.

אז מה היום הולדת מאיה הגלקטי שלך ?

ואיזה הדרכה פרטית קבלת מהמאיות ?

במהות כולנו אחד ובתוך האחד הזה יש אינסוף צורות. כל אחד מאיתנו הוא ייחודי ומיוחד ואין כמוהו בעולם כולו ואין לו תחליף. דרך המפות השונות אנו לומדים על הייחודית שבתוך האחדות. ברגע שיודעים את יום הולדת המאיה, ניתן לדעת את עצמנו, את האיכויות האינדיבידואליות שלנו מהיבטים שונים ולהתחבר לדרך הייחודית לנו. דרך למידת האיכויות הבסיסיות, הפוטנציאליות שעמן הגענו לעולם, אנו לומדים לזרום בדרך ולרכב על ה"גל" שלנו. יום הולדת המאיה הוא צירוף של גלופה וטון - קין, שהוא משבצת על גבי לוח הצ'ולקין שממנה אנו חווים את שאר הקינים. זוהי זווית הראייה האישית שלנו.

האפשרות להתייחס אחד לשני דרך הסמלים של המאיה משנה את התפיסה שלנו על בני האדם הסובבים אותנו. ברגע שאנחנו מבינים שכל אחד מאיתנו הגיע לכאן עם מידע ספציפי, על ה"חיובי" ועל ה"שלילי" שבו, אנו משנים את זווית הראייה שלנו לגבי האנשים השונים. לאט ובהדרגה תהליכי השיפוט וההשוואה נפסקים ובסופו של דבר אנו מסוגלים "לקבל את האדם באשר הוא אדם".

חשוב לציין שחישוב יום הולדת המאיה הוא רק תחילת התהליך. ככל שלומדים וחווים את הסמלים ניתן להרחיב זווית ראייה זו וללמוד על איכויות נוספות שמאפיינות אותנו.

הנכם מוזמנים לבדוק מה הוא יום הולדת המאיה. בגמר החישוב תוכלו לדעת את המזל שלכם לפי המאיה. חשוב שנחשב הרבה ימי הולדת של הקרובים אלינו ובכלל. ככל שיותר אנשים יתחברו ויזואלית ומנטלית לאיכויות שלהם על פי הגלופות, כך יתרחש שינוי חיובי בחייהם ובחיי הסובבים אותם. מעבר לכך, ככל שאתם תפגשו אנשים שונים בעלי מהויות שונות, תוכלו ללמוד דרך המראות את האנרגיה והמשמעויות המגוונות הטמונות בכל גלופה.

כיצד ניתן לערוך את מפת היעוד של המאיה:

לכל אחד מ-260 הימים של הצ'ולקין יש מפת יעוד, המורכבת מקבוצה של חמישה סמלים, שמלמדים אותנו על האיכויות הבסיסיות של כל יום ואדם. אמנם אותנו מעניינת מפת היעוד האישית שלנו, אך חשוב להבין שלכל קין יש מפת יעוד ספציפית, שהגלופות שבה מלמדות על הפוטנציאל שקיים באותו יום. כך שלמעשה קיימות 260 מפות יעוד בסיסיות שהן 260 ימים בצ'ולקין ו-260 סוגים של אנשים.

מה היום הולדת מאיה שלך ?

ואיזה הדרכה פרטית השאירו המאיות עבורך ?

לכל יום יש אנרגיית מהות/יעוד, אנרגיה של תמיכה, אתגר שמחזק, כוח נסתר של התת-מודע וכוח מדריך. בהיותנו מודעים לחמש האנרגיות המוצגות במפה, אנו לומדים על הסדר הגבוה שמאחד את המשחק הפנימי בין הגלופות וזוכים בהבנה מעמיקה יותר של העקרונות האנרגטיים של היקום. אנו לומדים על היחסים שבחיינו על ידי לימוד הדרכים הספציפיות שבהן התדרים של הגלופות מותאמים אחד לשני ומאפשרים איזון.

 

ככל שמעמיקים בהבנת המפות ניתן להתחבר לעקרונות הפועלים בכל רגע נתון ולהשתתף במשחק של כל יום ויום. כך קיימות בידינו יותר אפשרויות ליהנות מהיתרונות הפרקטיים והרוחניים של הלמידה היום יומית ולהרחיב את המידע המועבר מכל סמל. ככל שעורכים מפות יעוד רבות יותר, מגלים את משמעויות הסמלים מאספקטים שונים. בכל פעם הגלופות מופיעות במיקום אחר בגל ובמיקום שונה במפה. כך אנחנו לומדים עליהם מזוויות שונות ובכל פעם מתחברים לסמלים בעומק רב יותר. 

מפת הייעוד האישית

חשוב לציין שמעבר לחמשת הסמלים של המפה, הגל שבו מופיע הקין מייצג מפה אסטרולוגית רחבה יותר. כשם שבאסטרולוגיה המפה מורכבת מ-12 בתים בעלי איכויות שונות, באסטרולוגיה של המאיה המפה היא גל שמתאר 13 זוויות שונות של תהליך התפתחות האדם. כך שמעבר ללמידת הסמלים של המפה אנו מוזמנים להתבונן וללמוד גם על הגל כולו. 

במרכז - הסמל של המהות / היעוד: 

זוהי גלופת הבסיס, המהות, דרך ההתנהלות שלנו כלפי חוץ בחיים. מטרת החיים. מה שמבדיל בין אדם אחד לאחר, בין יום אחד לאחר. המהות מסמלת את מי שאנחנו בדרך ההתנהלות היום יומית שלנו. הפוקוס המרכזי בחיינו. אצל נשים - מסמלת מהות נקבית ואצל גברים - מהות זכרית (ראו כוחות נסתרים). 

המהות מתקבלת מעריכת חישוב יום הולדת המאיה (הסמל שיצא במחשבון) – הנותן שילוב של גלופת המהות והטון. בדוגמא שלנו המהות היא נחש- גלופה מספר 5.

מימין - הסמל של התמיכה:

גלופה זו מסמלת את האנרגיה שהכי מחזקת אותנו. בכל פעם שמרגישים בלבול, חוסר שקט, צורך בעידוד - ניתן להציב את סמל התמיכה מול העיניים ולהתחזק. זוהי האנרגיה של שותפות סולארית, גלקטית ופלנטארית. אנשים שבמהותם הם התמיכה שלנו, נעים לנו מאד בחברתם. 

חישוב התמיכה: 19 פחות מספר גלופת המהות נותן את גלופת התמיכה.

לדוגמא: 19 פחות  5 (הנחש) שווה 14 (הקוסם).

משמאל - הסמל של האתגר:

נושאי ההתמודדות, הקונפליקט שמלווה אותנו כל החיים במטרה שנגדל ונצמח. חווית הדואליות, שמקבלת ביטויים שונים והיא התכלית שאותה באנו לפתור. זוהי ההתמודדות מרכזית, שחוזרת על עצמה שוב ושוב. העבודה, "התיקון" שבאנו לעשות פה. מצד אחד מדובר בקושי אך מאידך האתגר מוביל לצמיחה גדולה ולאיזון מושלם. האתגר עוזר לזיכרון לגדול, לחזרה לבראשית, למקור, להיווצרות ולבנייה מחדש. 

חישוב האתגר: מספר גלופת המהות  + או - 10 (במידה ועברתם את הגלופה ה 20 אז תחסירו) נותנים את גלופת האתגר.

לדוגמא: 5 (הנחש) ועוד 10 שווה 15 (הנשר).

מלמטה - הסמל של הכוחות הנסתרים / התת מודע: 

הכוחות הפנימיים הקיימים בתוכנו, שאם נדע להשתמש בהם נוכל להתנהל כשלמים. זהו הבלתי צפוי, המסתורי שבתוכנו. אצל נשים - מסמל איכויות זכריות ואצל גברים - נקביות. המודעות לכוחות הנסתרים מאפשרת את האיזון בין הזכרי לנקבי שבתוכנו ואת החיבור ביניהם, שהוא מעבר לקוטביות.

חישוב הכוחות הנסתרים: 21 פחות מספר גלופת המהות נותן את מספר גלופת הכוח הנסתר. 

לדוגמא: 21 פחות 5 (הנחש) שווה 16 (הלוחם). 

מעבר לארבעת הסמלים הללו קיימת גם ההדרכה וכמו כן את הגל שבו נולדנו שהוא בעל משמעויות עמוקות ומגוונות. ישנם מספר מורים ברחבי הארץ אשר מעבירים מפגשי מפת יעוד אישית לפי המאיה. כל המעוניין במפגש אישי מורחב על המפה מוזמן ליצור איתם קשר בקטגוריית המורים שלנו

רוצה להבין יותר ? לפתיחת מפת ייעוד אישית צרו קשר

x

#{title}

#{text}

#{price}