעם נכנסנו לשנת קוסם.
כשם שביהדות יש לנו ראש שנה 'אזרחי'- בספטמבר (פלוס מינוס) וראש שנה 'רוחני'- בפסח, כך גם במאיה אנחנו חוגגים מספר ראשי שנה.
ראש השנה הרוחני הוא בעצם תחילת מחזור של צ'ולקין, הלוח המקודש של המאיה. כל 260 יום אנחנו מתחילים מחזור צ'ולקין מקודש של 20 חודשים בני 13 יום.
ראש השנה האזרחי במאיה הוא של לוח 13 ירחים והוא תמיד מתחיל ב26/7. המחזור נמשך 365 יום ובתוכו 13 מחזורי ירח, בני 28 יום כל אחד ועוד יום אחד ב-25/7 שקרוי היום מחוץ לזמן. השנה ב- 26/7 החלה שנת הקוסם המגנטי.

השנה היא שנת קוסם בהדרכה של קוסם:
השנה היא שנת הקוסם המגנטי. בשנה זו המטרה היא להתחבר לעוצמה האנרגטית המלאה שלנו, להעיר את הקוסם הפנימי שקיים בתוך כל אחד ואחת מאתנו ולזרום אינטואיטיבית במציאות החיים היומיומית. אנו מושכים אנרגיה שמחברת אותנו לנשמתנו העצומה והיודעת כל ובעלת עומקים של בריאה שהם מבעד לזמן ולמרחב שיכולים לחולל מהפך בחיינו.
במהלכה של השנה הקרובה אנרגיית הכוהנת הגדולה בעלת יכולת הקיבול האינסופית מגדילה את יכולת ההכלה של מציאות חדשה ושונה בחיינו. כתוצאה מכך תחושת הזמן "תתארך" ונוכל לעשות דברים רבים יותר ולהיות נוכחים בסיטואציות שונות ומגוונות. אנרגיית הקוסם ממלאה אותנו בעוצמה נשית, במודעות אינדיבידואלית, בכח פנימי רב ובביטחון באינטואיציה שלנו.
שנת קוסם מעידה על כך שאנו עומדים לעשות "עבודה" מרוכזת על המחשבות.  בעידן שלנו השכל הוא המכשול העיקרי בחיבור הישיר לידע הנשמה. במקום לסווג, לשפוט ולצמצמם את העובדות, אנו לומדים לקבל את הדברים כפי שהם.
שנת הקוסם הוא זמן בעל פוטנציאל לשחרור הצורך בשליטה בעצמנו, בסיטואציות שונות או באחרים. אנחנו בכל מקרה לא שולטים בשום דבר ובאף אחד אבל אימצנו תחושה אשלייתית של שליטה כדי להגן על עצמנו מפני פגיעה אפשרית. אנחנו לא יכולים לדעת מה יקרה ברגע הבא ובטח שלא מה קורה בתוך המוחות של הסובבים ועל כן לומדים להרפות מהצורך לדעת מראש ולנוע מרגע לרגע. שינויים גדולים וצמיחה לחיים מרתקים מובטחים לנו ככל שאנו משחררים את מנגנוני ההגנה הללו וזורמים עם אירועי החיים.
הקוסם מלמד אותנו השנה לשחרר את הרצון העז של האגו להכרה סביבתית. הוא מכוון אותנו לראות עד כמה פידבקים ואישורים חיצוניים עדיין מפעילים אותנו בחיינו ועד כמה אנו מתנהלים בהתאם לנורמות חברתיות קולקטיביות. הוא מלמד שאנחנו אלה שיודעים הכי טוב מה נכון לנו ומה טוב לנו והגיע הזמן לנטרל את התלות בתארים, בתשומת הלב מבחוץ ובחיזוקים של האגו ולשמור על  פשטות וצניעות. אף אחד מחוצה לנו לא מכיר אותנו כמו שאנחנו את עצמנו וזה הרגע לסמוך על הידיעה האישית הזאת. לאורך השנה אנו
לומדים להתחבר למקור עצום של אנרגיה שקיים בתוכנו, לקול פנימי עמוק ואינטואיטיבי
שלא תלוי או מושפע מהחוץ.
כשאנו נותנים אמון בעצמנו, בידע ובכישורים שלנו, אנו מתמלאים בתחושה של יציבות והגנה. כשאנו בטוחים בעוצמות וביכולות שלנו, משתחרר מאיתנו הצורך לשלוט
בעצמנו, באחרים ובאירועי החיים בכלל. בשנת הקוסם המגנטי ניתן להתחבר לידיעה הפנימית העמוקה ביותר שלנו היא האינטואיציה, להתמלא באהבת הנשמה שתמיד קיימת בנו ולנהוג בחמלה כלפי עצמנו וכלפי אחינו ואחיותינו בני האדם.
אנרגיית הקוסם מאפשרת להבנה שאנחנו אלה שיוצרים את המציאות שלנו דרך המחשבות שאנו מקרינים לעולם. כשאנו משחררים את המצבים ה"תקועים" וה"קפואים" מהיומיום, אנו מתחברים למקורות מידע אינסופיים ואין גבול לעוצמה שיכולה להתגלם דרכינו. בעזרת הקוסם שבנו אנחנו יכולים ואף מוזמנים ליצור לעצמנו תבניות מחשבתיות למציאות מאושרת וזורמת בהנאה. כשאנו מגיעים למקום פנימי של כנות, פשטות וידיעה עצמית, הקוסם מרחיב עוד יותר את מבנה המח שלנו ויכול לאפשר לנס שבעבר היה מחוץ לטווח האפשרויות להתחולל בשנה זו בחיינו.
אמן ואמן!
.
האנרגיה שמחזקת את תת המודע שלנו היא של היד:
האנרגיה שדוחפת אותנו מבפנים, בתת המודע היא של היד שמשלימה את ההשפעה של הקוסם. היד מסמלת מעגל אנרגטי של ארבע רוחות השמים- ארבעת האצבעות שהן ארבעת היסודות- אדמה, מים, אש ואויר והאגודל שסוגר את המעגל. היא יוצרת בתוכנו כח פנימי מגובש, מאוזן בארבעת האלמנטים ויציב. היד היודעת מחברת לידיעה פנימית ברורה של מה שנכון לנו ובעזרת ידיעה זו מניעה אותנו ליצור במקוריות את רצונותינו במציאות היומית.
היד מסמלת את יכולת הפעולה ואת האפשרות לממש את רצונותינו מהכח אל הפועל. אנחנו לומדים שהבעת רצון בחיים חייבת להיות מלווה בתנועה כלשהי במציאות עצמה. זה לא מספיק לרצות משהו או לשנן מנטרות ולקוות שהדברים יקרו. עלינו גם לפעול באופן פרקטי ולבצע את הפעולות הנדרשות למען הרצון שלנו. בעזרת היד הרצון שלנו השנה לאט ובהדרגה הופך לפעולה ללא הספקות, מחשבות הביניים והדאגות של השכל שעוצרות את הזרימה במציאות חיינו וגורמות לתחושת  התקיעות והדריכה במקום.
לאורך שנת הקוסם היד דוחפת אותנו "לתקתק עניינים" שונים בקלות ובהנאה ולהגיע להישגים פרקטיים בתחומי החיים השוטפים. אנו מוזמנים לזרום אל עבר הגשמת היעדים שלנו, ללא רמות המתח הגבוהות שלרוב מלוות את העשייה שלנו. המתח הוא הפער בין היעדים שאנו רוצים להשיג לבין המצב הנוכחי שבו אנו מצויים עכשיו. הפער הזה יוצר גם את אשליית הזמן. היד מלמדת לזרום אינטואיטיבית אל עבר המימוש העצמי שלנו בלי לנייד אנרגיה אל מטרות חיצוניות ובלי לבזבז אותה על לחצים ודאגות ווירטואליים עתידיים. אנחנו לומדים ליהנות מהעשייה שלנו ומהזרימה בחיינו, כאן ועכשיו.
בשנת הקוסם היד מניעה אותנו לזרום ממצב למצב כמו גל אינסופי. כשם שהים נמצא בתנועה תמידית, עולה ויורד ולא עוצר אף לא לרגע אחד, כך גם היד מלמדת לנוע, לזרום ופשוט לעשות את שלנו, בלי לחשוב יותר מדי. אין מדובר בעשייה אינטנסיבית מוטרפת אלא בפעולות שקטות, רגועות ונעימות שמשמחות אותנו.
אנרגיית היד בשנת הקוסם המגנטי יוצרת בתוכנו כח פנימי חזק ומאוזן שמאפשר לנו לדעת את דרכי הפעולה שנכונים לנו עכשיו ולהגשים ולממש את עצמנו בתחומי החיים השונים. בשנה זו קיים פוטנציאל גדול של עשייה מתוך מקום שיודע ליהנות מתהליכים ומשימות ברגע. ניתן לעשות רשימה ארוכה של תוכנית פעולה למהלכיי השנה הקרובה. להקפיד להיות פעילים, חיוביים ועסוקים וכך לשחרר את הישן ולהזרים חיות, אנרגטיות, שמחה ותחושת סיפוק על עשייתנו וחיינו.
האנרגיה שמאתגרת אותנו השנה היא של הזרע:
הזרע מלמד ש-'השינוי הוא הדבר היחידי שקבוע ביקום' ובמהלך שנת הקוסם הקרובה מבקש מאתנו לנוע, להשתנות, לגדול ולצמוח. קיים פוטנציאל להשתנות אדירה בשנה זו ומתחילתה ניתן לקפוץ לחיים חדשים עם אפשרויות שטרם חשבנו עליהן.
כשמתבוננים בטבע ניתן לראות את השינוי התמידי המתרחש כל הזמן: בכל רגע כדור הארץ משנה את הזווית שלו ביחס לתנועת השמש. העצים, החיות והצמחים צומחים או משילים את הישן ומתפתחים בהתאם למחזוריות השמים. רק אנחנו, בני האדם נוטים לאחוז בחוזקה באורח חיים ספציפי שחוזר על עצמו, גם אם איננו מתאים יותר לחיינו. החיים הם תנועה והכל משתנה במהלכה של תנועה אינסופית זו. אנשים שלא משנים דברים בחייהם ומעדיפים לשמור על ה'בטוח' והמוכר, למעשה מצויים בנסיגה ביחס לתנועה הבלתי פוסקת של כדו"א. בגלל הפחד מהלא ידוע, פעמים רבות אנו מקבעים מצבים במציאותינו למרות שהם אינם נעימים - אותה עבודה, מגורים, מערכת זוגית ועוד. אתגר הזרע מבקש שנשחרר הרגלים, קיבעונות וסיטואציות שאינן זורמות לנו יותר ובמקומן נפתח ונזרע אפשרויות חדשות. כשם שהטבע נע במחזוריות, כך גם אנחנו לומדים לנוע, לשחרר ולגדול.
הזרע מלמד את אומנות השינוי וכיצד לשחרר את ה"שמירה" ואשליית השליטה ולנוע הלאה. אז אנו יכולים לזרוע זרעי התפתחות בכיוונים מגוונים ולצמוח לתחומים נוספים. במהלך השנה אנו משנים את זווית הראייה שלנו בנוגע למהות השינוי ואומרים לעצמנו: "כל שינוי מביא לחיי אהבה, התפתחות, שפע, הנאה ושמחה".
האתגר בשנת הקוסם מלמד אותנו להפוך לאדמה פורייה שמאפשרת לארוג יצירות חדשות אל תוך חיינו ואת נביטת זרעי האפשרויות שאנו זורעים. הזריעה מתרחשת בשני רבדים- שינויים ש"תלויים" אך ורק בנו, ניתן לכתוב בצורה ברורה את השינוי ואת השלבים שלו ולעשות מיד את הנדרש למימושם. ושינויים ש"תלויים" כביכול גם בסביבה ובעולם, ניתן להגדיר בצורה מדויקת את הרצון ולהניחו בצד מתוך אמון מלא ביקום שיגשימו במהרה. אנו משחררים כל ציפייה בנוגע לדרך שבה הדברים עשויים להיווצר במציאותינו. הכל יכול לקרות לנו. ליקום יש אינסוף הפתעות צבעוניות שמחכות אך ורק לנו. שנת הקוסם מזמינה כל אחד מאתנו לזרוע לעצמו חיים זורמים בנועם ומלאים בצמיחה ואהבה. אמן ואמן.
בשנת הקוסם אנרגיית הנחש האלכימאי תומכת בנו להתמיר שליליות, קשיים, התמכרויות ותלות ולהפכם ללמידה, עוצמה ועצמאות.
הנחש מסמל את סלילי הד.נ.א. הקיימים בגופינו ומגלם בנוכחותו את החיבור לחכמת האבות. הסליל העולה מלמטה למעלה מסמל את ההתמרה של התשוקות הפיזיות לעוצמה רוחנית. בשנת הקוסם הוא תומך לשחרר תשוקות פיזיות מוגזמות לאוכל, סיגריות, אלכוהול, מין או טלוויזיה. להתענג על החושים ועל החיים בכלל הינו דבר נהדר, אך להפוך את העונג להתמכרות, לתלות, זה כבר סיפור אחר. במהלך השנה כדאי להיות מודעים להרגלים הספציפיים ולמנגנוני ההגנה שאנו שאנו ממחזרים שוב ושוב ושהגיע הזמן לשחררם.
הסליל היורד מלמעלה למטה מסמל חיבור לידע גבוה ואת היכולת לתרגם את המידע שמועבר לתנועה ממשית בחיים. בעזרת הנחש אנו מתחברים לעוצמת החיים הקיימת בגוף שלנו ובמהלך שנת הקוסם נלמד לפעימת החיים. הנחש העצמתי זוחל בתנועה ספיראלית קרוב לאדמה ומלמד להתחבר לגוף ולחיות. הוא מושך אלינו את תענוגות החיים ותומך בנו ליהנות מחמשת החושים- הראייה, השמיעה, הטעם, הריח והמגע. אנו מוזמנים בהדרגה להגדיל את החיוניות, האינסטינקטים ואת שמחת החיים שלנו על המגוון העסיסי הקיים במציאות הפיזית.
תמיכת הנחש מאפשרת להתחבר השנה למהות הייחודית שלנו ולשחרור של מה שכובל ומסתיר את הצבעוניות הקיימת בנו. הנחש הוא אינדיבידואל בעל רצונות מיוחדים משל עצמו ואנו נתמכים לבטא את השונות שלנו ולממש את המקוריות הקיימת בנו. הנחש מסמל את הרצון האותנטי, את הייחודיות שמאפיינת את חיינו ועיסוקינו. במקום לבזבז אנרגיה על ניסיונות להשתלב בעולם, בנורמות ה"מקובלות" ולעמוד באישורי החברה, אנו מתחברים לקול הייחודי שלנו ומשקיעים אנרגיה במימוש רצונותינו. "צדיק באמונתו יחיה". אנו מודרכים להתחבר למקוריות שבנו ולהרגיש בנח בדיוק עם מי שאנחנו. הנחש תומך בנו לצעוד בשמחה בדרך השונה שלנו, בלי הצורך להשתייך למסגרת ברורה או לעמוד בדרישות הקונבנציונאליות.
הרצון הייחודי לנו יכול לגרום לתחושות של בדידות, שונות, חוסר בשייכות וחוסר באהבה מהסביבה. הנחש מאפשר לראות שלמעשה אנחנו אף פעם לא לבד מכיוון שתמיד יש לנו את חברת עצמנו המשובחת והעצמי הזה לא הולך אף פעם לשום מקום. מעבר לכך אם רק נפקח את עינינו נוכל לראות שאנו מוקפים באנשים אוהבים. כל אחד מאתנו הוא עולם ומלואו ייחודי ובמערך הכולל של היקום ואף אחד אחר לא יכול לתפוס את מקומנו. לאורך שנת הקוסם אנו משחררים את הדיון בסוגיה ומבינים שבכל מקרה אנחנו לא שייכים לשום דבר ואף אחד. אנחנו אנחנו וזה הכי טוב שיש.
כך הנחש תומך בנו השנה להתחבר לחכמת האבות הטמונה בגוף. רובנו חיים בתוך ראש הומה וקודח ולמעשה אם אנחנו לא בגוף, אין לנו מקום להיות בו. הנשמה מתקיימת בתוך הגוף הזה ודרך החיבור אליו ניתן להתחבר ישירות לידע הנשמה.
ההנחיה של הנחש היא לחיות את מה שמשמח את ליבנו ומחייה את גופנו וליהנות מצוף החיים העסיסי והמגוון. עם תחושת גוף נוכחת וחיבור לקול האותנטי שלנו ניתן לחיות חיים של עונג, עוצמה והנאה בביטויים שונים של חכמה.
המעקב אחר התהליך המתפתח של הירחים בשנת הקוסם המגנטי יכולה לרפא כאבים רגשיים עמוקים וליצור שינוי בגישה המנטלית והרגשית שלנו כלפי החיים. אנו עומדים לנקות הרבה מידע שלילי, דפוסי חשיבה ישנים ומועקות יומיומיות. אנו לומדים לסמוך על עצמנו ועל הידיעה הפנימית של מה שנכון לנו. מתחברים למאגר אינסופי של שפע ויצירה ולתדרים של אהבה ללא תנאי ומסוגלים לייצר לעצמנו מציאות קסומה של פריחה ולבלוב.
אמן!
מאחלת לכולנו שנת קוסם מאושרת, מעצימה וזורמת בהנאה.
באהבה,
טליה.

אז מה היום הולדת מאיה שלך?

ואיזה הדרכה פרטית השאירו המאיות עבורך ?
.

רוצה להבין יותר ? לפתיחת מפה אישית צור קשר

רוצים לדעת עוד ? ולצלול למעמקי עולם המאיות המופלא ?

לשם כך כתבה , חקרה , והביאה לעברית את הכתבים הקוסמים , הקודים הטמועים בידע המאיות העתיק ,בספר זה - 20 מפתחות הזמן של גלי המאיה והמדריך המעשי לכלים יוםמיומיים תוכלו לצלול לעלומם המופלא של המאיות , להבין את משמעות הזמן ,ולקבל כלים מעשים איך כל אחד ואחת מאיתנו יכול להיות קוסם הזמן בעולמו האישי והמופלא.
 
בדרך משחקית וקלילה הספר מעביר אותנו את מסע לוח הזמן והמעבר בין הגלים מרחיב את התודעה ומעביר אותנו טרנספורמציה אישית.
הלוח הוא שרביט קסמים שמוביל להתפייסות עם עצמנו, והופך אותנו להיות כמו אליס, הגיבורה האלמותית של לואיס קרול,
הפותחת דלת ועוד אחת, והן אינן מובילות אלא לעולם הקסמים של הכאן והעכשיו.

הספר 'עשרים מפתחות הזמן של גלי המאיה

אחרי עשרים שנות מחקר הבנתי כי גלי הלוח מכילים בתוכם מידע שמאפשר להרחבת המודעות, לריפוי ולשינוי מבני בד.נ.א. ועל כן כתבתי את הספר עשרים מפתחות הזמן. בספר אני משלבת בין הידע הטמון במהויות הסמלים בשילוב של סיפוריי האישיים.

הספר 'המדריך המעשי להתפתחות התודעה': 

עפ"י 20 מפתחות הזמן של גלי המאיה 
המדריך נותן כלים פרקטיים להרחבת  ההכרה המודעת, מלמד לגלוש על גבי הגלים ולהתחבר לשעון הפנימי. עשרים המפתחות הם קודים שפועלים ישירות על תת המודע ובעזרת הכלים במדריך כל אחד יכול להפוך למטפל של עצמו.

שירות לקוחות

אנחנו כאן עבורכם

משלוחים

תשלומים & מתנות

בעיות בהזמנה

.
x

#{title}

#{text}

#{price}