קצת על האתר 

ברוכים הבאים לעולם המאיה המופלא ידע המאיה שופע צורות, צבעים, צלילים, סמלים, גיאומטריה ומספרים שמלמדים אותנו על ההווה הנצחי. 
האתר נבנה מתוך צורך עמוק להנגיש את ידע הזמן הרלוונטי לכולנו. דרך המעקב אחר הקודים העתיקים ליצור מרחב שהוא בית ולאפשר בהדרגה להתחבר לשעון הפנימי ולהפוך לקוסמי הזמן.
ידע המאיה מיועד לעזור לנו להפסיק לספור, לחשב ולתכנן שנים, שבועות וימים ומכוון לחיים מתוך זמן אינטואיטיבי עם תשומת הלב לרגע הקטן הזה. 
האתר בנוי כך שתוכלו לצלול אל תוך עומק הגלים, ללמוד ולהזכר בידע הזמן ולהפתח לפלא הרגע הקטן.
הנכם מוזמנים לקרוא את התחזית היומית עפ״י גלי המאיה אותה אני כותבת באהבה כבר יותר מעשרים שנה. האמונה שלי היא שבמבנה הגלי של הלוח בצירוף המשחק עם הסמלים הגיאומטריים טמונה הנוסחה שמובילה לתדר ההווייה. 
באתר גם מחשבון מאיה שמאפשר לגלות את מפת המאיה עם הקודים שמכוונים  לדרך החיים.
 בביה״ס המאיה תוכלו ללמוד ולחקור את תורת הזמן של לוח המאיה.

מוזמנים מכל הלב לזרום עם ידע הגלים המרומם.
משתדלת לעשות כמיטב יכולתי שיהיה מסע מרתק ופותח לבב-:))

 
image alt

קצת על הלוח 

לוח המאיה מציע מסע בזמן שכל בן אנוש עובר כאן בכדו״א ובסופו מחבר לשמש המאירה שבליבנו. הלוח הוא סיפור האדם וההכרה האנושית. במשך יותר מעשרים שנה אני חוקרת את ידע הזמן של המאיה העתיק. אחרי עשרים שנות מחקר של הקודים בגלי הלוח הגיע רגע שבו הבנתי שהלוח הוא דגם של גלי הכרתנו שמאפשרת לרגעי החסד של ההוויה הנוכחת.
הלוח מציע את דרך אומנות הזמן שכל אדם שמעוניין לדעת את עצמו מוזמן לפסוע בה.
דרך הקוסם של הלוח עוברת בעשרים מפתחות זמן, עשרים גלים, עשרים דיברות שמלמדים את תנועת ההכרה שלנו. ׳עשרים מפתחות הזמן׳ מאפשרים לריפוי עמוק ולפתיחת הלב. 
בקרוב יוצא הספר שלי- ׳עשרים מפתחות הזמן של גלי המאיה׳ ועמו חוברתהדרכה טיפולית.
המוטיבציה האישית שלי מאחורי כתיבת הטקסטים היא לאפשר למידע המרתק הזה לחלחל ללב האנשים.
 הסמלים והגלים זוהרים בחוזקתם כשיעורי נשמה בחיים האנושיים וכולנו יכולים להזדהות עמם ללא הבדלי דת, גזע, מין, מקצוע או סטטוס מכל סוג.
שיהיה לכולנו זמנים של ברכה ואושר-:)
x

#{title}

#{text}

#{price}