קצת עלינו 

ברוכים הבאים לעולם המאיה המופלא המשופע בצורות, צבעים, צלילים, סמלים, גיאומטריה ומספרים שמלמדים על ההווה הנצחי. 
האתר נבנה מתוך צורך עמוק להנגיש את ידע הזמן המרתק שהשאירו כוהני המאיה, ליצור מרחב שהוא בית עבור כולנו ולתת את האפשרות להפוך לקוסמי הזמן.
ידע המאיה מיועד לעזור לנו להפסיק לספור, לחשב ולתכנן שנים, שבועות וימים ומכוון לחיים מתוך זמן אינטואיטיבי של נוכחות כאן ועכשיו, ברגע הקטן הזה. 
האתר בנוי כך שתוכלו לצלול אל תוך עומק הגלים, ללמוד ולהזכר בידע הצורות הגיאומטריות ולהפתח לפלא הזמן הספיראלי שקיים בכולנו.
בנוסף הנכם מוזמנים לקרוא את התחזית היומית עפ״י גלי המאיה, אותה טליה כותבת בכל גל, יום יום, כבר יותר מעשרים שנה, מתוך כמיהה עמוקה לגעת בלב דרך הדרכת גלי הזמן ומתוך אמונה כי המבנה הגלי של הלוח בצירוף הסמלים הגיאומטריים מביאים אותנו מיד לתדר ההווייה ומאירים את אור הנשמה. 
באתר גם מחשבון המאיה דרכו תוכלו לגלות את מפת היעוד עם הקודים שלכם וההכוונה האישית לדרככם בחיים.
בנוסף בביה״ס המאיה תוכלו ללמוד ולחקור את תורת הזמן של לוח המאיה.
בקרוב מאד יצא ספרה של טליה- ׳עשרים מפתחות הזמן של גלי המאיה׳ ועמו מוצרי ליווי מופלאים שהכנו עבורכם.
מוזמנים לעקוב אחרינו ומבטיחים לעשות כמיטב יכולתנו שיהיה מסע מרתק ופותח לבב-:))

 
image alt

קצת על טליה 

במשך יותר מעשרים שנה טליה חוקרת את זמן המאיה ומשתפת בצפני הסוד של הידע העתיק הזה שמבקש לפרוץ לעולם. 
לוח המאיה מציע מסע בזמן שכל בן אנוש עובר כאן בכדו״א ובסופו מחבר לשמש המאירה שבליבנו. הלוח הוא סיפור האדם וההכרה האנושית. אחרי עשרים שנות מחקר של הקודים העתיקים של גלי הלוח הגיע רגע שבו טליה קלטה שמוצפנת בלוח הנוסחה לנוכחות ושמסירותה למחקר הזמן הובילה לסלילת דרך שכל אדם שמעוניין לדעת את עצמו מוזמן לפסוע בה. דרך הקוסם של הלוח עוברת בעשרים מפתחות זמן, עשרים גלים, עשרים דיברות שמלמדים את תנועת ההכרה שלנו. כתוצאה מכך היא פיתחה שיטה בשם ׳עשרים מפתחות הזמן׳ שמאפשרת לניהול הזמן ולפתיחת הלב. בימים אלה היא מכשירה מורים נוספים לדרך אומנות הזמן ומטפלת עם עשרים המפתחות.
המוטיבציה האישית של טליה מאחורי כתיבת הטקסטים היא לאפשר למידע המרתק הזה להגיע לכמות גדולה של אנשים מתוך תקווה שליבם יפתח ולעזור בשינוי הקולקטיבי שמתרחש על פני האדמה. הסמלים והגלים זוהרים בחוזקתם כשיעורי נשמה בחיים האנושיים וכולנו יכולים להזדהות עמם ללא הבדלי דת, גזע, מין, מקצוע או סטטוס מכל סוג.
שיהיה לכולנו זמנים של ברכה ואושר-:)
 
x

#{title}

#{text}

#{price}