.
.

המודרות והיגדים – תרגול הסמלים בתנועה

המודרות הן תנועות מקודשות שמחברות אותנו בצורה טקסית לאנרגיה של הסמלים. דרך שאיפה, נשיפה ותנועה אנו מביעים כוונה להתחבר למסרים שנשלחים אלינו. הפעולה הפיזית וההתכווננות לאנרגיה שבכל סמל, מאפשרות את ניקוי התדרים, עקיפת הדיבור המוחי הבלתי פוסק ואת החיבור הישיר לידע שבתוכנו.

תרגול המודרות מורכב משלושה שלבים:
ראשית אנו מתרכזים היטב בסמל ומדמיינים תוך כדי שאיפה, כיצד הוא חודר לתוך כל תא בגופנו.
בסוף השאיפה אנו חווים את הסמל ממלא את כל הגוף.
לאחר מכן, אנו עוצרים את הנשימה ואומרים את ההיגד.
ולבסוף, בנשיפה, אנו משלימים את התנועה ומאפשרים לאנרגיה להדהד לכל עבר.

התרגול של המודרות הוא חלק בלתי נפרד משגרת היום יום של רבים מאיתנו המתעמקים במאיה. אנו נוהגים לתרגן אותן בקורסי המאיה ומאמינים שהעשייה הפיזית והאנרגטית הזאת מצמיחה, מטעינה בחיוביות ומזינה את התאים. שמחנו לגלות שתרבויות עתיקות שונות תרגלו לאורך שנים מודרות דומות ונעזרו בהן לשינוי מצב תודעה ומעבר בין המימדים, דרך אמנויות תנועה מקבילות כמו תאגיה (Tagaya), מעברים קסומים ועוד. הנכם מוזמנים לחוות בעצמכם.

בעמידת המוצא אנו עומדים עם כפות רגליים ישרות ברוחב האגן, ברכיים מכופפות מעט וגב ישר לצורך זרימה חלקה של האנרגיה. ניתן לנשום את הסמלים ולומר את ההיגדים גם בלי התנועה.

קיימות 20 מודרות לכל אחד מ- 20 הסמלים
.

1 - IMIX - הדרקון: הזנה, לידה, הוויה, קבלה

מודרה: האצבעות והאגודלים של הידיים יוצרים משולש בתחתית הבטן. שאיפה, היגד, נשיפה. היגד: "אני בוטח/ת באופן מוחלט במקור ההזנה העליון".

2 - IK - הרוח: תקשורת, התחברות, נשימה, הומור

מודרה: בשאיפה כפות ידיים צמודות, מופנות כלפי מעלה, מתחת לפה. היגד. בנשיפה הידיים זזות למעלה בעיגול, עד שכפות הידיים מופנות זו כלפי זו ישרות מעל לראש. היגד: "אני הנוכחות המאוחדת עם הנשמה".

3. AKBAL - לילה: אינטואיציה, בית, אור, שפע

מודרה: בשאיפה כפות ידיים מופנות כלפי מעלה בגובה המותנים. חצי ראשון של ההיגד. בנשיפה מתכופפים לכיוון הרגלים ומצליבים את הזרועות. בשאיפה נוספת מתרוממים, הזרועות בהצלבה מול אזור החזה. חצי שני של ההיגד. בנשיפה הידיים חוזרות לגובה המותניים. היגד: "אני מתכנס/ת פנימה עמוק לתוך המקדש שלי, כדי לזכות במתנות הממתינות לי שם".

4 - KAN - הזרע: שינוי, מודעות, מטרה, פריחה.

מודרה: בשאיפה כפות הידיים עולות כלפי מעלה בגובה הכתפיים. חצי היגד. בנשיפה הידיים פונות בהצלבה אחת כלפי השנייה ונפתחות כמו זרע. בשאיפה נוספת כפות הידיים מורמות, צומחות כלפי מעלה. חצי היגד. בנשיפה, בחצי עיגול קדימה, מחזירות הכל כלפי מטה, לאדמה, ויוצרות משולש בבטן התחתונה. היגד: "אני האדמה הפורייה, המאפשרת נביטת זרעי האפשרויות".

5 - CHICCHAN - הנחש: כח החיים, עוצמה, אינסטינקט, אותנטיות

מודרה: האצבעות והאגודלים של כפות הידיים יוצרים משולש בבטן התחתונה, שאיפה עמוקה. היגד. בנשיפה הידיים זזות בתנועת שזירה, כמו שני נחשים שמתלפפים לאורך הצ'אקרות עד מעל הראש, וחוזרות לתחתית הבטן. היגד: "אני חווה בשמחה את החכמה והחיות הקיימות בגופי"

6 - CIMI - מגשר העולמות: יכולת הסליחה, טרנספורמציה, הרפיה, זיכרון.

מודרה: בשאיפה הידיים צמודות מתחת ללחי ימין, כמו בשינה. שליש היגד. בנשיפה הן יורדות יחד לברך שמאל בתנועה חדה, כל הגוף משתחרר, תלוי קדימה. בשאיפה נוספת נמצאים בקידה (הגוף עדיין כפוף), זרועות מוצלבות באזור החזה. שליש היגד. בנשיפה מתרוממים ומעלים את הידיים לגובה העיניים, כשהן נשארות מוצלבות. שליש היגד. היגד: "אני משחרר/ת, מרפה. אני נכנע/ת. אני סולח/ת"

7 - MANIK- היד: ידיעה, הגשמה, כח פנימי, שלווה

מודרה: בשאיפה אגודל נוגע בשאר האצבעות והידיים מורמות הצידה בגובה הכתפיים. היגד. בנשיפה יוצרים תנועת אינסוף אופקית (הצורה 8) עם הידיים בגובה המותניים וחוזרים לעמידת המוצא. היגד: "אני פתוח/ה, יוצר/ת ואחד/ת עם האור".

8 - LAMAT- הכוכב: חיוביות, יופי, אומנות, אלגנטיות

מודרה: בשאיפה אגודל נוגע בשאר האצבעות והידיים מורמות הצידה בגובה הכתפיים. היגד. בנשיפה פותחים את האצבעות בבת אחת כלפי מעלה וכמו מפזרים ניצוצות של אור, תוך כדי ירידת הידיים בחזרה לעמידת המוצא, מציירות עיגול ניצוצות לצידי הגוף. היגד: "אני בנוכחותי המלאה, בהרמוניה של הכוכבים".

9 - MULUC - הירח: רגישות קליטה, הילד הפנימי, התנקות, עוצמה

מודרה: בשאיפה אגודל נוגע בשאר האצבעות, כשיד ימין על העין השלישית וזרוע שמאל מושטת קדימה אל מול יד ימין. היגד. בנשיפה יד שמאל עושה סיבוב סביב הראש – מצד ימין דרך העורף לשמאל, ושתי הידיים נפתחות בירידה כלפי מטה. היגד: "כישות גלקטית אני משדר/ת וקולט/ת. יש לי גישה ישירה לנעלה"

10 - OC - הכלב: אהבה, נאמנות, איזון, פתיחת הלב

מודרה: הידיים מושטות קדימה פתוחות כלפי מעלה. בשאיפה נפגשות בהצלבה באזור הלב. היגד. בנשיפה נפתחות חזרה לעמידת המוצא. היגד: "אני פתוח/ה להתחלות חדשות. מבקש/ת עזרה והדרכה".

11 - CHUEN - הקוף: יצירתיות, קלילות, משחק, ביטוי

מודרה: בשאיפה כפות הידיים מונחות על הלב, כשחיוך תמים עולה בנו. היגד. בנשיפה הידיים מתרוממות לגובה האוזניים, עושות 3 סיבובים סביב האוזניים ונפתחות ישרות, כפות הידיים יורדות כלפי מטה לגובה המותניים. היגד: "אני פתוח/ת לב בתמימות ואני ילד/ה שקוף/ה נעלה".

12 - EB - האדם: רצון, שפע, חכמה, דרך

מודרה: בשאיפה הזרועות ישרות מורמות יחד כלפי מעלה. היגד. בנשיפה הידיים נפתחות מעל ולצידי הראש בתנועה של גביע שפתוח לשפע האלוהי. היגד: "אני גביע פתוח, ביטוי שמח של השפע של היקום".

13 - BEN - הלך שמים: פריצת דרך, החלטיות, חמלה, התפתחות

מודרה: בשאיפה ידיים עולות ישרות לגובה הכתפיים. חצי היגד. נשיפה. בשאיפה נוספת הן מורמות ישרות עד מעל לראש. חצי היגד. בנשיפה הידיים יורדות ישרות לאורך הצ'אקרות למטה. היגד: "אני ספרת המקדש הבלתי נראית, שמוריד אלוהים אל האדמה".

14 - IX - הקוסם: חסר הזמן, הכלה, הוראה, פשטות

מודרה: בשאיפה יד שמאל כגביע מתחת ללב (כף היד מופנית לשמיים) ויד ימין ניצבת ישר מעל הראש. היגד. בנשיפה יד שמאל עולה כלפי מעלה דרך צד ימין ושתי הידיים נפתחות בצורת V, קולטות ומעבירות אור לבן מוזהב לגוף. היגד: "בעזרת לב חכם אני אחד/ת עם הרצון האלוהי".

15 - MEN - הנשר: חזון, תודעה, יצירה, בחירה

מודרה: בשאיפה כפות ידיים מופנות זו כלפי זו, עולות מקבילות לגובה הלב. חצי היגד. נשיפה. בשאיפה נוספת, כפות הידיים מתרוממות מעל הראש. חצי היגד. בנשיפה הידיים נפתחות לצדדים כמו נשר, כפות ידיים שמוטות. היגד: "עם חזון ותקווה אני שר/ה ורוקד/ת, כאן בשביל הלב האחד, המאוחד".

16 - CIB- הלוחם: אינטליגנציה, אומץ, קול פנימי, משמעת.

מודרה: בשאיפה הזרועות מתרוממות בהצלבה כלפי מעלה, יוצרות V. היגד. בנשיפה אגודלים נוגעים בשאר האצבעות, שיורדות בקשת ונפגשות יחד בעין השלישית. היגד: "אני מגביר/ ומתמיר/ה את מנגנון העוצמה שלי".

17 - CABAN - האדמה: התקרקעות, תזמון, סבלנות, מידע.

מודרה: בשאיפה אצבעות ואגודלים של שתי הידיים יוצרים יחד צורת משולש בגובה הלב, קודקודו מופנה לשמיים. היגד. בנשיפה המשולש נע לצ'אקרה התחתונה, עולה כלפי מעלה עד לצ'אקרת הכתר וחוזר ללב. כדאי לחזור 3 פעמים. היגד: "אני המרכז, עוצמת אנרגיית האדמה אחת עם עוצמת הקוסמוס".

18 - ETZNAB - המראה: השתקפות, ריכוז, נוכחות, סדר

מודרה: בשאיפה יד ימין עולה, ישרה ומתוחה מעל הראש. רבע היגד. בשאיפה נוספת מראה (אותה תנועה) ביד שמאל. רבע היגד. נשיפה. שאיפה נוספת. רבע היגד. הזרועות מצטלבות מעל הראש ובנשיפה, הידיים מורדות מטה בחדות, כמו חרבות החותכות את האשליה. רבע היגד. היגד: "אני האמת, מבעד למראה. אני פוסע/ת דרך המראה, למציאות"

19 - CAUAC- הסערה: ריפוי, ביטחון, אמון, אנרגיה.

מודרה: בשאיפה כפות הידיים מופנות זו כלפי זו, עולות מקבילות אל גובה הלב. היגד. בנשיפה הן נפתחות ל-V בבת אחת ויורדות, תוך כדי היטהרות, דרך הצדדים כלפי מטה בעיגול. היגד: "אני מטהר/ת ומאיר/ה את עצמי, מרפא/ה כל נפרדות".

20 - AHAU - השמש: אור, ידע, בהירות, אש.

מודרה: בשאיפה הידיים עולות למעלה פתוחות וישרות. היגד. בנשיפה ארוכה הידיים יורדות לאורך כל הגוף עד כפות הרגליים, מזרימות חום ואור לתאים, אוספות את האנרגיה ועולות מעלה, מתמקמות בהצלבה באזור מרכז הלב. היגד: "אני ילד/ת האור, מוכתר/ת ע"י הסמכות העצמית ושקיפות הילד/ה האלוהי/ת, שאני יודע/ת שאני".

רוצה לדעת מה המודרה של סמל המאיה האישי שלך ?

ואיזה הדרכה פרטית השאירו המאיות עבורך ?

רוצה להבין יותר ? לפתיחת מפת הדרכה אישית צור קשר

רוצה לדעת עוד ? ולצלול למעמקי עולם המאיות המופלא ?

לשם כך כתבה , חקרה , והביאה לעברית את הכתבים הקוסמים , הקודים הטמועים בידע המאיות העתיק ,בספר זה - 20 מפתחות הזמן של גלי המאיה והמדריך המעשי לכלים יוםמיומיים תוכלו לצלול לעלומם המופלא של המאיות , להבין את משמעות הזמן ,ולקבל כלים מעשים איך כל אחד ואחת מאיתנו יכול להיות קוסם הזמן בעולמו האישי והמופלא.
 
בדרך משחקית וקלילה הספר מעביר אותנו את מסע לוח הזמן והמעבר בין הגלים מרחיב את התודעה ומעביר אותנו טרנספורמציה אישית.
הלוח הוא שרביט קסמים שמוביל להתפייסות עם עצמנו, והופך אותנו להיות כמו אליס, הגיבורה האלמותית של לואיס קרול,
הפותחת דלת ועוד אחת, והן אינן מובילות אלא לעולם הקסמים של הכאן והעכשיו.

הספר 'עשרים מפתחות הזמן של גלי המאיה

אחרי עשרים שנות מחקר הבנתי כי גלי הלוח מכילים בתוכם מידע שמאפשר להרחבת המודעות, לריפוי ולשינוי מבני בד.נ.א. ועל כן כתבתי את הספר עשרים מפתחות הזמן. בספר אני משלבת בין הידע הטמון במהויות הסמלים בשילוב של סיפוריי האישיים.

הספר 'המדריך המעשי להתפתחות התודעה': 

עפ"י 20 מפתחות הזמן של גלי המאיה 
המדריך נותן כלים פרקטיים להרחבת  ההכרה המודעת, מלמד לגלוש על גבי הגלים ולהתחבר לשעון הפנימי. עשרים המפתחות הם קודים שפועלים ישירות על תת המודע ובעזרת הכלים במדריך כל אחד יכול להפוך למטפל של עצמו.
x

#{title}

#{text}

#{price}