שלום וברכה לכולם: )
האתר עובר שדרוג והתחדשות ועומד לעלות בגל הרוח המנשבת : ) 
לבינתיים מוזמנים להיכנס לאתר כפי שהוא היה עם כל הידע בלינק הבא:
https://mayazone.site123.me/

תמיד ניתן לפנות אלי במייל ל: taliatoker@gmail.com

 
ולבינתיים, מצרפת כאן את גל רוח הנשמה:)

זמן לקפץ כמו יונקי הדבש:

שלום וברכה לכולנו: )

שלושת הגלים הקרובים מסיימים את לוח הצ'ולקין המקודש על 260 ימיו. גל הרוח, גל הנשר ולבסוף גל הכוכב תמיד 'חותמים' את "שנת" הצ'ולקין והזמנים עכשיו מאד משמעותיים. לקראת סוף הלוח התדר מהיר יותר ומאתגר את כולנו להעצים את היושרה, טוהר הכוונה והחיבור ללב ולגוף. לא רק שאנו לקראת סוף הלוח אלא שבעיצומו של הגל אנו חוגגים את חג שבועות. פסח מתחיל תהליך של שבעה שבועות עם גאולת הגוף שמסתיים בשבועות בגאולת הנפש. מטרת הימים הללו היא לגרום לנו לערוך בדק בית פנימי קפדני שכולל את כל ההיבטים בחיינו. יחד עם ההקבלה המרגשת והמדויקת לגלים המסיימים את הלוח אנחנו מתבקשים לערוך חשבון נפש עמוק על מנת שנוכל לזרוע שינויים מרחיקי לכת לתקופה הנוכחית. גל הרוח מאפשר להתאחד עם רוח נשמתנו העצומה שאינה כבולה לזמן ומרחב. עם הלילה באתגר, הגל מיועד לעבודה פנימית על ניקיון המחשבות, המילים והמעשים שלנו כדי שנוכל להאיר בתוכנו רבדים חדשים ועמוקים שטרם נחשפנו אליהם. הגל מאפשר לשינוי מהותי בצורת הביטוי שלנו בעולם ולהיפתחות לאפשרויות זרימה חדשות במציאות. הוא מוביל צעד אחר צעד לקוסם הקוסמי שמשוחרר מהגבלות והתניות האגו, פתוח להדרכת הלב ומחובר ליושרה פנימית. עם ההקבלה לשבועות קיימת עכשיו פתיחה לאפשרויות בלתי מוגבלות וליכולת לנוע מתוך חיבור לאני האותנטי ולעוצמה שבלב. מאחלת לכולנו גל רוח של חיבור לרוח הנשמה בגוף הזה. אמן ואמון!

ב- 3/6: באנרגיית שער נכנס גל הרוח: הרוח מסומלת ע"י יונק הדבש ובדיוק כמו היצור המופלא הזה מאפשרת לקפץ בקלילות, בעליזות ובנועם מסיטואציה אחת לאחרת. אנחנו זקוקים לקלילות שכזאת ביום יום העמוס בפרטים ולכן כדאי לאפשר לרוח לכוון אותנו באופן נטול מאמץ. היא מלמדת להגיב on line להתרחשויות ובמקביל לחיות ברמת מתח נורמטיבית. המתח הוא המח-לה של המאה שלנו והוא נובע מהפער בין הרצוי למצוי שקיים 'רק' במוחנו. לעתים אנו מוטרדים מאיזה רצוי שנדמה לנו כי עלינו לממש, ש'שם' יש איזה פתרון. כדי להירגע הרוח מזכירה לנו קודם כל פשוט לנשום, וכמה שיותר פעמים ביום. היא מסמלת את בית החזה ומערכת הנשימה. בזמן הנשימה המידע שבאוויר זורם לתאי הגוף ו'מאתחל' אותנו מחדש. הנשימה גם מזכירה לנו שעם כל הכבוד לראש המתוחכם, כולנו חיים פה בתוך גוף פיזי. זרימת המידע החדש למוח יחד עם החיבור המידי לגוף מאפשר לירידה במתח ולתחושת הרפיה. הנושא הכללי של הגל הוא היכולת לקחת אחריות על עצמנו וחיינו. המילה responsibility"" מתורגמת ל"יכולת להגיב". כלומר להגיב במחשבות, במילים ובמעשים על כל מה שקורה במציאות ולהרגיש בנח עם החלטותינו ברגע. לאורך הגל הרוח דוחפת לבטא את האמת שלנו בחדות, בבהירות ובאופן מדיוק ונאמן לנו. היא מסמלת את עקרון התקשורת ומאפשרת לתקשורת קולחת בכל הרמות בסוגים שונים של אינטראקציות. אנחנו לומדים להגיב מידית ולבטא את רצונותינו בבירור והביטוי משחרר מתחים פנימיים ועומסים מיותרים. היום ננשום רוח, נפתח להומור, פשטות וקלות ונחווה שחרור של דאגה, נטל ומטען. נתחבר לצד הזכרי ההגיוני והיעיל שפותח עבורנו חלון להתפתחות המודעות האישית. עכשיו הזמן למתוח את גמישותנו המחשבתית ולהיפתח לאפשרויות חדשות. הרוח מחברת ישירות לנשמה ודרכה השראה  ונועם זורמים לליבנו ולחיינו.
ה- 4/6: טון 2, היום השני של האתגר באנרגיית הלילה: לילה באתגר מעיד על עבודה רבה שיש לפנינו בשחרור של כל מה שמעכב אותנו מלהרגיש ב'בית'. מיומנו הראשון כאן בגוף לכולנו קיימת הכמיהה לתחושת בית עוטף ומערסל. הבעיה היא שנדמה לנו שהבית הוא 'שם' היכן שהוא, כשבעצם הוא 'כאן', בתוכנו. הלילה מסמל את החשכה הפנימית של הטראומות שהצטברו בנו ומאתגר לרפא מספר תבניות אישיותיות ששולטות בתפיסת מציאותינו ולא מאפשרות לנו ליהנות מהאפשרויות הקיימות עבורנו מתחת לאף. הגיהינום הוא כאן ובמוחנו. במציאות המדידה הקוטבית עם הטוב והרע, העליון והנחות, השווה והלא שווה, שבה אנחנו שופטים, מגדירים ומסווגים כל דבר בהתאם למידע המצומצם שגדלנו עליו. כתוצאה ממיחזור מידע אוטומטי במשך שנים ארוכות, פחדינו גדלו והעמיקו והפכו למפלצות שמרפות את ידינו. לכל שאלה קיימת תשובה ודרך "צלילה" עמוקה אל נבכי מוחנו ורגשותינו ניתן לרפא את מקור הכאב ולמצוא פתרונות לקשיים. לקראת שבועות האתגר הוא לרפא חלק נוסף מהדואליות והרעש הפנימיים הקשורים באותו רצוי לא ממומש. להסיר בהדרגה את ערפל הרגשות הכואבים ולשנות את זווית הראייה בנוגע לנושאי הנשמה שלנו. מצב של 'הארה' אפשרי בכל רגע. השפע מנשמתנו האדירה מוזרם ללא הרף. אנחנו מסוגלים למגנט כל דבר כשאנו מטהרים ומטעינים את עצמנו מבפנים לקראת השינוי שאנחנו מבקשים. הלילה עוזר לרפא פחדים עמוקים כדי שנוכל לחוות את תחושת ה'בית' המיוחלת בגוף ובמציאות. אנו מוזמנים ליצור מרחב אישי מקודש שבו נרגיש נינוחים ומוגנים. ננשום לילה לכל הגוף, נרחיב את נקודת המבט ליותר ויותר אובייקטיבית ונחווה ריפוי ועמו שקט. אנו הולכים ונפתחים לדרך הזרימה האינטואיטיבית שמחוברת לשפע הנשמה ומאפשרת לטעימות מגן העדן הפנימי שמבעד לזמן ולמרחב. אמן!

ה- 5/6: טון 3 של הפוקוס לפתרון האתגר, באנרגיית הזרע: הזרע מלמד את אומנות השינוי ומזכיר את העובדה החשובה ש"שינוי הוא הדבר היחידי שקבוע ביקום". הפחד משינוי הוא אחד הפחדים הגדולים ביותר שלנו ולרוב אנו מעדיפים לשמור על המוכר והידוע משום שהלא ידוע מעלה בנו תחושות של חוסר אונים ואיבוד שליטה. קיימים תחומים בחיים שבהם אנחנו מרגישים "תקועים" אך הפחד מהרעת המצב משתק אותנו. הכל משתנה כל הזמן: כדור הארץ נמצא בתנועה תמידית ביחס לשמש, בטבע בכל רגע קיימת צמיחה גם אם במילימטרים, גלי הים עולים ויורדים והרוח מנשבת. אנו לומדים לזרום עם התנועה האינסופית הזאת שהיא בעצם החיים. הזרע מלמד שכדי לרפא פחדים עמוקים עלינו לבדוק כיוונים חדשים להתפתחותנו ולהתכוונן על מטרות מגוונות. הוא אורג עבורנו רשת של אפשרויות ותאוריות מציאות מתחדשות שממגנטות את רצונותינו למציאות. כדי שנוכל לזרום עם הרוח ולהתחבר לאינטואיציה שבלילה, הזרע מאפשר להכיר בערך החיובי של יצירת שינויים בחיים ואז גם מלמד כיצד לזרוע אותם במציאות. הוא מביא  להכרה ברורה בשינויים בהם אנו מעוניינים ומזמין לפעול בשטח לקראת שינוי פנימי מהותי או חיצוני ממשי. כשאנו נעים ומניעים מחשבות 'תקועות', אנחנו נפתחים לקסם שברגע. אנו מוזמנים לנשום זרע לתאי הגוף ולהבין מה עלינו לשנות בגישתנו הפנימית ומה כדאי לעשות לשם כך במציאות עצמה.

 

לפי החכמה הסינית הצורה הגיאומטרית בשלושת הימים הראשונים של הגל

קרויה: "התקדמות" (הקסגרמה 35) עפ"יה בימים אלה ניתן ליישם רעיונות ולהוציא לפועל מטרות חדשות (זרע 3). הסינים מוסיפים כי קיים עכשיו פוטנציאל לתקשורת בכל הרמות (רוח 1) ובמקביל לאפשריות של תמיכה, כנות, עידון, שיפור והשפעה יוצאת דופן (לילה2).

ה- 6/6: טון 4 של זריעת פתרונות לאתגר הלילה, באנרגיית הנחש: הנחש מסמל חיות ומאפשר לשמור על רמת אנרגיה גבוהה, מלאה בשמחת חיים והוקרת תודה על המצוי הקיים בחיינו. ההתבוננות בחשכה הפנימית מעלה סוגיות שונות למודעות והנחש האלכימאי מלמד להתמיר את הרעל המחשבתי, המועקות הרגשיות והתשוקות המוגזמות דרך החיבור המודע לגוף והחוויה של המגוון החושי הקיים ברגע זה ממש. בעזרת אהבת החיים של הנחש והחיבור המודע והמכוון לגוף ניתן להאיר "לופים" שכליים וטשטוש פנימי. המיקוד בגוף מחבר  לחכמת האבות הקיימת בסלילי הד.נ.א. שלנו. חכמת הנחש מלמדת ש'איש איש באמונתו יחיה' (הרי צדיקים כבר אין) ושהדרך היחידה לבטא את רוח הנשמה שבנו היא הדרך האותנטית שלנו, ללא השוואות ל'דשא של השכן' ולנורמות החברתיות. בזריעה המנטלית הוא מלמד לצעוד בצבעוניות בדרכינו האינדיבידואלית מבלי לבזבז אנרגיה על תנודות אוטומטיות מיותרות לקונספטים ונורמות 'מקובלות'. הנחש גם מרגיע את מערכת העצבים שכתוצאה מההתמודדות חשכת הלילה ייתכן שמוצפת במתח. היום ננשום את נחש לכל תאי הגוף ונכוון את עצמנו לחיות את מה שמשמח את ליבנו ומחייה את גופנו. ננשום עוד ועוד ונתענג על צוף החיים העסיסי והמגוון הקיים ברגע הזה.
ה- 7/6: טון 5 של גיבוש כח רצון חזק לפתור את אתגר הלילה, באנרגיית מגשר העולמות: בכל רגע ניתן להיוולד מחדש למחול החיים הנצחי כשאנחנו מסכימים לראות ולקחת אחריות על האוטומטים המצומצמים שלנו. המגשר מסמל ניקיון, שחרור, סליחה וטרנספורמציה ומחזק את ההבנה שהנטל שאנו סוחבים עמנו הוא מידע כואב שהפנמנו בשלב כזה או אחר בחיינו ומאז משפיע אוטומטית על התנהלות שלנו. העוגן שבגל נשען על היכולת למות לשליליות שחוזרת שוב ושוב כבר דורי דורות בשושלת שלנו והמודעות למיחזור המידע מקלה ומעלה את המוטיבציה לחפש דרכים אחרות לתנועה ולהתייחסות. ביום של הסנטר ריפוי המגשר משחרר מועקות ואמונות דפוסיות שעד היום פשוט ניהלו אותנו. הריפוי נמשך עד להנמסות לחוויות החיים מתוך נקודת מוצא שאם נדרש לכך נוכל לשמור על עצמנו. הריפוי לעומק הכאב לקראת שבועות מאפשר לזרימת הרוח הספונטניות ברגע המצוי ולתחושת ה'בית' בגוף הזה ובמציאות. היום ננשום מגשר לכל תאי הגוף ונתמלא באור לבן מרפא מכף רגל ועד ראש. ננשום ונבקש עזרה בריפוי הכאב וניוולד מחדש עם לב מלא בחמלה לעצמנו ולעולם כולו.
 

ה- 8/6: ערב שבועות: טון 6, של תחילת הזרימה עם הפלוס עם אנרגיית היד: בליל שבועות נהוג להישאר ערים כל הלילה ולהזין את עצמנו בדברי חכמה כדי להיטהר ולהגיע לקבלת הקיים. בהקבלה לחג היד היום תורמת להלך של בדק הבית הפנימי ודוחפת לשחרר את התנגדויות האגו. חשיבותו הפנימית העמוקה של החג נובעת משחרור הביטחון החומרי וחיבור לעולם פנימי ורוחני. אין בו סמלים חיצוניים רבים העלולים להסיט מהציר המרכזי סביבו (כעקרון) סובבים חיי העם היהודי- התורה. בדק הבית מיועד לחיבור לאינטואיציה ובפשטות ובצניעות לאפשר לנשמתנו להדריך אותנו. גם היד היום מלמדת לזרום מתוך ידיעה פנימית בטוחה ושלמה. לזרום כמו מים עם גלי החיים- לנוע כשניתן, לצוף כשאפשר ולעצור כשנדרש. כשאנו מחוברים ל(יד)ע הפנימי, אנו פועלים מתוך הרצון הרץ(הרצוי) והזורם שבליבנו ולא מתוך הצורך(המצוי) הצר והמגביל של המוח. אנו לומדים לסמוך על הידיעה שבגוף ועל היכולות הקיימות בנו במקום לנוע עם תחושות הלחץ, הבלבול והדאגה שראשנו העמוס מייצר. ביום 'הסידורים' לקראת שיא הגל, היד מחברת לכוח פנימי ומגובש שמאחד בתוכנו את ארבעת האלמנטים ומעצים בתחושת ביטחון. כדי להרגיע את המתח הגבוה שהלילה הכואב שבנו יוצר, עלינו ללמוד להקשיב לקול שבפנים ולסמוך שאנחנו יודעים מה נכון לנו. האמון בעצמנו ובקולנו מאפשר לזרימה נטולת מעצורים ועכבות. בשבועות הנוכחי הגיע הזמן להבין שלא משנה מה יקרה, אנחנו יכולים להתמודד עמו. יותר טוב או פחות, אנו יכולים! החיבור לקול הפנימי מאפשר להגשים בהנאה את רצונותינו וליצור פרויקטים מגוונים במציאות. בערב שבועות ננשום יד עד שנתחבר לידיעה פנימית עמוקה של מה שנכון לנו עכשיו. החיבור הישיר לבורא שבנו בערב החג ממלא בעוצמות פנימיות. ננשום ונזרום בנעימים במצוי הקיים ו'נתקתק' בקלות את ענייני המציאות השוטפת. ננשום עוד וננוע בכיוונים של זריעת הרצוי עבורנו עכשיו.

 

לפי החכמה הסינית האנרגיה שמלווה את הימים הרביעי עד השישי בגל קרויה: "תועלת", "התווספות" (הקסגרמה 42) ומלמדת שהכל אפשרי עבורנו בזמן המיוחד הזה (רוח 1). עפ"י הסינים כדאי לנצל את הזמן כדי לשחרר (מגשר 5) התמכרויות והרגלים הרסניים שלא משרתים אותנו יותר (נחש 4). ע"י התמדה, משמעת עצמית ורצון יציב ומתמשך ניתן להשיג את מטרותינו ולהרחיבן גם לשירות הכלל (יד 6).

 

ה- 9/6: שבועות: טון 7, שיא הגל באנרגיית הכוכב: שבועות קרוי גם חג מתן תורה משום שלפי המסורת ביום זה נערך מעמד הר סיני שבו באופן היסטורי, חד פעמי ויוצא דופן נתגלה אלוהים לעם ישראל והורה את עשרת הדיברות שנחקקו על לוחות הברית. אנו מוזמנים להתבונן פנימה ולהתחבר לעשרת הדיברות ולחזון הגבוה שלנו לגבי עצמנו ולגבי האנושות כולה שכאן על פני האדמה. כמה מרגש ומרתק הסנכרון לכוכב שמסמל אהבה ללא תנאים של ונוס ומלמד שבעזרת התכווננות מדויקת ניתן לקבל ולחיות שפע של פלאות. בגל הרוח אנו לומדים להתאחד עם רוח הנשמה הקיימת בכל תא ותא של כל אחד ואחת מאתנו. בתוך הגוף הפיזי הזה קיים השער לתדרים המעודנים של הנשמה. הכל קיים בתוכנו ואנו לומדים לשחרר את התלות בחומר, במטרות חיצוניות וכותרות מסנוורות. אתגר הלילה ותהליך סגירת המעגלים של סוף הלוח מעלים בנו כאב, ביקורתיות ומטען כבד מהעבר. בשיא התהליך הכוכב "עובד" במלוא המרץ להטעין אותנו בחיוביות ובראיית ה'יש'. כדי להתמודד עם הכאב שבפנים, הכוכב ממלא את ליבנו באנרגיית האהבה ומלמד לשנות דימויים שליליים לגבי עצמנו ולגבי החיים לדימויים חיוביים. בחג שבועות הכוכב מלמד שכולנו כוכבים שמאירים את אור הנשמה. במקום לנוע מהבסיס של החסר והשליליות המוכרים, אנו לומדים להתמקד במה שכן טוב וקיים בנו ובחיינו ובמה שכן יש לנו. על מנת לאפשר את ריפוי הפחדים העמוקים, הכוכב פוקח את עינינו לראות את היופי שכבר קיים ושלמעשה נמצא בכל רגע בחיים המסתוריים הללו. הוא ממשיך למלא מבפנים עד למצב שהפלוס הופך לנקודת המוצא ממנה אנו פועלים ביומיום. בשבועות ננשום את אור הכוכב ונקבל את עצמנו ואת חיינו כפי שהם ברגע זה ממש. בזמן הנשימה נחווה את האהבה שתמיד קיימת בנו ורטט מעודן במרכז הלב. נדמיין את הכאב חולף ושאנו הופכים למגדל האור שמפיץ אהבתו לכל עבר. אמן!

ה- 10/6: טון 8 של היושרה הפנימית באנרגיית הירח: סמוך לשיא תהליך ההתבוננות אל חשכת הלילה מגיע הירח ומעיד שקיימת עוד "עבודה" על כאב עתיק. בהשראת הירח נעשה בדק בית פנימי ונשאל את עצמנו: "עד כמה נגעתי בשורשי הפחדים שלי"?, "עד כמה אני מסכימ/ה להתבונן באומץ במנגנוני ההישרדות האוטומטיים שאימצתי מאז הילדות"?, "עד כמה אני בוחר/ת את האירועים ועד כמה הדפוסים העמוקים מנהלים אותי?", "עד כמה 'אני- אני' בסיטואציות חבריות, משפחתיות ובכלל"?, "עד כמה סלחתי לאמא ולאבא ולקרוביי על ה'טעויות' שעשו"?, "עד כמה אני באמת מגשימ/ה את הפוטנציאל הגלום בי ומחובר/ת לעוצמת הרגשות שבתוכי"? הירח מחבר  למאגרי הזיכרון של התת מודע בהם מצויים הטראומות שחווינו בילדות. הוא מגביר את הרגישות והרכות כלפי הקול העדין והשברירי שבנו עד לתחושת הבית שהיא למעשה אינטימיות עם עצמנו. אנחנו לומדים לנחם, להכיל ולתמוך בילד הרגיש שבנו ויוצרים 'חוזה' מחודש בין הבוגר ההגיוני והפרופורציונאלי לילד הסקרן והעדין. בהדרגה אנו מתחברים לאינטואיציה בקול הילד וליכולת להתגלגל בקלילות כדורית ובסינכרוניזציה הרמונית במציאות החיים. הירח מסמל תחנת שידור וקליטה ומחדד את יכולת הקליטה לסימנים ולסמלים שאנחנו מקבלים כל הזמן 'על הדרך'. אנחנו מוזמנים לנשום ירח לתאי הגוף, לשים לב לסימנים הללו שמגיעים באינסוף  דרכים וצורות ולקבל תשובות לכל שאלותינו.

ה- 11/6: טון 9, נקודת המפנה בעלילת הגל מגיעה עם אנרגיית הכלב: כדי לראות מבעד לדפוסים ולנוע מאינטואיציה, עלינו לפעול בהשראת המשפט "ואהבת לרעך כמוך". הרבה מחוסר האיזון הרגשי נובע מכך שאנחנו שוכחים את 'כמוך'. תחושת הבית מתאפשרת כשאנו מפסיקים לבזבז אנרגיה על ריצוי הסובבים. הכלב ידידו הנאמן של האדם, מלמד להפוך לחברים הכי טובים שלנו. הקפיצה בגל מתאפשרת מתוך ההבנה שהכאב "מופעל" אוטומטית ע"י פרשנות מצומצמת שאנחנו נותנים למציאות. כשאנו 'מכתירים' את עצמנו כ"חשובים" ומתייחסים לרצונותינו, הרגשות הסוערים מתאזנים. הכלב דוחף לוותר על דרמות והתרגשויות קיצוניות ולפעול ממקום הגיוני, הוגן ומאוזן שמאפשר לקשרים חמים ואוהבים. הכ-לב גם מלמד לפתוח את הלב לשותפינו במסע החיים ולשחרר ביקורת על מערכות מידע ודרכים אחרות משלנו. כל אחד ודרכו הייחודית והכלב הלבבי מכבד את אינסוף הדרכים של הבריאה. הוא מלמד את 'ואהבת לרעך' וכיצד לשנות את הגישה מיחידים שכל עניינם הוא לקבל לעצמם לאדם אכפתי שדואג לזולתו. כדי לנוע כמו רוח מלטפת, אנחנו לומדים לפתוח את הלב לסובבים ללא סיווגים מצומצמים של תרגומינו הרגשיים. דרך שהות עם חברים, מכרים ומשפחה אנו מנטרלים הגדרות שיפוטיות וערכים מוגבלים ונפתחים לתקשורת לבבית עם העולם. בגל הרוח קיימת אנרגיה שמאפשרת לחיזוק הקשרים ושיתופי הפעולה עם קרובים ואנשים בכלל שיוצרים "שלם שגדול על סכום חלקיו". היום ננשום כלב ונחווה אהבה גדולה בליבנו. ננשום ונגדיל את האהבה בעולם.

 

לפי הסינים האנרגיה שמלווה אותנו בימים השביעי עד התשיעי של הגל קרויה: "הרמוניה", "התלהבות" (הקסגרמה 16) והיא מלמדת לזרום עם עצמנו, עם חיינו ועם הגוף שלנו (כלב 9) מבלי להתנגד ולבזבז אנרגיה (כוכב 7). אנחנו לומדים לזרום בחיים (ירח 8) ובכך מאפשרים לשיתופי פעולה ולביטוי עצמי מלא ברגע העכשווי (כלב 9).

ה- 12/6: טון 10 של דיוק הקפיצה שבגל באנרגיית הקוף: הקוף הפלנטרי מאפשר לשחק את משחק החיים עם חיות וסקרנות של ילדים. הרוח מציפה את סוגיית האחריות וההצלחה, שבחברה המערבית מחולקת לתתי היררכיות לסוגיהן. למדנו שכדי 'להצליח' בחיים עלינו לרוץ חמורי סבר מעניין לעניין כי 'זה לא ריאלי להיות אופטימי'. אך חשיבה לבבית אינה קשורה בראש עמוס לעייפה ולכן הקוף מחבר אותנו לילד היצירתי, הקסום והחינני שבנו. התמימות ונתינת האמון "קצת" נעלמו מהעולם שבו הפוליטיקה, האשמה והלחץ הפכו לשליטים הדומיננטיים. הקוף מלמד שיהיה לנו הרבה יותר קל כשנפסיק לקחת את עצמנו ואת החיים ברצינות ונאמץ זווית ראייה שובבית ותמימה. המועקות וחשיבת היתר של הלילה נעלמים כשאנחנו נעים בקלילות ממצב אחד לאחר ומתוך יצירתיות ילדית. הקוף מסמל את החוט הפנימי שעובר בתוכנו שמחובר ישירות לנשמתנו העצומה. בגל שבו הרוח דוחפת לבטא, לנוע וליצור, הקוף מאפשר ליצור במקוריות יש מאין בהשראת הנשמה העצומה. ביום של הדיוקים ננשום קוף ונשתחרר מכבדות ומביקורתיות של קול הלילה. ננשום ונתמלא במנה הגונה של צחוק, הברקות ואופטימיות.
ה- 13/6: טון 11 של שחרור מכשולים פנימיים שעדיין קיימים בנו, באנרגיית האדם: המחשבות הדפוסיות מלוות אותנו כל הזמן, החל מהרגע בו אנו פוקחים עיניים בבוקר ועד למצבי העייפות המוגברים בהמשך היום. בגל הרוח אנחנו מבינים שהמתח והרעש נובעים מ"לופים" רגשיים ושכליים שלא מפסיקים כמעט אף פעם. לאדם המערבי ה'אחראי' עם הגוף המנטלי המפותח קיימת נטייה להיות סקפטי ולרוב אינו מאמין שבאמת ניתן לחיות את מה שרוצים ולהפוך ל"גביע שפתוח לשפע של היקום". הראש המניפולטיבי מטיל ספק בכך שניתן לחיות חיים מאושרים כאן במציאות הפיזית הקוטבית. לכן האדם ממקד אותנו אך ורק במציאת הפתרונות וההקלות לכל הבעיות. קול הלילה מעלה קשיים שקיימים גם בקשרים שלנו. האדם מלמד להסתכל בגובה הלב על בני האדם ולשחרר ציפיות מעצמנו ומהסובבים. בקבלה מדברים על כך שברגע שנחליט להפוך את "הרצון לקבל לעצמנו" הטבוע בנו לרצון "לקבל על מנת לתת", ניצור שינויים מרחיקי לכת במציאותינו הריאלית. המשפחה, החברים והסובבים משקפים לנו את השלב שבו אנחנו נמצאים כרגע בחיים. האדם מאפשר לאחרים להיות בדיוק כפי שהם, בלי הצורך לשנותם. כל אדם הולך בדרכו עם המידע הסובייקטיבי שמוטבע בו ושום דבר לא באמת מכוון אלינו באופן אישי. היכולת להתבונן בגובה הלב מאפשרת לתחושת הבית ולנדיבות חומרית ורגשית. היום ננשום אדם ובעזרתו נצעד בתבונה בדרכינו, "נכבד את האדם באשר הוא אדם" ולקראת סוף הצ'ולקין נמגנט שפע של הזדמנויות חדשות ומרגשות לחיינו.

ה- 14/6: טון 12 של פתרון האתגר באנרגיה של הלך שמים: הלך שמים קריסטלי מסמל את המטה הקדוש הקם לתחייה, את אנרגיית הנביא והמשיח ומאפשר לחוות
בליבנו חמלה ואומץ נדירים. פתרון הגל מחבר אותנו ביראת כבוד למקום פנימי עוצמתי ולתחושת בית כאן בגוף ובחיים. ההסכמה האמיצה להסיר את ערפל הלילה הכואב שבנו משתלמת ומובילה בפתרון להתפתחות רוחנית ולסמכות פנימית. אנו מתמלאים בחיות ובאהבה, נרגעים בבית נשמתנו הנוכחי (הגוף הזה) ונפתחים למסרים מקודשים מפרספקטיבת הנשמה. לאורך הגל יצרנו עוגן פנימי נחוש שמאפשר להתעמת ישירות עם כל מי ומה שמרפים את ידינו. ההחלטיות שבהדרגה נבנית בנו מאפשרת לבסוף ללקיחת האחריות עם הרוח ולהפוך לסמכות של עצמנו. ה'עבודה' בגל מובילה לכך שאנחנו בעדנו ומקפידים להציב גבולות רצון ברורים ל"שואבי" אנרגיה לסוגיהם. ההתמודדות עם הפחדים העמוקים מפתחת יכולת לשמור על עצמנו מכל סוג של חוסר גבולות פנימי או חיצוני. היום ננשום הלך שמים לתאי הגוף וניצור מרחב מקודש לחקירה, ללמידה ולקבלת מידע חדש. נשהה בהיכל המקודש של התדר הקריסטלי ונקבל סימנים להתפתחותנו. ננשום ונרגיש שקט וסיפוק ממה שקיים ברגע הזה.

 

לפי הסינים האנרגיה בימים האחרונים קרויה: "התחלות קשות" (הקסגרמה 3) והיא מלמדת כיצד לטפל בבעיות השוטפות ובענייני היומיום השונים (לילה 2) תוך גיבוש יסודות מוצקים וארגון המידע בסדר וביעילות (אדם 11). הסינים מוסיפים שאנחנו נולדים מחדש ללא ידוע בימים הללו (קוסם 13) ולכן חווים כאבי גדילה (לילה 2). עלינו להתארגן מחדש ולעמוד בסופת הרגשות תוך כדי שמירה על עקרונותינו (הלך שמים 12).

ה- 15/6: טון 13 בו מגולמת החכמה והקפיצה של הגל באנרגיית הקוסם: הקוסם בסוף הגל מעיד על פתיחה לעוצמה הלבבית שבנו ועל חיבור לידע הנשמה שהוא מעבר לתהליכי המציאות ה"רגילה". הצמיחה עם הלילה ריפאה בנו חלק מהשתלטות האגו שחי כלפי החוץ. התהליך ממשיך עד שמתחברים לידיעה פנימית עמוקה, חווים ביטחון בנו ובהחלטותנו והופכים לסמכות של עצמנו. הגל מוביל בהדרגה מרוח קלילה, שמחה וזורמת לקוסם מחובר ויודע עם לב רחב וחומל. מרוח תקשורתית עם יכולת ביטוי מדויקת לקוסם שמהווה צינור של אור ומבטא באהבה את הידע שבתוכו. מרוח שמחברת לאמת פנימית עמוקה ויוצרת אפשרויות מגוונות למימוש אמת זו לכוהנת הגדולה שמכילה ברכות את אינטנסיביות האירועים. ההתבוננות לעומק הלילה אפשרה לריפוי כאב עתיק מתאי הגוף ולשחרור ההיצמדות לאותה התנהלות דפוסית ממוחזרת. הרוח שמגנטה יכולת לזרום בהשראה ובקלות במציאות השוטפת הפכה אותנו לקוסם שיודע את עצמו ואינו תלוי בפידבקים ובאישורים מהחוץ. כשאנו משחררים את התלות בעולם, בכותרות החיצוניות, במטרות ובזמן, אנו הופכים לקוסם הקוסמי עם היכולת להניף את שרביט הקסמים ולרפא את עצמו, את סביבתו ואת האדמה. ביום השלוש עשרה החגיגי ננשום את הקוסם ונהפוך למיכל של ידע ואור שמכיל בהנאה את המציאות הקוטבית האשלייתית. ננשום עוד ועוד ונתחבר לתדר האהבה של פרספקטיבת הנשמה ונחולל פלאות בחיינו.

אמן ואמן!

 

מאחלת לנו גל רוח

קליל, זורם ומלא בהשראה!

וחג שבועות של חיבור לתורת הקול הפנימי: )

בברכה ואהבה,

טליה.

x

#{title}

#{text}

#{price}