מדריך אישי לריפוי עצמי של מפת המאיה שלך (מורחב)

KSB45C8NZS
  • 555.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
מעבר לסמליי המפה האישיים כל יום ב-13 המשבצות של ימי הגל האישי מביא עמו הבנה של סיפור חיינו והרחבה עמוקה על קשת הצבעים שהופכת אותנו למי שאנחנו. ובנוסף! בלוח העתיק קיימת נישה נומרולוגית בפניי עצמה שמרחיבה את הבסיס החד ספרתי שעליו מבוססת הנומרולוגיה הקלאסית ל-260 צירופים מתמטיים אפשריים ומאפשרת להבנה מעמיקה של מספריי התאריכים. היום אני יודעת שבגביע הקדוש של הצ׳ולקין טמון ידע עצום לכל מי שמבקש לדעת את משמעותם של המספרים שמלווים אותנו בכל יום ורגע, ונפעמת מעצם קיומה של נומרולוגית לוח הזמן שיחד עם מפת הייעוד המורחבת מאפשרת להסתנכרן מבעד לזמן ולמרחב. 
בנוסף לניתוח סמליי המפה והתרגילים המלווים במדריך המורחב אני מצרפת גם הסבר מעמיק על הגל האישי עם הנושאים ועבודת העומק הקיימת בו עם טקסט מפורט לכל יום וצעד בגל. אסטרולוגית המאיה הרב ממדית באה לידי ביטוי בלימוד מפת הגל שמחולקת ל13 בתים. למידת גל המאיה מאפשרת לידיעה שתת המודע מורכב מהרבה אדוות קטנטנות ומחברת לחכמת הלב הטמונה בקבלת גווניינו הצבעוניים.

וכמו כן לראשונה אני יוצאת עם גילוי חדשני ומנתחת את הטיימינג של שעת הלידה והמשמעות הנומרולוגית של תאריך ושעת הלידה.
לוח הצ׳ולקין מביא עמו את הידע של הטיימינג כשהמספרים המקודדים בגליו מיועדים לאפשר לנו לבחון תהליכים וחיבורים, להסתנכרן ולהקל על חיינו. שעת הלידה שלך היא הקוד המספרי בו נשמתך בחרה להגיח לגוף הזה. אנשיי המאיה היו בעליי ידע מקודם במתמטיקה והבסיס המספרי שהצפינו בלוח העתיק מוביל להבנת דקי הדקויות העומדות מאחוריי כל מספר וצירוף מספרי כמו יום או שנה (שבאים לידי ביטוי חלקי גם במפת היעוד). השעה היא התזמון שבו החליט הקוסם שבנו, שאינו מקדים וגם אינו מאחר (כפי שאמר טולקין בשר הטבעות) שהגיע הרגע המושלם להיכנס אל תוך הגוף הזה.
אחרי שנות מחקר עמוק בחכמת תורת המספרים של הצ'ולקין גיליתי דרך חדשנית לפענוח משמעות המספרים וניתנה לי הזכות להבין שקסם מספריי הלוח יוצר גם צירופים נומרולוגיים לניתוח מעמיק של התאריך ושעת הלידה ולהבנת משמעותם של ימים, שנים וצמתים בחיינו.

בכל לבי מייחלת מסע מעצים ופותח לבב עמוק עמוק פנימה:))
מכיוון שאני מכינה לחוד כל אחד מהמדריכים, "בעבודת יד", יש ביכולתי ליצור מספר מוגבל מהם בחודש. על כן, ניתוח המפה המורחב יישלח בתוך שני גלים מרגע ההזמנה. מוזמנים להוסיף את תאריך ושעת הלידה לפרטיי המשלוח. 

 

x

#{title}

#{text}

#{price}