עולם המאיה המופלא

עולם המאיה הוא עולם עשיר וצבעוני הרווי בצורות, צבעים, תנועות, מספרים וצלילים שמאפשרים לפתוח את הלב, לשנות את תפיסת הזמן שלנו וללמוד על עצמנו ועל ההתפתחות האנושית על גווניה השונים. הידע המרתק הזה נוגע בתחומים כמו: אסטרולוגיה, פילוסופיה, יעוד, מימדים, ריפוי, קוסמולוגיה, מתמטיקה ובעיקר מלמד אותנו את חכמת הזמן. אנשי המאיה היו בני אדם שמחים ואוהבי שלום אשר חיו לפני כאלף שש מאות שנה באזורים שונים בדרום אמריקה, בייחוד בחצי האי יוקטן שבמכסיקו ובגואטמלה. זוהי קבוצה של נשמות עתיקות, רכות ואוהבות שזרעה עבורנו קודים בצורה של סמלים כדי שנוכל להרחיב את ידע הזמן שלנו ואת האמונות המוגבלות שלנו לגבי עצמנו. בהתגלמותם הפיזית בנו אנשי המאיה פירמידות ומקדשים, פיתחו את המתמטיקה, האסטרונומיה,האמנות והאסטרולוגיה והרכיבו לוחות זמן שונים שבראשם הצ'ולקין, הלוח הקדוש. לאחר הצפנתם של הקודים במבנים ובלוחות הזמן, עזבו אנשי המאיה הקלאסיים את כדור הארץ מבלי להשאיר עקבות.  

הקודים שהשאירו אחריהם בני המאיה המצוירים על קירות המקדשים ומוצפנים בלוחות הזמן שלהם, מוצגים בדרך של צורות גיאומטריות שמאפשרות להתחבר למקור ידע טהור של סימנים וסמלים.הקודים הללו מרחיבים את ההיכרות שלנו עם עצמנו, את תפיסת הזמן שלנו ואת היכולת להיות שמחים בחלקנו. הידע המובא בסמלים של המאיה מקביל לידע של האותיות העבריות, להקסגרמות שבספר התמורות הסיני, לרונים הויקינגים ועוד. הצורות הגיאומטריות מספרות לנו בשפה הבראשיתית של הבריאה על התוכנית האלוהית הקיימת ומאפשרות להיזכר מחדש במה שברמה מסוימת אנחנו כבר יודעים.

אנשי המאיה שקרויים גם שומרי הזמן הגלקטיים תכננו עבורנו את ההתפתחות האנושית והעלייה במימדים של כדור הארץ בצורה מבריקה.
הם מציגים בפנינו את תבניות האבולוציה של הגוף והמח האנושיים החל מ-3113 לפני הספירה ועד היום. הם הבינו שכדי להשלים את הצעד הבא בקפיצה האבולוציונית, עלינו להרחיב את השימוש ביכולות המוחיות שלנו בעיקר בכל מה שקשור בנושא הזמן. כבני אדם שאוחזים באשליית הזמן כקווי, מאד חשוב שנבין כיצד פועל התהליך בזמן כדי שנוכל לעשות שינוי. למעשה ידע הזמן של המאיה הוא ייחודי בהדגשת מהות הזמן.                                

טליה טוקר - MAMA MAYA

טליה טוקר.
בן אדם , אומנית וחוקרת זמן , מהלכת בינות סלעי החיים ושרה את גלי הכוכבים ,מסכמת בספר - עשרים מפתחות הזמן של גלי המאיה,
 ואת גלי הכוכבים ,מסכמת בספר - עשרים מפתחות הזמן של גלי המאיה יותר מעשרים שנות העמקה בתורת העל-זמניות של בני המאיה .
מחקרה המקיף מכיל גילויים מרתקים בדבר התודעה האנושית ,ונוגע בערכים ובפרטי חיים המשותפים לכולנו. את חווייותיה
האישיות היא פורטת לענינו בגילוי לב, כשקף הנשפרשעל פני הלוח ,אשר מתנועתו נובעת זרימתה ואיכויותיו מסמנות את קורותיה .
 

20 מפתחות הזמן של גלי המאיה

ומה אם אין זמן ? כלומר , לא ההוא שאנו מונים בשניות ובשעות ובימים ובשנים ?
מה אם הדברים אינם נעים בקצב לינארי , אלא מתקיימים במקביל ?
ואם המפתחות לפענוח הקוד המנסח את תצמית הקיום האנושי טמועים 
ברגע הזה - הקטן , הפשוט , היומיומי?
אולי יש רק רגע אחד לאהוב בו ? והוא השער שדרכו יש לעבור כדי להפוך ליצירת מופת .

עשרים מפתחות הזמן של גלי המאיה מייצגים נושאי מהות המשותפים לכל בני האדם . בחוכמתו העתיקה והפשוטה מוביל אותנו לוח הצ'ולקין 
ונותן לנו סימנים , לפענוח מפת האוצר של ההכרה האנושית .דרכה נדע להכיר ולרפא את עצמנו . ליהנות מנחת הרגעים הקטנים שתמיד ישנם ולחיות ידיעה וקרבה 
בתדר נוכחות .

על הסופרת טליה טוקר,

​בעלת תואר ראשון בפילוסופיה, מתמחה בשיטת טיפול התנהגותית  וברפלקסולוגיה.
בעלת תעודת הוראה בפילטיס ובביו אורגונומי ושנים של מחקר ולימוד מעמיק אודות המח, הרגש, הגוף – ובעיקר הנפש.י
בן אדם, אומנית וחוקרת זמן, מהלכת בינות סלעי החיים ושרה את גלי הכוכבים, מסכמת בדפים אלה יותר מ-20 שנות העמקה
בתורת העל – זמניות של בני המאיה. מחקרה המקיף מכיל גילויים מרתקים בדבר התודעה האנושית ונוגע בערכים ובפרטי חיים המשותפים לכולנו.
את חוויותיה האישיות היא פורטת לעינינו בגילוי לב כשקף הנפרש על פני הלוח, אשר מתנועתו נובעת זרימתה ואיכויותיו מסמנות את קורותיה.

הספר 'עשרים מפתחות הזמן של גלי המאיה

אחרי עשרים שנות מחקר הבנתי כי גלי הלוח מכילים בתוכם מידע שמאפשר להרחבת המודעות, לריפוי ולשינוי מבני בד.נ.א. ועל כן כתבתי את הספר עשרים מפתחות הזמן. בספר אני משלבת בין הידע הטמון במהויות הסמלים בשילוב של סיפוריי האישיים.

הספר 'המדריך המעשי להתפתחות התודעה': 

המדריך נותן כלים פרקטיים להרחבת  ההכרה המודעת, מלמד לגלוש על גבי הגלים ולהתחבר לשעון הפנימי. עשרים המפתחות הם קודים שפועלים ישירות על תת המודע ובעזרת הכלים במדריך כל אחד יכול להפוך למטפל של עצמו. 

אז מה היום ההולדת מאיה הגלקטי שלך ?

במהות כולנו אחד ובתוך האחד הזה יש אינסוף צורות. כל אחד מאיתנו הוא ייחודי ומיוחד ואין כמוהו בעולם כולו ואין לו תחליף. דרך המפות השונות אנו לומדים על הייחודית שבתוך האחדות. ברגע שיודעים את יום הולדת המאיה, ניתן לדעת את עצמנו, את האיכויות האינדיבידואליות שלנו מהיבטים שונים ולהתחבר לדרך הייחודית לנו. דרך למידת האיכויות הבסיסיות, הפוטנציאליות שעמן הגענו לעולם, אנו לומדים לזרום בדרך ולרכב על ה"גל" שלנו. יום הולדת המאיה הוא צירוף של גלופה וטון - קין, שהוא משבצת על גבי לוח הצ'ולקין שממנה אנו חווים את שאר הקינים. זוהי זווית הראייה האישית שלנו.

האפשרות להתייחס אחד לשני דרך הסמלים של המאיה משנה את התפיסה שלנו על בני האדם הסובבים אותנו. ברגע שאנחנו מבינים שכל אחד מאיתנו הגיע לכאן עם מידע ספציפי, על ה"חיובי" ועל ה"שלילי" שבו, אנו משנים את זווית הראייה שלנו לגבי האנשים השונים. לאט ובהדרגה תהליכי השיפוט וההשוואה נפסקים ובסופו של דבר אנו מסוגלים "לקבל את האדם באשר הוא אדם".

image alt

תחזית המאיה  

כאן טליה מעלה במסירות יום יום את הגלים והתחזית היומית עפ"י המאיות
לאורך יותר מעשרים שנים התמקדה טליה בכתיבת גליי המאיה בלבד. מדי שלושה עשר ימים, באופן עקבי, תמידי ואובססיבי, ישבה במשך שעות ארוכות כדי לכתוב את הגל הבא, שיבטא את זרימת ההווה במהלך שלושה עשר הימים הבאים. ואף שהגלים חוזרים על עצמם שוב ושוב והיא יכלה פשוט להעתיק אותם מהמחזור הקודם, היא התעקשה לשבת, לשכתב ולדייק ולהוסיף ולגרוע בהתאם לתובנותיה באותו הזמן. ושוב ושוב כתבה את הגלים כי הם משקפים את הידע כולו, והמעקב אחר הגל העולה והיורד מטמיע אותם בתאי הגוף עד שנוכחים ביש, ברגע.

בדיוק כשם שבאסטרולוגיה המודרנית אנחנו לומדים את מערכי הכוכבים המשפיעים עלינו דרך המזלות והבתים, כך השאירו עבורנו אנשי המאיה אסטרולוגיה רב ממדית, המתייחסת לזמן דרך סמלים גיאומטריים. בזמנים המיוחדים שבהם אנחנו חיים עולה החשיבות של משמעות הזמן. אנשי המאיה הקדמונים השאירו בידנו ידע עצום ומעמיק בנוגע לתפיסת הזמן שלהם, ידע שמאפשר התבוננות מקיפה על כל רגע בחיינו. 

NOW ON ENGLISH 

THE 20 TIME KEYS OF THE MAYAN
WAVES


A journey of self-healing and transformation through the wisdom of the ancient Mayan calendar.

It is well known that time is one of the biggest scientific mysteries of life. But what if time is not at all what we think it is?

Hidden within the ancient Mayan calendar lies a world of knowledge that is the legacy of all human beings. This world of knowledge is of great importance and value in promoting freedom of consciousness and guiding our thoughts about time and its meaning. Its sole purpose is to generate a basic change in how we as humans perceive time.


The book is also translated into English and can be ordered through Amazon

דרך אומנות הזמן

בית ספר המאיה
 בואו ללמוד את מושגי הבסיס של ידע המאיה העתיק 

אז מה היום הולדת מאיה שלך ?

ואיזה הדרכה אישית השאירו המאיות עבורך ?

רוצה להבין יותר ? לפתיחת מפה אישית צרו קשר

שירות לקוחות

משלוחים

תשלומים & מתנות

בעיות בהזמנה

נשמח לשמוע ממכם 

לכל קוראיי תחזית המאיה~ חזרנו לעדכן את הגלים יום יום בקבוצה סגורה בפייסבוק מוזמנים באהבה לגלוש על הגלים~לקישורים מקשרים>
הקליקו⇓
x

#{title}

#{text}

#{price}