הטונים

טון 1 - הטון המגנטי של המטרה

מסמל התכווננות למטרה של הגל כדי למשוך את האנרגיות הדרושות להגשמתה. היום הראשון הוא הנושא הכללי של הגל. הוא מאפשר איחוד עם המקור וממגנט אנרגיות שמלוות, דוחפות ומדריכות אותנו במשך 13 הימים של הגל.

טון 2 - הטון הירחי של האתגר

ביום השני אנו בוחנים את הנושא שעימו מתמודדים לאורך הגל. היום השני מסמל תפניות חדות, דואליות וקושי, מלמד על ההזדמנויות לצמיחה ולאיזון הקוטביות שבתוכנו, הקיימות בכל אתגר.

טון 3 - הטון החשמלי של השירות:

ביום השלישי אנו לומדים כיצד לפתור את האתגר מהאינטואיציה, מהעין השלישית. מסמל פוקוס, זרימה ותנועה לכיוון פתרון האתגר. אנרגיה זו מזרזת, מפעילה ומלמדת להשתמש באיכויות ההשראה שבתוכנו למען עצמנו והכלל.

טון 4 - הטון העצמאי של הצורה:

ביום הרביעי אנו מגדירים אפשרויות פוטנציאליות לפתרון האתגר בצורה מפורשת בעזרת מחשבה והדמיה. מסמל זריעת פתרונות אפשריים לאתגר ע"י הגדרתם המדויקת, מלמד כיצד לזרוע צורות של הגשמה במציאות ובכך להתקדם לכיוון פתרון האתגר.

טון 5 - הטון הקוונטי של הזוהר (כח הרצון)

ביום החמישי אנו מגבשים כח רצון חזק ויציב לפתרון האתגר, הנותן את המוטיבציה והכוחות הפנימיים להתמודד עם האתגר. מסמל את מרכז הלב, חיבור לסנטר שלנו מאפשר לאסוף ולמקד את האנרגיה שלנו וכתוצאה מכך לזהור ולהקרין אור לכל עבר

טון 6 - הטון הקצבי של האיזון (שוויון):

ביום השישי אנו מארגנים את כל מה שנדרש לקראת השיא של הגל. מסמל איזון עם הטבע והיקום וזרימה במרחב ובזמן, מאפשר להגיע לאיזון, לרגיעה ולשוויון נפש.

טון 7 - הטון המהדהד של ההתכווננות:

בשיא הגל אנו מדייקים את הכוונה שלנו ומתעלים אותה לייצור. מסמל את שיא הכוונה של הגל ומגע ישיר עם המקור, מאפשר להתמזג עם רטטים מעודנים וליצור מציאות הרמונית.

טון 8 - הטון הגלקטי של היושרה:

ביום השמיני אנו שואלים את עצמנו עד כמה אנו חיים את מה שמאמינים בו. מסמל הרמוניה בין המילים, המחשבות והמעשים - בין הפעולות לאמת הגבוהה, ומחזק נאמנות לעצמנו. מלמד לבנות את איכות היושרה הגלומה בכולנו ובכך להגדיל את ההרמוניה בחיינו ובעולמנו.

טון 9 - הטון השמשי של הכוונה:

ביום התשיעי אנו מפענחים את תהליך הגל. מסמל את נקודת המפנה של הגל ומוביל לכוונה ממוקדת שמזיזה, מניעה ומגשימה את היצירה שלנו. מאפשר את השלמת התהליך האישי ובכך את השלמתם של מחזורי אנרגיה גדולים

טון 10 - הטון הפלנטרי של ההתגלמות:

ביום העשירי אנו מעצבים את הפרטים הקטנים שנותרו לפתרון האתגר ומדייקים את תהליך הגל עוד יותר. מסמל הגשמה ושינוי של מודעות בעקבות ההכרה בהשלמת התהליך של הגל. זהו יום של מתנה, המלמד על השלמות הקיימת בבריאה בדיוק כפי שהיא.

טון 11 - הטון המשקף של השחרור:

ביום האחד עשר אנו ממיסים את כל מה שעדיין עוצר אותנו מלפתור את האתגר. מסמל וויתור על הישן, שבירת דפוסים ושחרור אמונות ותבניות שלא רלוונטיות יותר לחיינו. מאפשר להיפתח לאינסוף האפשרויות, למזגן בחיי היום יום שלנו ולחוש חופש.

טון 12 - הטון הקריסטלי של שיתוף הפעולה

ביום השנים עשר אנו מבינים את הדרך לפתרון ומגיעים ליציבות ולחכמה. מסמל את פתרון האתגר, איחוד הקטבים ולמידת השיעור של הגל, מלמד כיצד לשתף פעולה במפגשים וביצירה מתוך הבנה ש"השלם גדול מסכום חלקיו".

טון 13 - הטון הקוסמי של הנוכחות:

ביום השלושה עשרה אנו מגלמים בנוכחות שלנו את הקפיצה שנעשתה בגל. מסמל את היכולת להיות נוכח בכל רגע ולהדהד אל מעבר למציאות הפיזית. מאחד את כל קצוות הגל ומוביל לשינוי אוניברסאלי, למנוחה ולהתכווננות לקראת גל חדש

x

#{title}

#{text}

#{price}